Jump to content
Kirsti

profiili muudatused

Recommended Posts

Tervitused,

võib-olla olen erakordselt rumal, aga no ma lihtsalt ei ole siiani seda veel välja suutnud uurida...

Nimelt tahan oma profiilis väikse värskenduskuuri ja vana sodi kustutamise teha. Kuidas ma saan oma vana blogi ära kustutada???

Tänud!

Kirsti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma ei eksi, siis iga kasutaja, kes endale on blogi loonud, saab sealt ükshaaval päevi ära kustutada (võin ka eksida muidugi).

Kui on karm tahtmine, võib alati mulle soovist teada anda, et enda blogi ära kustutada - saan ise seda ehk kergemalt teha. Samas on muidugi olnud juhtumeid, kus inimesed on oma blogi ära kustutanud ja siis hiljem põevad ja kahetsevad. Nii et soovitaks siiski hoolikalt asi läbi kaaluta, ennem kui kustutamiseks läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga võib-olla sa, tark mees, oskad mulle öelda nipi, kuidas ma ta "nähtamatuks" saaks muuta? Et ta kuskil endale lugeda on alles, aga keegi ei näe/tea sellest midagi???

:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga võib-olla sa, tark mees, oskad mulle öelda nipi, kuidas ma ta "nähtamatuks" saaks muuta? Et ta kuskil endale lugeda on alles, aga keegi ei näe/tea sellest midagi???

:)

Kirjuta endale padja alla m2rkmikusse. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on arvata, et moded (ja arvatavasti siis ka adminnid) näevad, ei oska selle foorumi kohta öelda, aga mõnedes saavad nad ka kasutajate privaatkirju (PS) lugeda.

Ehk Kirstil see probleemiks ei ole, et mõni saidi administraator/moderaator blogist mõnda "mustandit" näeb, aga kui on, siis saab ju vastava blogi sisestuse sealt samast "Seaded" alt üldse ära kustutada. :(

Kui tahad, et kohe tingimata mitte keegi netist ei saaks lugeda, ka keegi teine kes su arvutit kasutab, siis pead kirjutama arvutis mingisse eraldi faili ning selle kasvõi rar-ga korraliku parooli (võimalikult pikk, sisaldab suuri ja väikesi tähti ning numbreid) alla kokku pakkima, või ka ID-kaardi abiga saab krüpteerida, sel juhul aga oli vist see jama, et kui seritifikaadid aeguvad, siis enam seda avada ei saa. Ma ise olen mõned "salajasemad" failid korraliku parooliga rar-ks pakkinud ja arvan, et see on piisav.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeh, ega ma nüüd midagi nii salajast ka kirjutada plaaninud :) Mõtlesingi rohkem seda, et päris avalik poleks. Kui mõni uudishimulik adminnikene lugeda tahab, siis okidoki. Aga uurin siis asja edasi ja aitähid teile aitamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×