Jump to content
glossy

Kas Zelluloos spordiklubi on normaalne?

Recommended Posts

Meeste riietusruum annab soovida(ventilatsioon, puhtus) ja üks admin võiks ka suhtumist muuta(st. kliendi sõbralikumaks)!!!!

Hantlite valik v6iks suurem olla ja korralikud käepidemed trossplokkide jaoks!

NB! Kui omanik v6i juhataja loeb, oleksin meeleldi abiks uuendustel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeste riietusruum annab soovida(ventilatsioon, puhtus) ja üks admin võiks ka suhtumist muuta(st. kliendi sõbralikumaks)!!!!

Hantlite valik v6iks suurem olla ja korralikud käepidemed trossplokkide jaoks!

NB! Kui omanik v6i juhataja loeb, oleksin meeleldi abiks uuendustel :)

Aga kas aeroobse trenni jaoks on seal piisavalt jooksuradasi, rattaid? Kas saal iseenesest on remondiga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas aeroobse trenni jaoks on seal piisavalt jooksuradasi, rattaid? Kas saal iseenesest on remondiga?

Aeroobsega pole probleemi, kui tipptunnil ei tule, muidu ka ok koht va need asjad mis välja tõin! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koht on hea.. igas jõusaalis võib ju alati miskiga norida, aga mulle meeldib :)

Mis puutub admini suhtumisse, eks see oleneb mõlemast osapoolest - administ ja kliendist ;)

Aga jah, tipptunnil on saal täis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koht on hea.. igas jõusaalis võib ju alati miskiga norida, aga mulle meeldib :)

Mis puutub admini suhtumisse, eks see oleneb mõlemast osapoolest - administ ja kliendist ;)

Aga jah, tipptunnil on saal täis!

seal toimuvad ka bodypump trennid...kas keegi on käinud seal? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seal toimuvad ka bodypump trennid...kas keegi on käinud seal? :)

kunagi eelmisel aastal olen käinud, aga pragu kõrvalt vaadates on bodypumpis osalejaid palju ja näib et rahvas rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puutub admini suhtumisse, eks see oleneb mõlemast osapoolest - administ ja kliendist :)

Uskuge mind, asi pole minus, olen kindel et k6ik on kokku puutunud halva klienditeenindajaga!(ega ma selle parast ei stressa) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal on väga hea, kuid jah hantlite valik võiks küll suurem olla.

Meeste riietusruumis oleks küll remonti vaja.

Hinnad on odavad ja parkimine on tasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelmisel aastal käisin korra vaatamas , jama, kükki ja jõutõmmet selles klubis vist ei tehta või jäi mul midagi nägemata.

Raskemaid hantleid ka ei näinud.

Tõsi ta on, et kükipuuri kasutavad vähesed aga minu silmis see just plussiks, kuna see peaaegu alati vaba on :)

Muidu kordaks eelnenud miinuseid:

a)riietusruum võiks olla paremini hooldatud

b)vajaka reguleeritavaid hantleid või siis suuremat variatsiooni

c)tipptundidel kombineerituna tipphooaegadega (enne suvist randa minekut, ja aasta alguses) on liialt rahvast täis

Võiks lisaks olla ka teine surumispink/kang.

Mis puutub teenindusse, siis ei tasu kõike isiklikult võtta, sain väga hästi aru kellest jutt..tegelikult on ta päris tore, tundub alguses lihtsalt ebaviisakana ;)

Plussiks siis hinna ja kvaliteedi suhe ning asukoht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi ta on, et kükipuuri kasutavad vähesed aga minu silmis see just plussiks, kuna see peaaegu alati vaba on :)

Muidu kordaks eelnenud miinuseid:

a)riietusruum võiks olla paremini hooldatud

b)vajaka reguleeritavaid hantleid või siis suuremat variatsiooni

c)tipptundidel kombineerituna tipphooaegadega (enne suvist randa minekut, ja aasta alguses) on liialt rahvast täis

Võiks lisaks olla ka teine surumispink/kang.

Mis puutub teenindusse, siis ei tasu kõike isiklikult võtta, sain väga hästi aru kellest jutt..tegelikult on ta päris tore, tundub alguses lihtsalt ebaviisakana ;)

Plussiks siis hinna ja kvaliteedi suhe ning asukoht.

Alati vaba :o Ma ootan peaaegu iga kord kükipuuri järjekorras :D Aeroobset saab teha , tiptundidel saab sellest unistada. Mis puutub adminni , siis ta on omamoodi :D Lahe tsikk on :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab kükki teha saab ikka või kuidas.

Loomulikult :) Ja kui puur on kinni siis jõutõmbe jaoks võtad mujalt kangi , kas horisoontaal pingilt või neg. kaldega pingilt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati vaba :huh: Ma ootan peaaegu iga kord kükipuuri järjekorras ;)

Käin tavaliselt õhtustel aegadel peale kella kaheksat. Sellel ajal on kükisabas ikka väga üksikud, vägagi loetud näod :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poksikott on ära võetud vahepeal. Väga suur miinus minu jaoks. Tea kas see veel tagasi tuleb?

Ise igatsen ka seda väga :) Ei see ei tule tagasi , vaalgalerii ostis selle väikese ruumi ära :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nad praegu parandavad seda naise riietusruumi värki, kuna sealt see vesi alla meeste riietusruumi tuligi. Loodetavasti saavad riietusruumid varsti korda ja mõnus trenn saab jätkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×