Jump to content
Raivo Piiber

1. Eesti Kulturismi ja Fitnessi Meistrivõistlused ...

Recommended Posts

Rakveres saab toimuma sellel laupäeval siis selline üritus :) Huvitav - huvitav ... http://www.wff.ee/1st_contest.html

Päev muidugi pühapäev, vabandan ;) Aga kas seal dopingukontroll ka on?? Kahtlane ...

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti laste kategoorias ;)

Laste puhul kontrollitakse, ega nad liiga palju kummikomme pole söönud. Kõik tühjad pakid vaja ette näidata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitavad persoonid kirjutavad siin foorumis kommentaare. Kui keegi korraldab kuskil võistluse, kus Ott Kiivikas ei võida ja Eesti Jõutõsteliit ei korralda, siis kindlasti on kõik seotud dopinguga. Tulge ükskord maa peale tagasi. Mehed näevad vaeva, et tuua teile võistlusi ja teie kohe süüdistate neid dopingu kasutamises. Ja kui keegi midagi ei korralda, siis on jälle häda, et kuskil ei ole võistelda ja kogemusi ei saa ja muu selline hala. Et midagi siin elus üldse saavutada, siis tuleb kõigist pakutavatest võimalustest kinni haarata. Sellised võistlused ongi parajad siin foorumis kommentaatoritele osalemiseks (Alessandro, Gannibal, H2rra, Matti, Kossar2 jms). Kirjutate muidu, et pole veel 16 vanagi aga surun juba 130 kg. davai tule Pühapäeval Rakverre ja seal saabki sinu 130st äkki 100kg???Arvuti klaviaatori taga ma ise muide kükin 400 kg, surun 350kg ja teen tõmmet meeletu 500 kg. Ise kaalun ainult 85 kilo ja muidku kilosid tuleb kangile. No mis jutt see on. Tule ja võistle.

SIIT KÕIGILE TEADMISEKS, TULGE PÜHAPÄEVAL RAKVERRE JA SAATE OMA SÕNU KINNITADA JA SIIS ON TEIE KIRJUTISTEL TÕEPÕHI KA TAGA. AGA SENIKS MOKK MAHA JA TRENNI.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitavad persoonid kirjutavad siin foorumis kommentaare. Kui keegi korraldab kuskil võistluse, kus Ott Kiivikas ei võida ja Eesti Jõutõsteliit ei korralda, siis kindlasti on kõik seotud dopinguga. Tulge ükskord maa peale tagasi. Mehed näevad vaeva, et tuua teile võistlusi ja teie kohe süüdistate neid dopingu kasutamises. Ja kui keegi midagi ei korralda, siis on jälle häda, et kuskil ei ole võistelda ja kogemusi ei saa ja muu selline hala. Et midagi siin elus üldse saavutada, siis tuleb kõigist pakutavatest võimalustest kinni haarata. Sellised võistlused ongi parajad siin foorumis kommentaatoritele osalemiseks (Alessandro, Gannibal, H2rra, Matti, Kossar2 jms). Kirjutate muidu, et pole veel 16 vanagi aga surun juba 130 kg. davai tule Pühapäeval Rakverre ja seal saabki sinu 130st äkki 100kg???Arvuti klaviaatori taga ma ise muide kükin 400 kg, surun 350kg ja teen tõmmet meeletu 500 kg. Ise kaalun ainult 85 kilo ja muidku kilosid tuleb kangile. No mis jutt see on. Tule ja võistle.

SIIT KÕIGILE TEADMISEKS, TULGE PÜHAPÄEVAL RAKVERRE JA SAATE OMA SÕNU KINNITADA JA SIIS ON TEIE KIRJUTISTEL TÕEPÕHI KA TAGA. AGA SENIKS MOKK MAHA JA TRENNI.

