Jump to content
Kurakin

Mis arvate ?

Recommended Posts

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=585

Sai sis see ostetud, aga mitte endale ofkoors, tegelt ka :) et see, kas naisterahvas saab sellega kaalu alandada kui ta k2ib 2 korda n2dalas tantsimas, mingi aktiivne ja siis veel sheipingus korra n2dalas, ses suhtes et ta on muidu normaalse kehaga aga tal on sangad tekkinud natukene ja siis ta otsib imerohtu .. ei tea kas aitavad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=585

Sai sis see ostetud, aga mitte endale ofkoors, tegelt ka ;) et see, kas naisterahvas saab sellega kaalu alandada kui ta k2ib 2 korda n2dalas tantsimas, mingi aktiivne ja siis veel sheipingus korra n2dalas, ses suhtes et ta on muidu normaalse kehaga aga tal on sangad tekkinud natukene ja siis ta otsib imerohtu .. ei tea kas aitavad ?

Oleks sa natuke sellele tootele raha lisanud, oleks sa saanud oma naisele toitumiskava osta. Ja sangad oleks naksti kadunud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks sa natuke sellele tootele raha lisanud, oleks sa saanud oma naisele toitumiskava osta. Ja sangad oleks naksti kadunud :)

tal on toitumisega k6ik korras, ma usun et paremini kui v2ga plajudel fitness.ee foorumi kasutajatel, tal nimelt ema teeb tervislikku ja hoolikalt valitud lhade ja v2rkkidaga s88ke, too on mu enda lemmiks88gi koht ;) aga no ma ise arvan et ta on ennast lhtsalt natuke l6dvaks lasnud ja tahab kiiremni vormi saada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tal on toitumisega k6ik korras, ma usun et paremini kui v2ga plajudel fitness.ee foorumi kasutajatel, tal nimelt ema teeb tervislikku ja hoolikalt valitud lhade ja v2rkkidaga s88ke, too on mu enda lemmiks88gi koht :huh: aga no ma ise arvan et ta on ennast lhtsalt natuke l6dvaks lasnud ja tahab kiiremni vormi saada..

No, kui tal on sangad tekkinud, siis on ikka midagi toitumises mäda. See, et ta tervislikult toitub, tähenda veel, et ta õieti toitub ;) Sa võid hommikust õhtuni kontoris ka istuda ja m........ tegemata kaalu langetada ja sangadest vabaneda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=585

Sai sis see ostetud, aga mitte endale ofkoors, tegelt ka ;) et see, kas naisterahvas saab sellega kaalu alandada kui ta k2ib 2 korda n2dalas tantsimas, mingi aktiivne ja siis veel sheipingus korra n2dalas, ses suhtes et ta on muidu normaalse kehaga aga tal on sangad tekkinud natukene ja siis ta otsib imerohtu .. ei tea kas aitavad ?

Toitumine korda ja nati rohkem trenni.

Kui keegi leiutaks tabletid mis teeksid rasvarakud tühjaks,siis see mees/naine oleks maailma rikkaim inimene :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×