Jump to content
Jarmo Oberst

Euro 2008 Austria - Switzerland

Recommended Posts

Pakud valesti ;)

Nojah, Portugali kaitse oli ikka väga null ja Saksamaa mängis ka üle ootuste hästi. Nüüd tuleb loota, et Horvaatia (usun, et Horvaatia võidab Türgit) paneb sakslastele seina ette ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoian pöialt Hollandile-väga hea kokkumänguga meeskond, Saksamaa töusis ka eile Portugali vastu tuhast, võites 3:2 ( joppas ka ikka)

Saksamaa tõesti tõusis tuhast, kuid joppamisega pole siin pistmist, saksamaa mäng oli märksa meeskondlikum, kui portugalil. Tänapäeva jalgpallis on sooloüritused(enamasti) meeskonna vastu mängides siiski suhteliselt lootusetu üritus, enamal juhtudel võidab see, kes mängib meekondlikumat mängu! Ise olin portugali poolehoidja, aga nu saksamaa-holland finaal ka poleks paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles mängus oli Saksamaa algusest peale hea ja ei tõusnud ta kusagilt tuhast. Eelmised mängud ei olnud jah nii tugevad.

Saksamaa ja Holland tõenäoliselt finaalis, kus võib juhtuda mida iganes. Tõeliselt põnev mäng tuleks. Aga enne vaja poolfinaalid läbi käia ja Hollandil poolfinaaligi jõuda. Kerge see kindlasti pole, sest viletsad on kõik juba välja kukkunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis tänaseks ennustate? Kell 21:45 Holland — Venemaa

Holland läks täiseduga alagrupist edasi, sama ka Horvaatia kohta aga langes välja. Portugal näitas samuti tugevaid mänge, kuigi korra libastus oma vahetus meestega ja siis Saksamaa kes polnud nii kindel on nüüd poolfinaalis. Kas Venemaa saavutab kah nüüd oma vormi ja tiimi töö, on näha, et tõusuteed ta läinud on.

Homne kohtumine võib ka huvitav olla. Kell 21:45 Hispaania — Itaalia

Kõik teavad Hispaania ebaedust suurturniiridel, kas seekord on teisiti, või Itaalia teeb nö. Saksamaad järgi, algul kobistas aga nüüd läheb paremaks. Ootan huviga.

Minu lemmikud on juba välja langenud aga hoian pöialt Hollandile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea, et ma ei ole ühegi mängu peale raha pannud, sest kõigi 3 veerandfinaalpaari võitjad olen ma valesti pakkunud :)

Tänasest paarist loodaks Hispaania võitu, aga ilmselt võidab Itaalia, sest kõik mängud on olnud vastupidised alagruppide tulemustele. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saksamaa võidab finaali.. meeldigu või mitte

isiklikult mulle ei meeldi sakslaste mäng aga kuna enne finaalseeria algust panin ennustusportaalis sakslastele võidu, siis hoian neile pöialt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saksamaa võidab !

Hispaania ilus söödumäng põrkub vastu tugevat ja jõulist Saksa "müüri" !

Hispaanlased üritavadki sellisi megasööte teha, aga seevastu Sakslased on ratsionaalsed, teevad täpselt niipalju kui võiduks vaja !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viva Espana! :lol: Nad mängisid ikka sakslased igas elemendis üle, kahju ainult, et skoor nii väikseks jäi. :(

Bullshit. Kobistasid. Kohtunik vilistas ka mitu korda saksa vastu ja jättis hispaanlaste vead vahel märkamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bullshit. Kobistasid. Kohtunik vilistas ka mitu korda saksa vastu ja jättis hispaanlaste vead vahel märkamata.

Kui hispaanlased kobistasid, siis mida sakslased tegid? Kohtunik eksis jah, aga mõlemale poole vilistas valesti paar korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bullshit. Kobistasid. Kohtunik vilistas ka mitu korda saksa vastu ja jättis hispaanlaste vead vahel märkamata.

Ise olin ka saksalaste poolt aga peab tunnistama, et hispaanlased oli neist üle.

Eriti torkas silma, kui kiired on hispaanlased(eriti Torres), sakslased lihtsalt ei jõudnud järgi.

Aga ilus mäng oli. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×