Jump to content
Amarillo

VIIN

Recommended Posts

Minu meelest on viinal kõige parem joobeastme/pohmelli suhe :angry:

Suur t2nu Otterile!

Kuhu vaatavad moded? :)

Kas teile tundub, et Eestlane veel v2he joob? Selliseid teemasid v6ite arutada AA koosolekutel, v2hemalt seal on keegi spetsialist, kes teid "maa peale tagasi toob".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti viinadest julgeksin soovitada Kihnu Marki.

Ma sulle soovitan!!! :)

Ma soovitan soojalt, et sellel veebilehel ei soovitataks selliseid aineid! :angry:

Ytelge nyyd k6ik kooris, et Aile on ekstremist, juba liiga vana, rumal ja yleyldse peaks mul 2ra keelatama siin midagi kommenteerida! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile , võta nüüd vabamalt. :) Noored ja üldse inimesed joovad niikuinii,miks siis mitte teha võimalikult väikeste kahjudega tervisele :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sulle soovitan!!! :)

Ma soovitan soojalt, et sellel veebilehel ei soovitataks selliseid aineid! :angry:

Ytelge nyyd k6ik kooris, et Aile on ekstremist, juba liiga vana, rumal ja yleyldse peaks mul 2ra keelatama siin midagi kommenteerida! :huh:

aga mis veebilehel siis küsida, kus oleksid tervise spetsid ja just spetsialiseerunud ka treeningule??

minuarust see just õige lehekülg arutamaks, mis kahju toob alkohol ja kuidas ta mõjub tervisele ja treeningule

Ja mida oleks kõige otstarbekam juua, mis kogustes, mis sorti jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isiklikult olen kohe 18 ja olen max joonud 500g puhast alkot elujooksul kokku, nüüd viimane aeg midagi muuta.

No jah.Et nii palju viina juuakse ilma sinuta ära ...

Kole lugu küll.Loomulikult tuleb seda muuta, :)

mõttetu selles suhtes, et kõik teame väga hästi kui hea ja halb see alco on jne

Ja-jaa.Siga leiab ikka pori ja kes juua tahab,see põhjuse või ettekäände, :huh:

mul olid küllaltki konkreetsed küsimused, neile oleks pidanud vastama, nüüd vastused olemas ja pole mõttet seda teemat edasi arendada, sest see võib väga sõnakaks minna, eriti kui tulevad isiklikud arvamused mängu.

No kuule ...

suudad sa tuua näite mõnest teemast,kus keegi EI AVALDAKS isiklikku arvamust, :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Daemonium pole oma huumorisoont kaotanud,nagu näha!!! LAse samas vaimus,sa muudad meie foorumi märksa elavamaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isiklikult olen kohe 18 ja olen max joonud 500g puhast alkot elujooksul kokku, nüüd viimane aeg midagi muuta.
kes ütles et ma selleest rohkem joon, keskmine eestlane joob 11 KILO alkoholi aastas, ma healjuhul 1 KILO

Amarillo, Amarillo..et elujooksul oled joonud 500gr aga aastas jood lausa 1000gr..

Kas me tõesti peame uskuma seda ,et esimest korda elus võtsid alkoholi suhu siis, kui olid 17,5 aastane? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Amarillo, Amarillo..et elujooksul oled joonud 500gr aga aastas jood lausa 1000gr..

Kas me tõesti peame uskuma seda ,et esimest korda elus võtsid alkoholi suhu siis, kui olid 17,5 aastane? :)

16;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16;)
No ta on puhast alkoholi joonud 500g , pealekaga vb rohkem :angry:

Isegi siis ,kui ta jõi alkoholi esimest korda 1 päev enne oma 17-ndat sünnipäeva ,siis tuleb tema enda sõnul selle aastaga 1000gr kokku.

Seega Amarillo, 500gr elujooksul on asi kaugel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi siis ,kui ta jõi alkoholi esimest korda 1 päev enne oma 17-ndat sünnipäeva ,siis tuleb tema enda sõnul selle aastaga 1000gr kokku.

Seega Amarillo, 500gr elujooksul on asi kaugel. :)

eieie :angry:

plaanin hakata jooma aastas vähemalt 1kg, seni olen joonud 500g kokku, VOT NII :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eieie :)

plaanin hakata jooma aastas vähemalt 1kg, seni olen joonud 500g kokku, VOT NII :(

No niimoodi on jah asi loogilisem. :huh:

PS: Kunagi ma proovisin ka niimoodi plaani järgi napsu võtta, et iga nädal kindel kogus..ei tulnud välja, sest igakord ma näpistasin vajaliku hulga järgmisest nädalast juurde. :angry:

Aga see käib kategooriasse "olid ajad, olid majad" :lol: Nüüd on teised eesmärgid ja sellised asjad on nurka jäänud.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks üldse mingeid kvoote peale panna? Jooge nii palju kui tahate :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas alkohol libiidot mõjutab?

T2iesti halastamatult ja vastutustundetult. :)

Ainuke asi, mida ta t6esti teeb on "imep2rased roosad prillid". K6ik naised on 2ketsi "pandavad"...mis pandavad...suisa kaunitarid.

Ys, kui enne oli m6istust nigut v2hev6itu siis...ei j22 sedagi j2rele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et sportlased ei joo, on küll väga vale, üks naiivsemaid arvamusi üldse, mis ma üle tüki aja olen kuulnud! Ning jah, ma ei pea silmas, et nad ei joo vett ja muid mittealkohoolseid jooke, vaid panevad tina nii, mis hirmus ja sellele pole üldse mõtet vastu vaieldagi, vähemalt mulle küll mitte :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eriti kui tulevad isiklikud arvamused mängu.

algne küsimus oli, et millist viina eelistate. Mismoodi ma peaks vastama, et ma ei avaldaks isiklikku arvamust? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millist viina eelistate ja miks??

Mis on kõige usaldusväärsemad ja kvaliteetsemad viinad?

1) nimetage viina nimetusi, mida eestist saab osta ,mis on kõige kvaliteetseim ja paremate omadustega (HIND EI LOE)

minuarust ruski razmer ja viru valge, kuid ma algaja selles osas veel.

Russki Standart;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×