Väga õige Arvo, TEN POINTS, Võru jämedad ronivad igatahes kohale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et siia pannakse surumises oma rekordid alumises faasis seisakuta. Kui alumises faasis seisak teha 1-2 sek, siis väheneb see rekord kohe tunduvalt. Ise olen surunun 160 kuid kui alumises faasis seisak teha siis kukub see kindlasti 150 või isegi 145 le pakun. Siin nimetatud rekordeid saa nii tõsiselt võtta. Võistlustel on teine teema tiba ......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidagi on jah alati nii, et foorumis on jube kõvad mehed kohal aga võistlustel pole nagu kedagi näha. Aga eks nüüd on ju kõigil võimalus end näidata! Oleme ju küllalt lugenud teemasid a'la "Palju keegi rinnalt surub". Näidake siis tulemusi ka, mitte ärge targutage niisama tühja siin!!! Au meestele kes viitsivad midagi korraldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitavad persoonid kirjutavad siin foorumis kommentaare. Kui keegi korraldab kuskil võistluse, kus Ott Kiivikas ei võida ja Eesti Jõutõsteliit ei korralda, siis kindlasti on kõik seotud dopinguga. Tulge ükskord maa peale tagasi. Mehed näevad vaeva, et tuua teile võistlusi ja teie kohe süüdistate neid dopingu kasutamises. Ja kui keegi midagi ei korralda, siis on jälle häda, et kuskil ei ole võistelda ja kogemusi ei saa ja muu selline hala. Et midagi siin elus üldse saavutada, siis tuleb kõigist pakutavatest võimalustest kinni haarata. Sellised võistlused ongi parajad siin foorumis kommentaatoritele osalemiseks (Alessandro, Gannibal, H2rra, Matti, Kossar2 jms). Kirjutate muidu, et pole veel 16 vanagi aga surun juba 130 kg. davai tule Pühapäeval Rakverre ja seal saabki sinu 130st äkki 100kg???Arvuti klaviaatori taga ma ise muide kükin 400 kg, surun 350kg ja teen tõmmet meeletu 500 kg. Ise kaalun ainult 85 kilo ja muidku kilosid tuleb kangile. No mis jutt see on. Tule ja võistle.

SIIT KÕIGILE TEADMISEKS, TULGE PÜHAPÄEVAL RAKVERRE JA SAATE OMA SÕNU KINNITADA JA SIIS ON TEIE KIRJUTISTEL TÕEPÕHI KA TAGA. AGA SENIKS MOKK MAHA JA TRENNI.

Arvo - minu vanus on minu profiilis kirjas ja 16 on asi kaugel. Teadmiseks veel, et olen kulturismiga üsna lähedalt seotud, seega oman teatud teadmisi, mida sinul ilmselgelt pole. Seega paluks mitte lõugu laiutada, kui sa ei tunne teemat. Seega - mokk maha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitavad persoonid kirjutavad siin foorumis kommentaare. Kui keegi korraldab kuskil võistluse, kus Ott Kiivikas ei võida ja Eesti Jõutõsteliit ei korralda, siis kindlasti on kõik seotud dopinguga. Tulge ükskord maa peale tagasi. Mehed näevad vaeva, et tuua teile võistlusi ja teie kohe süüdistate neid dopingu kasutamises. Ja kui keegi midagi ei korralda, siis on jälle häda, et kuskil ei ole võistelda ja kogemusi ei saa ja muu selline hala. Et midagi siin elus üldse saavutada, siis tuleb kõigist pakutavatest võimalustest kinni haarata. Sellised võistlused ongi parajad siin foorumis kommentaatoritele osalemiseks (Alessandro, Gannibal, H2rra, Matti, Kossar2 jms). Kirjutate muidu, et pole veel 16 vanagi aga surun juba 130 kg. davai tule Pühapäeval Rakverre ja seal saabki sinu 130st äkki 100kg???Arvuti klaviaatori taga ma ise muide kükin 400 kg, surun 350kg ja teen tõmmet meeletu 500 kg. Ise kaalun ainult 85 kilo ja muidku kilosid tuleb kangile. No mis jutt see on. Tule ja võistle.

SIIT KÕIGILE TEADMISEKS, TULGE PÜHAPÄEVAL RAKVERRE JA SAATE OMA SÕNU KINNITADA JA SIIS ON TEIE KIRJUTISTEL TÕEPÕHI KA TAGA. AGA SENIKS MOKK MAHA JA TRENNI.

Huvitav, kuidas mina nüüd jälle ette jäin. Pole ma kuskil kirjutanud, et ma pole 16 täis, ega oma surumise rekordeid väga kommenteerinud. Selle võistluse vastu pole ka sõnagi öelnud. Ja surumise võistlusel olen ühe korra käinud, aga ma pole kunagi väitnud, et ma mingi ilge suruja olen.

