Jump to content
ostaara

Küsimus Protein nr. 1 kohta

Recommended Posts

Kõik sõltub lisavalguvajadusest ja sellest, mitu korda sa tavatoitu sööd. Kui sööd 3x päevas oleks soovitav teha kaks shake ööpäevas, üks võiks olla 1- 1,5 tundi enne trenni, teine vahetult peale trenni, võid lisada juurde süsivesikuid, mahl, puuviljad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisada võiksid ka lemonit ja seda südaöösel. Kuule TIPPKULTURIST, mees ju ütles et ta on algaja. Kõigepealt peaks ta õppima toituma, saades toidust vajaminevad ained lihase kasvuks. Alles seejärel võiks valgukogust tõstma hakata. Milleks kohe retseptoreid suure valgukogusega harjutada? Aga müük on vist sulle tähtsam kui arukad soovitused:-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

no see tüüp küsis ju kuidas kasutama peab, tema postituses ei ole midagi juttu et tal on toitumine korrast ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rambo nime taha on tulnud jälle mingi kibestunud kulturist, mina vastan täpselt nii nagu vajalikuks pean ja igasusgused vihjed võid sa eneseteada jätta.

TO : Ardo - Whey Lemonile lisa lihtsüsivesikuid peale trenni enne trenni lisa juhul kui eesmärk on kehakaalu lisada. Lihtsüsivesikuid on müügil süsivesikute all, poes. Lihtsam variant on mahl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi, andke palun andeks Teie nõuannetes kahelda julgesin (koguni väiteid ümber lükata proovisin). Kõik Teie soovitused on õiged ja ma ei tahtnud Teie väärikust riivata. Ainus milles Te eksisite on väide kibestunud ja siis veel kulturist, kelleks ma ennast küll ei pea. Jõudu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siin umbes kuu tagasi küsisin mida võtta. Sain ilusaid vastuseid ka aga pole mingeid otsusi teinud. Ma vaatan et mu sõber käib ka jõusaalis ja ta võtab kreatiini. Mulle soovitati ennem proteiini. Olen juba 3 ja pool kuud jõusaalis käinud. Olen 15 a. ja kaalun 55kg üles lükkan 52,5. Ma eriti lihastes ei ole. Kas peaksin võtma siis mõned kuud proteiini et saada lihaseid juurde ja siis võtta kreatiini et lihased tugevneks ja vastupidavamad oleksid. Mudu toitun umbes 4 korda päevas(kuidas kunagi).

Põhimõte oleks ikka rohkem jõudu saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valk on see, mida pead iga päev saama kindla koguse väljastpoolt ( st. toiduga), organism seda ise teha ei saa, sellepärast on sul kaks valikut kas hakata tavatoidus kiiremas korras tegema ümberkorraldusi, st. iga toidukord hakkaks sisaldama kindla koguse valku või võtad kasutusele toidulisad, et kompenseerida tavatoidust puudujääki. Alustuseks sobib nii Whey Lemon Super kui Protein No1.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pole ennem trenni teinud, siis on areng kiire ka pool näljas olles. Ise hakkasin ülikooli ajal saalis käima ja ma rvan, et pole vist vaja kirjeldada ühe vaesema otsa üliõpilase toidusedelit :). Kes ette ei kujuta, siis hommikul ca 7.00 suur kausitäis putru ja 0,5l piima, siis päev otsa söömata ja õhtul ca 19.00 praekartulid. Sellise menüüga tuli mul igatahes esimese asstaga ca 10kg kaalus juurde ja mingi 50% jõulisa. Tegelikult nädalavahetusel sai vanemate juures korralikult kah süüa. See vast tegi seda nälgimist natuke tasa. Aga mingitest toidulisanditest ja vitamiinidest ei osanud siis igatahes mitte unistadagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks vahet ongi selles, kas võtta kaalus juurde või saada lihaseid juurde, sellise üliõpilase juurdevõtt nagu sa kirjeldasid, oli üldjuhul tõenäoliselt ebakvaliteetse massi lisamine, see pilt mis väljas on ilmestab seda ilusasti. Ma olen ka toidulisasid tarbides suurendanud 10 aastaga kehakaalu 40 kg, sellest 28 kg on olnud lihased, mis on küllaltki suur protsent ja aastate peale ära jagades tuleb 2,5 - 2,8 kg aastas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No päris ebakvaliteetne see mass nüüd kah polnud, jõudu tuli ju kah juurde. Tuttavate kommentaaridest ( a la "Teed trenni või?") võis kah välja lugeda, et see välimus ikka sportlikuma poole peale liikus. Aga egas see pikemas perspektiivis vist eriti kaugele poleks viinud, selge see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×