Jump to content
vaher

Mölleri kalamaksaõli

Recommended Posts

Tere! Paaril korral olen ostnud Mölleri kalamaksaõli, mille kestvus on 4 nädalat. Minu probleem on aga see, et ma ei suuda seda 4 nädalaga endale sisse kugistada. Võtan isegi 2 teelusikatäis päevas: hommikul ja õhtul. Ja nädala rohkem, kui peaks ehk viis nädalat, aga ikka pean lõpuks raske südamega pool pudelit ära viskama, sest ei saa see mitte kuidagi otsa. Küsin, et kas oleks parem võtta natuke rohkem, lausa 2 supilusikatäit päevas või see 4 nädalat on liialdatud, võib ka natuke kauem võtta? Või ei üht ega teist, tulebki ära visata? Selles suhtes, et kui ma supilusikaga kohe võtan, kas siis on ohtu D või E vitamiini üleküllust saada? Sportlastele need normid ei pidavat nii väga kehtima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Paaril korral olen ostnud Mölleri kalamaksaõli, mille kestvus on 4 nädalat. Minu probleem on aga see, et ma ei suuda seda 4 nädalaga endale sisse kugistada. Võtan isegi 2 teelusikatäis päevas: hommikul ja õhtul. Ja nädala rohkem, kui peaks ehk viis nädalat, aga ikka pean lõpuks raske südamega pool pudelit ära viskama, sest ei saa see mitte kuidagi otsa. Küsin, et kas oleks parem võtta natuke rohkem, lausa 2 supilusikatäit päevas või see 4 nädalat on liialdatud, võib ka natuke kauem võtta? Või ei üht ega teist, tulebki ära visata? Selles suhtes, et kui ma supilusikaga kohe võtan, kas siis on ohtu D või E vitamiini üleküllust saada? Sportlastele need normid ei pidavat nii väga kehtima?

mul pudel üle 6 kuu, täitsa okey

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Paaril korral olen ostnud Mölleri kalamaksaõli, mille kestvus on 4 nädalat. Minu probleem on aga see, et ma ei suuda seda 4 nädalaga endale sisse kugistada. Võtan isegi 2 teelusikatäis päevas: hommikul ja õhtul. Ja nädala rohkem, kui peaks ehk viis nädalat, aga ikka pean lõpuks raske südamega pool pudelit ära viskama, sest ei saa see mitte kuidagi otsa. Küsin, et kas oleks parem võtta natuke rohkem, lausa 2 supilusikatäit päevas või see 4 nädalat on liialdatud, võib ka natuke kauem võtta? Või ei üht ega teist, tulebki ära visata? Selles suhtes, et kui ma supilusikaga kohe võtan, kas siis on ohtu D või E vitamiini üleküllust saada? Sportlastele need normid ei pidavat nii väga kehtima?

Kas Möllerit on hakatud liitrises pudelis müüma või? :P Mulle ei jätku sellest pudelist 2 nädalakski, võtan hommikul ja õhtul suutäie. Selle paari kuu jooksul on küll tervis pigem paranenud kui halvemaks läinud, niiet üledoosi ohtu pole vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul pudel üle 6 kuu, täitsa okey

Kalamaksaõli kasutatakse oraalselt. Sa võid seda pudelit veel 6 kuud nuusutada, muutusi pole ega tule. Tõenäoliselt peale 2 kuud õlist midagi kasulikku saada pole võimalik. Isegi Chuck Norris jõuab pudeli õli kuus ära juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalamaksaõli kasutatakse oraalselt. Sa võid seda pudelit veel 6 kuud nuusutada, muutusi pole ega tule. Tõenäoliselt peale 2 kuud õlist midagi kasulikku saada pole võimalik. Isegi Chuck Norris jõuab pudeli õli kuus ära juua.

mida sa kargad, kes ütles et see mul 5.9 kuud kapis ei vedelenud ja 0.1 kuuga pool ära jõin :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan isegi 2 teelusikatäis päevas: hommikul ja õhtul.

2 teelusikat :D

võid hamstrile anda, ise võta ikka rohkem. Lonksudega loetakse selliseid asju :P

D-vitamiini üleküllust reaalselt ei eksisteeri, apteegi E-vitamiiniga esineb aga seda on seal vist vähe, säilitusainena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 teelusikat :D

võid hamstrile anda, ise võta ikka rohkem. Lonksudega loetakse selliseid asju :P

D-vitamiini üleküllust reaalselt ei eksisteeri, apteegi E-vitamiiniga esineb aga seda on seal vist vähe, säilitusainena.

Kas siis võib rohkem endale suhukallata, kalamaksa õli kui kord päevas ? :o Ei teadnudki... eks vaatan kui palju nädalas raha hakkab minema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
D-vitamiini üleküllust reaalselt ei eksisteeri

Oraalselt eksisteerib

Ainult tööstuslike koguste sissesöömisel. Kusagil oli ka seda mainitud, et ainult D2-vitamiini puhul, mida tasub niikuinii vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×