Seda kiidan alati heaks, kui keegi võistluseid korraldada viitsib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule ilmselgelt sa ei tea kui tegija mees on arvo! kindlasti valdab sinust rohkem teemat! :)

Ütleme nii, et mul ükskõik, kes ta on, ok? Avaldasin oma arvamust ja avaldasin selle kohta oma kommentaari. Kui, nagu näha, pole ta ikkagi asjaga kursis, sest ei vaevu lugema, mis "organisatsioon" korraldab jne. Seega - et korraldatakse võistlus, on tore. Et see korraldatakse Rakveres - veel toredam. Millest siin veel rääkida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta ilmselt võttis ette enam-vähem kõige aktiivsemad liikmed, kelle postitusi ta kusagil lugenud on, ja nende peale valas kõike, mis oli. A no ärme siis väga solvu.. Juhtub ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole ta ikkagi asjaga kursis, sest ei vaevu lugema, mis "organisatsioon" korraldab jne.

Väga hästi teame mis organisatsioon korraldab võistluse.

Lihtsalt siin foorumis on häiriv see, et kui pole tegu (IPF) jõutõstmisega või (IBBF) kulturismivõistlusega sis kohe pannakse dopingu kasutaja silt külge.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hästi teame mis organisatsioon korraldab võistluse.

Lihtsalt siin foorumis on häiriv see, et kui pole tegu (IPF) jõutõstmisega või (IBBF) kulturismivõistlusega sis kohe pannakse dopingu kasutaja silt külge.... ;)

IFBB :) Lihtsalt on kodanikke, kes võistlevad põhiliselt WFF -s, kuid aegajalt katsetavad ka IFBB - s ja siis on kohe vahele ka lennanud ... Kurb, kuid tõsi. Väga tahaks loota, kuigi see on pisut naiivne, et Eestis on raskejõustik puhas ... Kahjuks ... Samas on vene keeles hea vanasõna: "Ne poiman, ne vor!" ja mina pole mingi kohtumõistja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas seal on jõutõstmine varustusega või ilma?

Varustuseta jõutõstmine on seal.

VARUSTUS

Lubatud kasutada sidemeid põlvedele (kuni 2,5 m), randmetele (kuni 80 cm) ja tõstevööd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea midagi öelda selle jõutõstmise liiga kohta mille võistlus Rakveres toimub, kuid WFF-is tehakse alates 2007 aasta sügisesest tiitlivõistlustel amatööridele dopingukontrolle. Elukutseliste võistlustel aga mitte. Ei oska öelda, kui tõhus see kontroll seal on, võib ainult oletada, sest nagu hiljuti kuulsite jätab see veel esialgu ka IFBB-s soovida. Kindlasti ei tehta aga dop kontrolli (veel) WFF-i Eesti meistri ja karikavõistlustel. Loodame aga et asi sujub vaikselt paremuse poole mõlemal rindel.

Kui nüüd veel natuke dopingust ja minu isiklikust arvamusest sellel teemal rääkida, siis ei usu mina, et see kunagi amatöörspordist (kui rääkida bodybuildingust) 100% välja suudetakse juurida. Alati on ja tuleb selliseid juurde kes riskivad keelatud ainetetega edu saavutada. Samuti on ja jääb olema selliseid kes põhimõtteliselt selle peale ei lähe. Alati jääb võimalus kasutajatel dop kontrolle ninapidi vedada ja näiliselt puhas maine säilitada. Võitlus on igavene, kasutajate ja nende avastajate vahel. Kui sellel kõigel oleks mingi lahendus, siis oleks see juba leitud ammu. MIks? Aga sex, et paljud ei taha seda lahendust. Tundub, et selliseid on maailmas valdav enamus ja see otsustabki asja.

Kurb ehk küll aga teha pole midagi. Testima aga peab, niipalju kui võimalik, sest muidu väljuks asi täiesti kontrolli alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea midagi öelda selle jõutõstmise liiga kohta mille võistlus Rakveres toimub, kuid WFF-is tehakse alates 2007 aasta sügisesest tiitlivõistlustel amatööridele dopingukontrolle. Elukutseliste võistlustel aga mitte. Ei oska öelda, kui tõhus see kontroll seal on, võib ainult oletada, sest nagu hiljuti kuulsite jätab see veel esialgu ka IFBB-s soovida. Kindlasti ei tehta aga dop kontrolli (veel) WFF-i Eesti meistri ja karikavõistlustel. Loodame aga et asi sujub vaikselt paremuse poole mõlemal rindel.

