Jump to content
Rainer B

Gokshura

Recommended Posts

Lugupeetud kulturist on nähtavasti teinud vea! Väita, et mingi tribulus tõstab testosterooni tootlikust kuni 80%, olles samas mittedopinguaine!

See on selge absurd! Kui me peame terve meesorganismi keskmiseks testosteroonitasemeks ca400-500 ng/dl siis 80% peaks tegema 800 ringis! Vingem kui teada tuntud Sustanon.

Arvan siiski, et on parem oma liistude juurde jääda ja mitte tuua väiteid seal kus teadmisi napib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere-tere liistumees. Seda samust triibulust sisaldavad nii mitmedki tooted mille kohta võib üsna tihti lugeda näit. "FLEXIST" Seal on kirjas, et tõstavad isegi kuni 100%.Loomulikult on see suuresti reklaam, aga mina ei olegi öelnud, et ta teeb seda80%, vaid, et teeb seda väidetavalt. Ise kahtlen kas ta testosterooni üle 10-20% tõstab, aga mingi tõus siiski on. Olen seda omal nahal korduvalt kogenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kraami kasutatakse ka potentsi raviks s.t. et mingi seos tal hormonaalsüsteemiga ikka on. Täpsemalt ie hakka siin kirjeldama, aga potentsile see kraam igatahes mõjub. Testitud :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi pole tahtnud olla "kõvamees". Lihtsalt loll arusaamine on meil eestlastel - ollakse vait ja noogutatakse isegi siis kui keegi väidab maakera lame olevat. Kui keegi ütleb mulle, et panen viltu siis olen tänulik. Sedapuhku lihtsalt viitasin, et asi numbrites on absurdne, kui ei usuta, võidakse spetsialistide käest järgi uurida (androloogid jms)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtetu sõneleda, kirjutasin seda mida olen lugenud ja ka seda mida olen ise kogenud. Kes soovib proovib ka ise järgi ja võib siis seda kommenteerida. Olekski huvitav teada kuidas sama asi teistele mõju avaldab. Kõigile jõudu ja edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule mees ma ei taha ollatähenärija aga kuna sa ise alustasid ja keegi siin juba ütles et mine koolija õpi keemijat siis ole hea mees õpi matemaatikat ka kui inimesel on ma 500ng/dlsiis sellest 80% on 400 niietmis 800 sa seal rääkisid ????? mine kooli:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marekuga nõus!

tore küll, MelDogg... kui saadad siin teise peremehe eelpool nimetatud aineid õppima, siis lähed ehk võtad veel keskkooli Eesti keele kursuse läbi... tegelikult piisaks ka põhikoolist, et selliseid lolle vigu vältida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla oleks Sul kasulik valida "settingutest" suurem script.... :) Loe veelkord! Ca - tähendus on umbkaudne, ca 400-500, võtta keskmiselt 80% ja see summeerida=väärtuseks ca800.

Aga eelmises kommentaaris kõlanud soovitus keskkooli keemiaprogrammi värsekndada..? Jaa see on ehk vahel isegi kasulik, kuigi õpitud seda lisks "keskale" veel aastaid :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek on juba põhjaliku vastuse andnud ja mida te siin vaidlete. Ei ole mõttet vaijelda, kui ei ole ise seda proovinud. Huvitavam oleks lugeda seda, kuidas ta mõjub igaühele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taim, mille ladinakeelne nimetus on Triibulus Terrestris. Suurendab organismi testosterooni omatootlikust. Mõningate uuringute kohaselt isegi kuni 80%. Mittedopinguaine.

yhe i`ga on see taim! tribulus terrestis mitte triibu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugupeetud kulturist on nähtavasti teinud vea! Väita, et mingi tribulus tõstab testosterooni tootlikust kuni 80%, olles samas mittedopinguaine!

See on selge absurd! Kui me peame terve meesorganismi keskmiseks testosteroonitasemeks ca400-500 ng/dl siis 80% peaks tegema 800 ringis! Vingem kui teada tuntud Sustanon.

Arvan siiski, et on parem oma liistude juurde jääda ja mitte tuua väiteid seal kus teadmisi napib!

jajah täpselt! sutsu võib ju tolku olla aga misse looduslik taimeleht ikka annab tegelt?! karta võib et sustakaga ei anna võrreldagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×