Jump to content
Amarillo

VIIN

Recommended Posts

Millist viina eelistate ja miks??

Mis on kõige usaldusväärsemad ja kvaliteetsemad viinad?

1) nimetage viina nimetusi, mida eestist saab osta ,mis on kõige kvaliteetseim ja paremate omadustega (HIND EI LOE)

minuarust ruski razmer ja viru valge, kuid ma algaja selles osas veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millist viina eelistate ja miks??

Mis on kõige usaldusväärsemad ja kvaliteetsemad viinad?

1) nimetage viina nimetusi, mida eestist saab osta ,mis on kõige kvaliteetseim ja paremate omadustega (HIND EI LOE)

minuarust ruski razmer ja viru valge, kuid ma algaja selles osas veel.

nu ja viru valge koha pealt võin öelda, et pole ta nii puhas miagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldivad kõige rohkem ukraina ja vene viinad, nagu Mrnaja, Russki Razmer, Nemiroff, paar tükki on veel,need pole kahjuks minu teada kaubandusvõrgus saadaval,ostan põranda alt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu ja viru valge koha pealt võin öelda, et pole ta nii puhas miagi

Olen nõus,. Kui võtta õhtul pool liitrit viru valget,on hommikul räme peavalu. AGa võtta sama palju russki razmeri või nemiroffi,on olemine isegi väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust ruski razmer ja viru valge, kuid ma algaja selles osas veel.

Russki Standart ja Stön on kindlasti kvaliteetsemad. Ukraina omadest Mõrnaja, Nemiroff...

Leidsid aga teema muidugi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus,. Kui võtta õhtul pool liitrit viru valget,on hommikul räme peavalu. AGa võtta sama palju russki razmeri või nemiroffi,on olemine isegi väga hea.

Pean nõustuma, viru valge ikka täielik ......, järgmine päev selline tunne ,et surm lähedal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laua viin ja Katjusha :)

Eelkõige neile kes pead tahavad parandada.

Muudetud kasutaja maza poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavaline liviko pipraviin kõige parem. hea juua (ei ole rämedat viina maitset) ja ei mingit pohmakat.

pipranapssuurbd7.jpg

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nemiroff Birch Special:

http://www.nemiroff.ru/vodka/berezova/

The Nemiroff Birch Special was created as a unique beverage of vivacity, jollity and victories. This vodka, which is one of the youngest among Nemiroff Company's productss is a combination of centuries-old traditions of the Ukrainian 'horilka' distilling, an exclusive recipe and high-quality natural ingredients. The new Nemiroff's vodka is a delicious product. Its every drop is filled with joy, shining through the light bitterness of birch buds, the mellow flavour of linden blossom and the mild fruit finish. Nemiroff Birch Special has been distilled 5 times.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus,. Kui võtta õhtul pool liitrit viru valget,on hommikul räme peavalu. AGa võtta sama palju russki razmeri või nemiroffi,on olemine isegi väga hea.

ei tea ikka,mul küll hommikul nii hea olla olnud kui nemiroffi jõin :),kuid eks selles oli süüdi kaks galsbergi :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks üldse selline teema siin foorumis? :angry:

Peale trenni kärakale?:huh:

eesti on euroopa suurim alko ja narko tarbija, aga kõik joovad teatud kogustes kes rohkem, kes vähem, mina isiklikult tahan teada KUIDAS KÕIGE TERVISLIKUMALT MÄLLU SAAB JUUA :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viinadest eelistan mõrnajat, standarti. Odavamatest Y2K ja kõige odavamatest lauakas. Saaremaad ka kui müts kaasa antakse :)

Viru valge on tõesti saast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei lähe nüüd küll täitsa teemasse, aga eeldan et sa ei hakka viina puhtalt jooma ja pakun sulle ülihead pealekat :) Osta suure schweppesi, kindlasti russchian. Siis teed kokse pool pooleks ja jood nagu tavalist gin toonikut, maitse sama :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, kas nii suur tahtmine on juua et mitte kuidagi ei saa ilma olla? Küsida, kuidas ennast kõige tervislikumalt mällarisse juua, on samahea kui küsida, kuidas endal kõige tervislikumalt veene läbi lõigata imo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×