Jump to content
sass-

toitumine

Recommended Posts

Päris paljud räägivad et toitumine peab olema korras et reljeefsust saada. Kuidas, mida, kui palju ja millal süüa. Ise sööna hommikut ki kooli ei ole kell 9 või 10 enamasti neljavilja putru, teed ja võileiba. Lõuna on varjeeruv kell 12.00 -14.00. Lõunal on toit väga varieeruv. õhtusöök on mingi kell 18.00 -19.00 tihtipeale kerge praad ja salatit kõrvale. Söön ma muidu nii palju et kõht korralikult täis saada ja lisaks vehepeal näksimist. Jõusaalis on muidu võimalik käia esmaspäevast reedeni. Ja juunis on esmaspäev, kolmapäev ja reede.

Kuidas teile paistab minu toitumine?

Tänud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas meile paistab sinu toitumine? Ei paistagi kuidagi, sest sinu antud ülevaade sellest on ikka väga vilets. Proovi veelkord, seekord detailsemalt, ehk siis osatakse sinu toitumist paremini kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No alusta nii kui tahad lihtsalt läbi saada, et igapäev tarbid enam-vähem sama hulk kaloreid. Leia kaloraaz, kus kehakaal püsib sama. Siis edasi natuke vähendad kaloreid ja korras.

Kui kõik on ligadi-logadi ja varieerub, siis pole sul ilmselt mingit ülevaadet oma toitumiset. Alakaloraaziga ja kogematta võid mingi tulemuse saavutada, aga see on ka kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No alusta nii kui tahad lihtsalt läbi saada, et igapäev tarbid enam-vähem sama hulk kaloreid. Leia kaloraaz, kus kehakaal püsib sama. Siis edasi natuke vähendad kaloreid ja korras.

Kui kõik on ligadi-logadi ja varieerub, siis pole sul ilmselt mingit ülevaadet oma toitumiset. Alakaloraaziga ja kogematta võid mingi tulemuse saavutada, aga see on ka kõik.

Et siis mida ma peaksin sööma, sest isu on mul tohutu. kas peaksin kolm söögikorda jaotama rohkemateks söögikordadeks?

Et nagu oma tavalise kolme korralise söögi koguse jagan 4-6 söögikorra peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis mida ma peaksin sööma, sest isu on mul tohutu. kas peaksin kolm söögikorda jaotama rohkemateks söögikordadeks?

Et nagu oma tavalise kolme korralise söögi koguse jagan 4-6 söögikorra peale?

Telli toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis mida ma peaksin sööma, sest isu on mul tohutu. kas peaksin kolm söögikorda jaotama rohkemateks söögikordadeks?

Et nagu oma tavalise kolme korralise söögi koguse jagan 4-6 söögikorra peale?

Proovi suurendada tuntavalt valgu (liha) ja rasvade (õlid, mitte margariin) tarbimist. Ja kui nälg näpistab, näita talle järgmist kodujuustu purki, küll siis näed ise mis juhtuma hakkab.

Ja ega see kerge praad ometigi kartulit jahusousti ja väikese viineriga ei tähenda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

L6una ajal rohkem liha ja muud valgurikast toitu. Peale trenni valgujook ja hiljem paar 6llet kui isu on. 6lle 2ra ometi j6uka riietusruumis ava, v6ib personaliga probleeme tulla. Aga kui oled j6udnud l2hedalasuvasse parki siis kulista paar tykki alla, t6mbab lihase sigat2is. Vahel ka pea kui sarvikut libistada. :)

Toidukordi v6ib rohkem jagada ja m6ni puuvili vaehpeal ei tee paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L6una ajal rohkem liha ja muud valgurikast toitu. Peale trenni valgujook ja hiljem paar 6llet kui isu on. 6lle 2ra ometi j6uka riietusruumis ava, v6ib personaliga probleeme tulla. Aga kui oled j6udnud l2hedalasuvasse parki siis kulista paar tykki alla, t6mbab lihase sigat2is. Vahel ka pea kui sarvikut libistada. :P

Toidukordi v6ib rohkem jagada ja m6ni puuvili vaehpeal ei tee paha.

Õllet!??.... Ma olen alaealine ja pärast kaheaastat agust pidu ei taha alkoholi nähagi. Mul juba lõhnast keerab sisemuse pahupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õllet!??.... Ma olen alaealine ja pärast kaheaastat agust pidu ei taha alkoholi nähagi. Mul juba lõhnast keerab sisemuse pahupidi.

mm praegu alaealine umbes 15, siis 2 aastat tagasi olid 13, no siis ei maitsegi üksi õlle :D

tuleb juua nii et paha ei hakkaks, ühte marki ja mitte kiiresti :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×