Jump to content
britu

saledaks

Recommended Posts

tere ka mul oleks selline küsimus, et kas oleks võimalik ja kuidas 2.5 kuuga 5-6kg alla võtta, nimelt ma tahaks suve lõpu poole reisile minna ja tahaks värisevast kintsust lahti saada :lol:. Tahan teada, mis ma valesti võibolla teen või mida ma veel tegema peaks. Toitumine on mul järgmine: hommik (enamasti kell 11-12:00)- üks täisteraleib mille peal on lehtsalat, juustuviil (light) ja kalkunisingi viil, kurk ja tomat + tass kohvi piima ja ühe lusika suhkruga. Lõuna ( kell 16-17:00)- pool taldrikut ( taldriku läbimõõt on umbes 25cm) värsket salatit ehk siis kurki, tomatit, lehtsalatit jne., üks keedukartul või 2 spl täit riisi, hautatud kala või kana. Ühesõnaga lõuna on ajal söön korralikult kõhu täis ja enamasti kõike mis on keedetud või hautatud ja värsket salatit palju. Värske salat pidi seedimist kiirendama :D Vahest võtan lõunaks midagi magusat ka, tüki školaadi vms et magusaisu vähendada aga ei liialda magusaga! Õhtuks (kella 20:00-21:00)- söön siis ühe puuvilja, tavaliselt õuna või natukene maasikaid :) Päeva jooksul joon kohvi veel ühe tassi. Lõuna paikku siis. Niih...selle menüüga sai nüüd ühele poole. Point oleks siis peamiselt jalgadest ja tagumikust rasva vähendada. Küsimus on veel selles, et trenni hetkel ei tee kuna ei tea mis oleks kõige tõhusam jalgadele ja tagumikule :angry:? äkki oskate soovitada mingit head trenni, mida ise saaks teha ja kommentaare ka selle kohta, et äkki ma söön valesti vms. Võibolla ma teen üldse kõike siin valesti ega saavuta midagi :( , paluks siis abi ja ideid teadjate käest :huh:

Ette tänades ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisa kaliõli menüüse, see hea rasvapõletaja.Maasikad võiksid ära jätta, kohvi võiksid mustalt ilma suhkruta juua.

rasv põleb ühtlaselt, nii et ei saa ainult tagant saledamaks minna :)

2-4x nädalas sörkjooksu nt 30min , ujumine? rattasõit? bodypump? - võimalusi on palju

2.5 kuuga täitsa saavutatav.Menüü enamvähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma saan õieti aru,et sa oled püüdnud viia rasvade hulga oma menüüs miinimuni, :)

Miks?

jah täitsa teadlikult. arvasin et see kiirendab või aitab kaasa kaalulangusele :angry: ega ma mingi proff pole :lol: sellepärast abi küsingi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah täitsa teadlikult. arvasin et see kiirendab või aitab kaasa kaalulangusele :) ega ma mingi proff pole :lol: sellepärast abi küsingi :angry:

Ja nüüd lõpeta taolised lollused KOHE ära.Tahad rasvast vabaneda,piira süsivesikuid ja asenda nood rasvadega.

Täpsemalt vaata Fred Antsoni artiklitest ja postitustest - kasuta otsingut, :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nüüd lõpeta taolised lollused KOHE ära.Tahad rasvast vabaneda,piira süsivesikuid ja asenda nood rasvadega.

Täpsemalt vaata Fred Antsoni artiklitest ja postitustest - kasuta otsingut, :angry:

tähh :huh::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nüüd lõpeta taolised lollused KOHE ära.Tahad rasvast vabaneda,piira süsivesikuid ja asenda nood rasvadega.

Täpsemalt vaata Fred Antsoni artiklitest ja postitustest - kasuta otsingut, :)

aga kas see ei aita siis v?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ta pidevalt kaloridefitsiidis on, siis ta ei saa ümmarguseks muutuda, sedaenam, et osad juurviljad on veel negatiivse kaloribilansiga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ta pidevalt kaloridefitsiidis on, siis ta ei saa ümmarguseks muutuda, sedaenam, et osad juurviljad on veel negatiivse kaloribilansiga

Pidevas kaloridefitsiidis olek võib tähendada ka jõuetust ja väsimust, aga rasvad ikka põlema ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ta pidevalt kaloridefitsiidis on, siis ta ei saa ümmarguseks muutuda, sedaenam, et osad juurviljad on veel negatiivse kaloribilansiga

Minu puhul omal ajal tähendas enese kenjaalsusest rasvade piiramine nii vastupidavuse kui jõu vähenemist;(ilmselt) vähenes nii kalorite põletamine ...

ja vaatamata suhteliselt väiksele kaloraazhile kehakaal vähehaaval kasvas.

Ja enesetunne halvenes ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas 2.5 kuuga 5-6kg alla võtta

See on vähemalt realne eesmärk sul. ;)

Telli toitumiskava ja jälgi seda korralikult ning tulemus peaks hea olema. :)

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ma siin ainus, kelle jaoks selline menüü tundub liiga ekstreemne? Mina arvan, et kui süüa sellise kava järgi 2.5 kuud, siis kaotad sa kindlasti rohkem, kui 5 kilogrammi. Nö. hommikul süüa üks võileib+tass kohvi ning alles ca. 5 tundi hiljem ette võtta järgmine söök, ei tundu vähemalt minu jaoks väga normaalne. Õhtul kella 20-21 paiku süüa puuvilju ei tundu ka mõistlik. Praegu pole mingit kaloraaži ju ollagi...Kahtlen kas 1500 kcal isegi täis tuleb, ilmselt mitte sedagi. Kui veel trenni ka 3-4 korda nädalas tegema, siis mina sureks küll vist maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ta pidevalt kaloridefitsiidis on, siis ta ei saa ümmarguseks muutuda

Kusjuures võib, inimorganism on üsna kenjaalne leiutis. Kui mitte ümmarguseks siis keskelt pehmeks ja äärtest rootsuks ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×