Jump to content
renku

Ott´ile biitseps ja rind

Recommended Posts

Kysin lihtsalt huvi pärast: kui palju oli sul ymbermööt biitsepsil ja rinnal otse enne vöistlusi ja kui palju olid need möödud enne dieedi alustamist. Pingutades, ilma verd täis pumpamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka küsimus asjapulkadele. Miks küsitakse koguaeg külmalt ja külmalt?! Kui omada nati elastsemat lihast kui teised ja enamus jõutõstjaid kel mõõtmed samasugused olgu külmalt või soojalt või pingutades või mitte, siis oleks see ju ebaaus. Ei räägi siin keemikutest kel koguaeg punnis... Aga jah selline küsimus nagu hinge vaevab.

Sama hästi võiks kulturist lambist lavale minna ilma pumpamata... aga soov oleks ju ikkagi näidata endast parimat...või ei?!

Ja olen ka tähelepannud, et nii mõnigi 25cm biitseps paistab suurem kui 50cm-ne. Kohtunikud ei küsi ju kunagi ümbermõõte. Võidab see kes näeb parem/suurem välja ... kuigi jah olgem ausad. Suurus on tähtis... rääkigu Temakesed, mis tahavad;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ju näed juba pealkirjast, kellele see kysimus on suunatud. Miks torkida oma nina sinna, kuhu sind kutsutud pole.

Kylmalt kysin seetöttu, et siis on kindel, kuidas möödetud on. Nagunii on verd täis biitseps umbes 1,5-2 cm jämedam. Aga olgu vähemalt selge, kuidas ja millal on möödetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen ausalt, et ei mõõtnud kuna teadupärast on just vahetult enne võistlusi mõõdud kõige väiksemad kuna vedeliku on piiratud. Oluline on visuaalne pilt ja see vahetult enne mõõtmine võib lihtsalt stressi tekitada, kuid ma arvan et käsi võis olla 44 - 45 cm külmalt, vähemalt nii ta on olnud varasematel aastatel ega praegu ümbermõõt suurenenud ei ole, ainult kuju muutub taspisi aasta - aastalt paremaks. Rinda ei ole ka pikka aega mõõtnud, mõõtsin tihti kui alustasin treeninguid, nüüd kui ei aja hirmsat massi, vaid kvaliteeti taga siis pole olnud mõtet mõõta, rind on olnud sissehingatult 132cm, kuid kaal oli ka 100 tuuris, praegu 90 - 92kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks pole sina mingi kutsuja, teiseks on foorum kõigile, kolmandaks ei küsinud ma sinult midagi ja neljandaks ei püüdnudki ma Otti mängida. Ja viiendaks võid sa enda biitsepsit mõõta kasvõi pohmas peaga ja tiri mõõdulint hästi pingule, et saada minimaalselt maksimaalne tulemus ja siis ütle meile kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlusvormis talje ümbermõõt 77cm. Nädalavahetusel mõõtsin ka kaliibriga rasvaprotsenti esmakordselt elus, kui see tavaline rasvaprotsendimõõtja näitas 18,2 %, siis kaliibriga tuli 4,5% keskmine , see on hooaja väliselt mõõdetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu soovid, vastan siis su kysimusele minu biitsepsi kohta. Selle ymbermööt on 47.5, aga ma ei ole ka atleetvöimleja. Tegelen natuke ka poksiga ja viimasel ajal rohkem jöutöstmisega, kui huvitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... biitsepsi teema alla sellise labase küsimuse, et millega seletada asjaolu, et kuigi olen paremakäeline, mis on ka selgelt mu tugevam käsi, on imelikul kombel mu vasak käsi biitsepsi harjutusi tehes tugevam? ntx hantlitega tehes viimased seeriad jõuan vasakuga max raskust ilusti teha 10x, paremaga aga sama raskust vaid 8x vms. üks vana üritas mulle seletada psühho- füsioloogilist värki, et kuna olen "paremapoolne" inimene, et siis organism umbes nagu kompenseerib selle kuskilt vasaku poole peale tagasi vms. Ei osanud selle jutu peale midagi muud teha kui naerda... vbla on tõtt sealgi, kuid mind huvitab, et kas on võimalik, et teen valesti midagi treeningus vms. mingit erilist suurusevahet biitsepsitel ei ole, pigem on suurem just parem käsi natukene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×