Jump to content
Annika Pärtel

Minna Pajulahti- Finland Fitness

Recommended Posts

Selliseid pilte tahaks ebatsensuurselt kommenteerida,aga ma parem ei tee seda. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid pilte tahaks ebatsensuurselt kommenteerida,aga ma parem ei tee seda. :D

Kas mõjutavad sind kuidagi füüsiliselt :P

okei see selleks. Eelnevale , et fitnessistid ei lähegi näost meheks. Ilus naine jah , naaatukene võiks ta siiski väiksem olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa küll aru, et ta üleliia suur oleks, see kui lihased on eristatud ja rasvaprotsent madal, mis selle efekti tekitab - seda nüüd üleliia suureks ei saa pidada. Aga eks ilu on vaataja silmades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa küll aru, et ta üleliia suur oleks, see kui lihased on eristatud ja rasvaprotsent madal, mis selle efekti tekitab - seda nüüd üleliia suureks ei saa pidada. Aga eks ilu on vaataja silmades.

Suurtemate meeste kõrvale sobib ta ideaalselt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurtemate meeste kõrvale sobib ta ideaalselt :P

Üldjuhul sellise eluviisiga naine valibki oma kõrvale ka sarnase mehe- kes taluks trenni ja dieedielu :D Enda kunagised kogemusedki on näidanud, et tavaline ehk mitte-trenni-tegev mees on tihtipeale just sarnase suhtumisega, et krt sa seal trennis koguaeg käid või no miks sa ometi shokolaadi ei võta, mis see 1 tk ikka teeb, või et kuule aitab küll, liiga rõve ja suur oled juba-nagu mees.

Mis puudutab õlgade suurust, siis fitness/bodyfitness kategooriates ongi ülimalt tähtsad õlad ning selg, et tekiks hea siluett. Neid treenitakse erilise hoolega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puudutab õlgade suurust, siis fitness/bodyfitness kategooriates ongi ülimalt tähtsad õlad ning selg, et tekiks hea siluett. Neid treenitakse erilise hoolega.

On näha jah , et õlg ja selg on päris korralikud :P Jalgade osa on täitsa kena

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid pilte tahaks ebatsensuurselt kommenteerida,aga ma parem ei tee seda. :huh:

Matti...Siis marss padjaklubisse kudujaid kaema! :P

Mamma!! ...m6ni pilt oli ju p2ris jalustrabav...n2iteks neljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülevalt üheksas pilt on lahe. Nagu oleks fotograaf valinud meelega sellise nurga, et Arnoldi imestunud nägu ka pildi peale jääb :angry:

Aga muidu, kena preili indeed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadake viimast pilti , seda mis Joker üles pani ..

Millest tekib see, et käsi paindub küünarnukist rohkem kui 180 kraadi? Miks see on nii?

Seda ikka on päris paljudel.

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×