Jump to content
Amarillo

VIIN

Recommended Posts

Ma ei saa aru, kas nii suur tahtmine on juua et mitte kuidagi ei saa ilma olla? Küsida, kuidas ennast kõige tervislikumalt mällarisse juua, on samahea kui küsida, kuidas endal kõige tervislikumalt veene läbi lõigata imo.

kes ütles et ma selleest rohkem joon, keskmine eestlane joob 11 KILO alkoholi aastas, ma healjuhul 1 KILO

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See su mällu joomine neutraliseerib kõik su trennisaavutused.

no see mällu sõna on nii general, ütleme et 100-150g alkoholi each time

Kui 2 kuu jooksul juua 100-200g alkoholi, siis ei usu et see nii suurel määral lihsaeid mõjutab, aga kindlasti pole areng sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesti on euroopa suurim alko ja narko tarbija, aga kõik joovad teatud kogustes kes rohkem, kes vähem, mina isiklikult tahan teada KUIDAS KÕIGE TERVISLIKUMALT MÄLLU SAAB JUUA :)

ma soovitaks sul kilo bacardi't 2-4 tunniga kinni panna.. minu puhul aitab ilusti

edit: schweppes'iga viin ka päris hea. muidu vahet pole mis viina juua..kui korralikult võtta siis annab hommikul igal juhul tunda :angry:

Muudetud kasutaja jaan1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus,. Kui võtta õhtul pool liitrit viru valget,on hommikul räme peavalu. AGa võtta sama palju russki razmeri või nemiroffi,on olemine isegi väga hea.

Ei vaidle vastu

aga jeltsin on ka päris hea :)

Peavalu hommikul pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no see mällu sõna on nii general, ütleme et 100-150g alkoholi each time

Kui 2 kuu jooksul juua 100-200g alkoholi, siis ei usu et see nii suurel määral lihsaeid mõjutab, aga kindlasti pole areng sama.

2 kuu jooksul see 100-200 g (arvatavasti taandasid selle absoluutse alkoholi peale?) nüüd küll lihaste arengut ei mõjuta, vähemalt mitte sellisel määra, et sa sellest aru saaksid. :angry: Ma joon iga nädal vähemalt 250 g alkot (taandatud abs. alkoholi peale) ja vähemalt jõud areneb küll normaalselt. Aga ma ei joo viina, vaid tavaliselt õlut. :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 kuu jooksul see 100-200 g (arvatavasti taandasid selle absoluutse alkoholi peale?) nüüd küll lihaste arengut ei mõjuta, vähemalt mitte sellisel määra, et sa sellest aru saaksid. :angry: Ma joon iga nädal vähemalt 250 g alkot (taandatud abs. alkoholi peale) ja vähemalt jõud areneb küll normaalselt. Aga ma ei joo viina, vaid tavaliselt õlut. :)

Väike õlle võib isegi kasuks tulla, maandab pingeid jne. :lol:

Aga jah väike, mitte mingi kast. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

moraalijutlused siin suht kohatud vist. enamus foorumlasi ilmselt täitsa tavalised inimesed, kellele lihtsalt yheks kasulikuks hobiks (ilmselt paljudest) on jõusaal. vaevalt mõni nädalavahetuse pummelung selle hobi harrastamisele ja tulemustele eriti negatiivselt mõjub (ei mõtle siin tippsportlasi). nii et PROOSIT.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike õlle võib isegi kasuks tulla, maandab pingeid jne. :huh:

Aga jah väike, mitte mingi kast. :angry:

Seda kindlasti, eriti veel arvestades seda, et väga paljud jälgivad liiga rangelt oma toitumist ning õlu annab ka mõningaid lisakaloreid ja tõesti ka lihased lähevad lõdvemaks peale väikest õllet. Olen siit foorumist paaril korral lugenud, et kui mees hakkas igal õhtul, peale trenni ühe õlle ära jooma, siis areng kiirenes. ; Marek Kalmus on samuti rääkinud, et tavaliselt ta joob iga päev ühe õlle (vahetult võistluste-eelsel ajal vist enam mitte?), see aitab lihaseid lõdvaks lasta jne. See muidugi ei tähenda, et kõik, kes tahavad suuri liohaseid, peaksid nüüd hakkama (peaaegu) iga päev õlut jooma :)