Kui nüüd veel natuke dopingust ja minu isiklikust arvamusest sellel teemal rääkida, siis ei usu mina, et see kunagi amatöörspordist (kui rääkida bodybuildingust) 100% välja suudetakse juurida. Alati on ja tuleb selliseid juurde kes riskivad keelatud ainetetega edu saavutada. Samuti on ja jääb olema selliseid kes põhimõtteliselt selle peale ei lähe. Alati jääb võimalus kasutajatel dop kontrolle ninapidi vedada ja näiliselt puhas maine säilitada. Võitlus on igavene, kasutajate ja nende avastajate vahel. Kui sellel kõigel oleks mingi lahendus, siis oleks see juba leitud ammu. MIks? Aga sex, et paljud ei taha seda lahendust. Tundub, et selliseid on maailmas valdav enamus ja see otsustabki asja.

Kurb ehk küll aga teha pole midagi. Testima aga peab, niipalju kui võimalik, sest muidu väljuks asi täiesti kontrolli alt.

Sellisel juhul tuleks teste teha ka võistlusvälisel ajal, ootamatult, mis välistaks selle, et saaks end eelevalt nö puhtaks ajada. Kahjuks seda raha meil veel ei ole kuskilt leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes olen ma pühapäeval Rakveres kohal ja viskan pilgu peale, mis kollid seal Spordihoones siis lavale ronivad ;) Äkki teen paar piltigi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sobib Gannibal. Kindlasti tee palju pilte ja pane kuskile üles ka. Kohapealne organisaator teeb kindlasti palju pilte ja need saavad internetti üles.

Võru Raskejõustikuklubi "Strongman" läheb hetkel sinna 5 võistlejaga, ning on oodata meeletuid rekordeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisel juhul tuleks teste teha ka võistlusvälisel ajal, ootamatult, mis välistaks selle, et saaks end eelevalt nö puhtaks ajada. Kahjuks seda raha meil veel ei ole kuskilt leida.

Meil veel ei ole ja maailmas lihtsalt ei taheta sellele raha kultuada. Ei taheta aga seepärast, et enamusele meeldib nii rohkem. Üldiselt tekib siinkohal küsimus kes juhib tegelikult rahvusvahelist kulturismi liitu ja teeb reegleid? Tundub, et kulturistid ise. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea ju, et keegi tahab veel mingeid võistlusi korraldada ja selle nimel nii palju vaeva näha. Ala populariseerimiseks on see ju iseenesest väga hea. Mis puudutab dopingut siis ma olen kogu aeg sellel arvamusel olnud, et seda ala ei saa maailmas tipptasemel ilma teha. Muidu lihtsalt kulturismi kui sellist ei oleks. Selle suure kisa ja kära leevendamiseks ju loodigi mõned head aastad tagasi kategooriad klassikalise kulturismile, lootes, et keemikud jäetakse rahule. Nagu näha nii see ka ikkagi ei läinud ning üldjuhul piuksuvad selle vastu need mehed kellel pole sellist rahakotti seda teed minna. Neid mehi kes võitlevad puhta spordi nimel eetilistel - aatelistel ja tervislikel vaadetel on käpu täis. Kurb aga tõsi, nii see on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sobib Gannibal. Kindlasti tee palju pilte ja pane kuskile üles ka. Kohapealne organisaator teeb kindlasti palju pilte ja need saavad internetti üles.

Võru Raskejõustikuklubi "Strongman"läheb hetkel sinna 5 võistlejaga, ning on oodata meeletuid rekordeid.

Noh arvo180, eks kõik on suured jutumehed, pane tegudele siis on mokk maani.... loodame tõesti, et võru Raskejõustikuklubi "Strongman" läheb oma panustega maksimumi peale välja.

Ei tea kas ise sinna rakverre jõuab... kuna trenni pole jõudnud üsna mitu mitu päeva.... põhikooli lõpetamine käsil... ja homme esimene eksam... kuid annan informatsiooni üle oma tutavatest jõuka fännidele... eks nemad lähevad ja vaatavad. Saavad oma esimesed kogemused, nagu mina sain enda esimestelt võistlustelt mis oli korraldatud võru Raskejõustikuklubi "Strongman" poolt võru Raskejõustikuklubi "Strongman" karikale.... tõesti... olid elu esimesd võistlused ja jäin tulemusega väga rahule... minu jaoks oli tähtis see et saaksin oma algtulemusedki kirja... ning lõppkokkuvõttes kaa lõppsumma.

Kui rääkida nüüd dopingutest siis, minu arust mõtetu teema nende võistluste kohta.... aga igal ühel oma arvamus.... Eesti Vabariigis valitseb ju demokraatia, pidage vähemalt see meeles !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×