Jump to content
Indrek K

Andrus Murumets sai Hollandis teise koha!

Recommended Posts

Ma ei tea enam, kas olla selle üle õnnelik, et ta siin steroididega teisi rammumehi lutib või ei. Kuskil teemas ütles keegi väga selgelt, et kulturismis, jõutõstmises või rammumeeste võistlustel ilma keelatud aineteta tippu ei jõua. Tahaks ju uskuda, et pudru peal tulnud tulemused, aga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahet pole kuidas,eesmärk pühendab abinõu!!!! :)

LAse edasi Andrus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea enam, kas olla selle üle õnnelik, et ta siin steroididega teisi rammumehi lutib või ei. Kuskil teemas ütles keegi väga selgelt, et kulturismis, jõutõstmises või rammumeeste võistlustel ilma keelatud aineteta tippu ei jõua. Tahaks ju uskuda, et pudru peal tulnud tulemused, aga...

Oot, mis sa tõesti arvad, et ülejäänud eliit treenib seal kartuli ja .......... peal we :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Kelle jaoks pühendab, kelle jaoks mitte.

2) Ei arva, aga kelle see välja peaks vabandama ? Ega ma neid teisi ka ei fänna.

3) Vastus taaskord sama, kes fännab, kes ei fänna. Mind jätab praegu juba profikulturism täiesti külmaks. Ma tahaks näha loomulikku inimvõimete piiri, mitte ajada tasemevahet sõltuvalt sellest, kellel on suurem rahakott!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Kelle jaoks pühendab, kelle jaoks mitte.

2) Ei arva, aga kelle see välja peaks vabandama ? Ega ma neid teisi ka ei fänna.

3) Vastus taaskord sama, kes fännab, kes ei fänna. Mind jätab praegu juba profikulturism täiesti külmaks. Ma tahaks näha loomulikku inimvõimete piiri, mitte ajada tasemevahet sõltuvalt sellest, kellel on suurem rahakott!

Mida siin loomulikus inimvõimete piiris ikka vaadata. Rekordite purustamine spordis toimub sama vaevaliselt, kui tigu roomab ühelt tänavalt teisele. Ma arvan, et sa viitsi vaadata, kuidas tigu seda teeb. Aga mis siin ikka vaielda, kellele ema kellele tütar :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida siin loomulikus inimvõimete piiris ikka vaadata. Rekordite purustamine spordis toimub sama vaevaliselt, kui tigu roomab ühelt tänavalt teisele. Ma arvan, et sa viitsi vaadata, kuidas tigu seda teeb. Aga mis siin ikka vaielda, kellele ema kellele tütar :lol:

Aeglaselt või mitte, aga siis oleks vähemalt näha, et rekordi tegija on saavutanud selle mingi uue treeningmeetodi vms. Praegu on nii, et kes rekordi teeb, on avastanud lihtsalt parema või kangema"pudru".

Ja siin teistele kes vahepeal postitasid :

Ma ei mõelnud, et Murumets üksi steroide paneb. Teised ka kõik seal, aga ega mulle teised ka ei meeldi. Ma saan aru, selleks et nende teistega konkureerida, peab ta lihtsalt mõned aastad varem kasti minema ja oma tervist rikkuma, edu talle, igaüks valib ise oma tee. Lihtsalt enne seda kui mõni artikkel ja postitus mu silmad avasin, lootsin sinisilmselt, et Murumets ja mõned vennad veel kellele pöialt hoidSIN on puhtad aga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeglaselt või mitte, aga siis oleks vähemalt näha, et rekordi tegija on saavutanud selle mingi uue treeningmeetodi vms. Praegu on nii, et kes rekordi teeb, on avastanud lihtsalt parema või kangema"pudru".

No see on ikka väga lihtsustatud käsitlus. Siin on ikka mitu koos mõjuvat tegurit ja väita, et sellel-tollel on parem "pudru" ilma tegelikult teadmata kas ja mida ta tarvitab, ei ole päris õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×