Tsaar, olen täiesti nõus sinuga :lol:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 kuu jooksul see 100-200 g (arvatavasti taandasid selle absoluutse alkoholi peale?) nüüd küll lihaste arengut ei mõjuta, vähemalt mitte sellisel määra, et sa sellest aru saaksid. :huh: Ma joon iga nädal vähemalt 250 g alkot (taandatud abs. alkoholi peale) ja vähemalt jõud areneb küll normaalselt. Aga ma ei joo viina, vaid tavaliselt õlut. :)

sa oled täpselt keskmine eestlane, aastas siis 12 KILO :angry:

ma pigem arvan et viin on kasulikum kui õlle, arvestades sama g kogumahust, niipalju kui lugen viina on rohkem kiidetud tervisele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda kindlasti, eriti veel arvestades seda, et väga paljud jälgivad liiga rangelt oma toitumist ning õlu annab ka mõningaid lisakaloreid ja tõesti ka lihased lähevad lõdvemaks peale väikest õllet. Olen siit foorumist paaril korral lugenud, et kui mees hakkas igal õhtul, peale trenni ühe õlle ära jooma, siis areng kiirenes. ; Marek Kalmus on samuti rääkinud (mis ei tähenda, et kõik peaksid hakkama nüüd õlut jooma iga päev), et tavaliselt ta joob iga päev ühe õlle (vahetult võistluste-eelsel ajal vist enam mitte?), see aitab lihaseid lõdvaks lasta jne.

Tsaar, olen täiesti nõus sinuga :)

testosterooni tõstab ka väidetavalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad kindla peale välja minna siis võta Russki standart PLATINIUM see on ikka lagi. Varem jõime sõbraga koguaeg russki standartit, aga mingist ´hetkest viskas kehvema partii või mis iganes, aga oli halb olla järgmine päev, siis läksime üle PLATINIUMILE ja pole kunagi olnud, kuigi see päris kallis. Viimati jõime jlle standartit ja oli ka kõik ok järgmine päev. A muidu õige foorum, kus seda arutada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad kindla peale välja minna siis võta Russki standart PLATINIUM see on ikka lagi. Varem jõime sõbraga koguaeg russki standartit, aga mingist ´hetkest viskas kehvema partii või mis iganes, aga oli halb olla järgmine päev, siis läksime üle PLATINIUMILE ja pole kunagi olnud, kuigi see päris kallis. Viimati jõime jlle standartit ja oli ka kõik ok järgmine päev. A muidu õige foorum, kus seda arutada :)

palju see platinium siis plekib? ostsin täna standardi 200 eest 0.5se

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eii mitte viin, tegin täna suure vea... kuigu tutipäev tulekul, tõmbasin sõbra pool nosu täis ja läksin trenni, tegin enda arust rinda ja biitsa :DXD

Aga mis teha täispeaga on mõistust ja jõudu palju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa oled täpselt keskmine eestlane, aastas siis 12 KILO :)

ma pigem arvan et viin on kasulikum kui õlle, arvestades sama g kogumahust, niipalju kui lugen viina on rohkem kiidetud tervisele

Hmm.. Mis moodi sa need 12 kilo välja arvutasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mm kui võtta 250g iga nädal , see teeks 1kg kuus :) Aastas on 12kuud , ma arvan , et ta mõtles nii

Jah, suurusjärgus igas kuus 4 nädalat ning aastas 12 kuud= 48 nädalat=48x250=12 000 (ml)= 12 l.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eii mitte viin, tegin täna suure vea... kuigu tutipäev tulekul, tõmbasin sõbra pool nosu täis ja läksin trenni, tegin enda arust rinda ja biitsa :DXD

Aga mis teha täispeaga on mõistust ja jõudu palju :angry:

Ja eputad ka veel siin sellise debiilsusega? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mm kui võtta 250g iga nädal , see teeks 1kg kuus :) Aastas on 12kuud , ma arvan , et ta mõtles nii

Ahhah. Mulle jäi millegi pärast meelde, et 250g kuus, mitte nädalas..

H2rr2-le nii palju, et mõistust küll väga ei paista olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja eputad ka veel siin sellise debiilsusega? :)

eputamisest on asi kaugel, räägin seda sellepärast, et keegi ei teeks samaviga... selline treening on organismi tapmine... :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on viinal kõige parem joobeastme/pohmelli suhe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×