Jump to content
ttr

PlanetSport

Recommended Posts

Nagu pealkiri ütleb - oodatud igasugune tagasiside PlanetSpordi kohta.

Mind, kui algajat, huvitavad kindlasti sellised küsimused:

* Kas jõusaal on "tipp tunnil" (18-20) ülerahvastatud või saab ka ilma järjekorras seismata soovitud masinal harjutusi sooritada?

* Kuidas hindad sealseid treenereid? Kas treener on enamalt olemas ning võib talt ka adekvaatset abi saada?

* Ühes aasta vanuses teemas oli välja toodud, et võrreldes kunagise "hiilgeajaga" on tase oluliselt langenud. Vastab see (endiselt) tõele?

Vabalt võib ka võrrelda, mis on parem/halvem võrreldes mõne teise saaliga. Niipalju on selge, et hinnatase ei ole kõige madalam ning varustus peaks korralik olema.

PS. Kasutasin ka otsingut ning lugesin kõik "planet" märksõnaga teemad läbi, kuid hinnanguid oli vähe ning enamik juba aasta või paar vanad.

Muudetud kasutaja ttr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu kogemused olid negatiivsed, seega vahetasin klubi.

Ei soovita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen k6igest paar korda kainud, aga hea mulje on jaanud!

Treeneritest niipalju, et varsti peaks sinna yx hea treener tööle tulema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki põhjendad enne kui niisama laksad.

ma ei tea küll mis "laksamisest" sa räägid aga põhjendan sellega, et sel ajal kui ma seal käisin oli klienditeenindus ja arvete sisu ebakorrektne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki põhjendad enne kui niisama laksad.

Laksamise all pidasingi silmas seda, et jagad negatiivset arvamust ilma kommenteerimata. Ja kui küsitakse, kas palju rahvast ja kuidas treenerid, siis sinu argumendid ei olnud nagu otse teemasse. ok, aitab teemast.

Preagu on küll teenindus tipp-topp. Rahvast sügis-talv-kevad kell 17.00-19.00 ikka on, aga ega ette ka ei jää, paljud käivad aeroobset tegemas. Ma pole poole aasta jookusl pidanud rinnalt surumise pinki ootama. Parkimisega on sellel hetkel raskusi, aga mitte võimatu. Treenerid? Eriti tugevat nime ei tundu olevat, aga algajale sobib kyll.

Muudetud kasutaja Elavhõbe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen k6igest paar korda kainud, aga hea mulje on jaanud!

Treeneritest niipalju, et varsti peaks sinna yx hea treener tööle tulema :angry:

heh! :) Kellest siis räägid? Endast või? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu pealkiri ütleb - oodatud igasugune tagasiside PlanetSpordi kohta.

Mind, kui algajat, huvitavad kindlasti sellised küsimused:

* Kas jõusaal on "tipp tunnil" (18-20) ülerahvastatud või saab ka ilma järjekorras seismata soovitud masinal harjutusi sooritada?

* Kuidas hindad sealseid treenereid? Kas treener on enamalt olemas ning võib talt ka adekvaatset abi saada?

* Ühes aasta vanuses teemas oli välja toodud, et võrreldes kunagise "hiilgeajaga" on tase oluliselt langenud. Vastab see (endiselt) tõele?

Vabalt võib ka võrrelda, mis on parem/halvem võrreldes mõne teise saaliga. Niipalju on selge, et hinnatase ei ole kõige madalam ning varustus peaks korralik olema.

PS. Kasutasin ka otsingut ning lugesin kõik "planet" märksõnaga teemad läbi, kuid hinnanguid oli vähe ning enamik juba aasta või paar vanad.

Klubiliige olnud juba 3a Siiani olen rahul olnud. Talvisel ajal ja eriti, kui käsil mingi kampaania on jh ülerahvastatud, muidu pigem seadmetega üle doseeritud. Treenrist on ikka abi, kui tema poole pöördud. Ma ei tea, kas see on taseme langus, kui enam tuntud kulturistid pole treenrid, aga muidu ei saa ma miskit aru, et midagi muutunud oleks halvemuse suunas. Uuendusi pigem ikka tekkinud ja klienditeenindus on lagi 5+ minu arvates, naine ka ei vaata sind palgapäeval nii rõõmsa näoga, kui need neiud seal :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen käinud seal pea aasta...siiani rahul.

Tipptundidel vahest on palju rahvast aga saab ikka ilusti hakkama.

Ei ole siiani veel ühtegi põhjust nuriseda. Mulle meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mõtet sellist küsimust esitada, inimesed ja nende arvamused ja eelistused on nii erinevad. Pole ju raske korra ise kohal käia ja nähtu põhjal otsustada kas tahad seal hakata treenimas käima või mitte? :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole mõtet sellist küsimust esitada, inimesed ja nende arvamused ja eelistused on nii erinevad. Pole ju raske korra ise kohal käia ja nähtu põhjal otsustada kas tahad seal hakata treenimas käima või mitte? :)

Kuna jõusaali kogemused on praktiliselt olematud, siis kardan, et ühest korrast kohal käimisest ei pruugi adekvaatset pilti saada (puudub võrdlusmoment). Sellepärast küsin ka kogenenumate kommentaare. Ning kui inimene suudab oma arvamust ka natuke põhjendada, siis on sellest ikka kasu.

Aga muidu on sul õigus, et kindlasti tuleb enne lõpliku otsust kohapeal ära käia. Samas praegu nende kodulehte uurides jääb mulje, et ainus variant on klubiga liituda ning ühekordse külastuse varianti ei mainita...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin seal neljandat aastat ja minu arust on väga hea klubi, isegi kui rahvast on palju, pole masinad kinni ja miski tegematta küll sellepärast ei jää. Teenindus on väga hea, selle kohapealt pole küll mõtet viriseda! Pesemise võimalused ja saun on ka väga heas korras. Ainus jama on vist jah parkimisega aga see õnneks mind ei puuduta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×