Jump to content
5ander

Suvevaheaeg

Recommended Posts

Millised on kooliõpilaste suveplaanid, kui lähete tööle, siis kuhu?

Millist tööd suvel eelistate, kas välis- või sisetöid?

Kes mugavad või kes rahapuuduse üle ei kurda, millega Teie tegelete?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda suveplaan on tegeleda trenniga hoolsamini kui kooli ajal, paraku nõuab too raha ja see sunnib tööle. Seega, minu suvi on esimeses jaos töö ja trenn! :)

Sealjuures, suvi on oodatuim aastaaeg, kvaliteetaeg mida tuleb kasutada ja seetõttu ei tööta ma tervet suve. Augusti võtan vabaks, et lihtsalt olla, rannas koibi sirutada kui ilm kannatab, nautida seltskondlikuid õhtuid ja üldse koguaeg aktiivselt liikvel olla ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käisin kooli ajal suviti tööl kuuendast klassist alates. Olin lapsehoidja, rohija, kohviku abitööline jms. Lapsehoidmisega sai aeg-ajalt ka kooli ajal õhtuti raha teenitud. Keskkooli ajal sain suviti töötada tuttava kaupluses kassapidajana. Maksti õpilase kohta väga hästi, aga töö oli ka jube - 11 tundi tagumiku laiaks istumist ja aeg venis nagu tatt, sest rahvast käis vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tööd teen vahest, seal kus juhtub, saab vähemalt mingit raha teenida. Trenni teen kõvasti ning rannas kavatsen ka olla :)

samas praegu läheb suvest 3 päeva raisku, pean järelvastamist tegema natuke ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tööd ja trenni!

Sain ehitusele tööd ja juba 4. aasta samas firmas kodu ja jõusaali lähedal palk ka hea.Hetkel ehitan väljas ja saan ilusti hommikust õhtuni päikest.neeger valmis juba :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hoo, mul tuleb kenake suvi, nimelt lähen sõjaväkke ja saan 1500 kuus:)

muidu oleks ka kindlalt tööle läinud, no aga tuleb ka riiki teenida!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoo, mul tuleb kenake suvi, nimelt lähen sõjaväkke ja saan 1500 kuus:)

muidu oleks ka kindlalt tööle läinud, no aga tuleb ka riiki teenida!!!

Sama siin.

Hetkel teen 4x nädalas jõusaali ning muul ajal lebotan. Lõpetasin just ülikooli.

Saab mõned nädalad veel nö. puhata, kui peab minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui homme laagrikasvataja eksami edukalt ära teen, siis mina lähen õpilasmalevasse noortele rühmajuhiks :) (Põhitöö ja kooli kõrvalt) Kindlasti saab seal tore olema, kui pubekad just midagi väga kiuslikku välja ei mõtle ja mind sellega hauda ei aja... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel lausa kaks tööd :) haljasalade trimmerdamine ja võsalõikamine. Täpselt niipalju kui viitsin ja täpselt siis kui viitsin. Teenib hästi ja rahulik töö kah. Eks paistab mis suvel veel, kui ilusad ilmad tulevad siis sugulaste juurde suvitama. Juuli keskel veel Metallica kontserdile ja noh, eks neid üritusi tuleb veelgi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui homme laagrikasvataja eksami edukalt ära teen, siis mina lähen õpilasmalevasse noortele rühmajuhiks ;) (Põhitöö ja kooli kõrvalt) Kindlasti saab seal tore olema, kui pubekad just midagi väga kiuslikku välja ei mõtle ja mind sellega hauda ei aja... :huh:

Sinna nad ajavad sind kindlasti :) Ajavad su närvikava ............... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinna nad ajavad sind kindlasti :) Ajavad su närvikava ............... ;)

Ei nad aja midagi, kui endal meelest ära ei lähe, et kord, ja mitte väga kauges minevikus, on sama vana oldud. Ma olin kaks aastat õpetaja ja sain pubekatega lausa hästi läbi, siiamaani suhtlen mõnega. Päris pisikestega oli igav, sest nad olid nii paganama korralikud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×