Jump to content
Skarabeus

Mass2

Recommended Posts

Tere!

Uurisin siin nadi foorumeid mass2 kohta ning otsinud vastust, et mitu korda seda ikka peaks võtma?

Hetkel teen nii, et käin trennis, siis lähen koju söön ja joon sheigi peale.

Küsimus siis, kas ma peaksin sheike jooma 2x päevas (näiteks söön hommikust, 2 tundi hiljem joon sheigi, siis 2 tundi hiljem söön,

käin trennis, joon sheigi ja siis söön jälle ning õhtul uuesti söön) või piisab ka kui joon 1x päevas 100g?

Ning tahtsin küsida veel, et kas keegi on proovinud proteiinikokteile teha?

Näiteks lisanud banaani vms ja siis kombainis pudruks lasknud vms?

Tundus korralik idee olevat, aga samas tahaks teadjatelt küsida. :(

Üks küsimus lõppu veel, millega te sheiki tavaliselt joote?. vee või piimaga?

Artur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

* Joo kohe peale trenni (riietusruumis näiteks)

* Muul ajal piisab tavatoidust

* Proteiinikokteilid on väga head (banaanide, marjadega jne)

* Peale trenni joo veega, kui toidukorda asendad, siis võid ka piimaga juua, imendub kauem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
* Joo kohe peale trenni (riietusruumis näiteks)

* Muul ajal piisab tavatoidust

* Proteiinikokteilid on väga head (banaanide, marjadega jne)

* Peale trenni joo veega, kui toidukorda asendad, siis võid ka piimaga juua, imendub kauem

Hmmm. oskad äkki mõnda head kokteili soovitada, prooviks järgi ja siis oskaks improviseerida juba.

hmm.. ma tavaliselt piimaga joonud, aga eks ma lähen vee peale üle siis.

Kuid siiski jäi lahtiseks, kas üks kord või kaks korda päevas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Improviseeeri, olenevalt maitsest saad maitsestada ka kakao ja külmutatud maasikatega v banaaniga + erinevad mahlad.

(ise teen tihti: ploomimahl, jäätis, muna, munavalk, banaan, maasikad, kaerahelbed, koor)

Võta peale trenni. Aga kui päevast valgukogust täis ei saa, siis võta ka toidukordade vahel.

soovitan sul vajaliku valguhulga välja arvutada oma kehakaalule põhinedes, oleks hea kui saaksid 2g valku 1 keha kg kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Improviseeeri, olenevalt maitsest saad maitsestada ka kakao ja külmutatud maasikatega v banaaniga + erinevad mahlad.

(ise teen tihti: ploomimahl, jäätis, muna, munavalk, banaan, maasikad, kaerahelbed, koor)

Võta peale trenni. Aga kui päevast valgukogust täis ei saa, siis võta ka toidukordade vahel.

soovitan sul vajaliku valguhulga välja arvutada oma kehakaalule põhinedes, oleks hea kui saaksid 2g valku 1 keha kg kohta

Ise mõtlesin ka proovida midagi jäätis, muna, banaan, maasikad helbed ja siis mingi koor. :(

Aga hmm.. muna on ikka toores jah?

seega.. ma peaks 140g valku saama kätte terve päeva jooksul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm. oskad äkki mõnda head kokteili soovitada, prooviks järgi ja siis oskaks improviseerida juba.

hmm.. ma tavaliselt piimaga joonud, aga eks ma lähen vee peale üle siis.

Kuid siiski jäi lahtiseks, kas üks kord või kaks korda päevas?

täpsustuseks, gmaster mõtles kindlasti seda, et mass2 veega, aga valgukoks tee mingi mahla või muu süsivesikurikka vedelikuga.

P.S. Kas keegi peale minu ka Arctic Sporti tarvitab? Tean, seal on palju E-sid, samad on lisatud veel vitamiine ja mineraalaineid... mitmepäine lohe :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise mõtlesin ka proovida midagi jäätis, muna, banaan, maasikad helbed ja siis mingi koor. :(

Aga hmm.. muna on ikka toores jah?

seega.. ma peaks 140g valku saama kätte terve päeva jooksul?

Sa vaata, et salmonellat ei saa (jube kerge silmaga vaadata muidugi :) ) Ja seda joo kodus, mitte kohe pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpsustuseks, gmaster mõtles kindlasti seda, et mass2 veega, aga valgukoks tee mingi mahla või muu süsivesikurikka vedelikuga.

P.S. Kas keegi peale minu ka Arctic Sporti tarvitab? Tean, seal on palju E-sid, samad on lisatud veel vitamiine ja mineraalaineid... mitmepäine lohe :(

Sain aru jah, et ta rääkis erinevatest asjadest. :)

Ei mõelnudki.. et valgukoksi veega teed. :D

Ma ise olen ka paar korda peale trenni Arctic Sporti joonud..

aga mõni tund läks mööda ja enesetunne muutus kuidagi imelikuks, seega jätsin asja sinnapaika.

Küsimus veel.. et ega see mu massikasvatamisele liiga tee, kui ma 2x nädalas umbes 11km jooksen?

ning üks massiväline küsimus.. kas on ok, kui ma 6x nädalas teen kätekõverdusi/tõmban lõuga/teen kõhulihast.

Asi nii, et on 2+1+2+2 kava ning kolmap (puhkepäeval) käin jooksmas ja peale seda tõmban 2x8 lõuga ning 3x20 kõhulihase + 3x20 kätekõverduse

ning laupäeval teen sama ning tuleb välja et pühap. on ainuke täielikult koormusevaba päev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa vaata, et salmonellat ei saa (jube kerge silmaga vaadata muidugi :D ) Ja seda joo kodus, mitte kohe pärast trenni.

Usu mind, protekokteilid on minu jaoks täiesti uus ala, sellepärast mõtlesingi ennem järgi küsida, kui oma lolli peaga midagi kokkumeisterdada. :(

aga see tähendab siis, et muna peaks ikka keedetud olema? (vabandust lolli küsimuse pärast, ärkasin mõni aeg tagasi) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga see tähendab siis, et muna peaks ikka keedetud olema? (vabandust lolli küsimuse pärast, ärkasin mõni aeg tagasi) :(

Tead, ma jään sulle vastuse võlgu, sest ma pole ise kunagi munaga koksi teinud. Krt see keedetud muna peaks siis ikka päris peeneks tegema - ma ise eriti ei oleks vaimustuses kui mul joogi sees suured keedumuna tükid ulbivad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead, ma jään sulle vastuse võlgu, sest ma pole ise kunagi munaga koksi teinud. Krt see keedetud muna peaks siis ikka päris peeneks tegema - ma ise eriti ei oleks vaimustuses kui mul joogi sees suured keedumuna tükid ulbivad. :D

Ma mõtlesin ikka kogu see segu mixerisse tõmmata ja seal ikka korralikult peeneks lasta..

sest mis vahet on muna ja banaani tükkidel? :(

minu arust ei ole üldse vahet. Tükk on tükk, aga kui masinas pudruks lasta, siis peaks tip-top olema ! :)

kohe jõusaali ning siis poodi asju ostma.. täna peaks ära proovima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin ikka kogu see segu mixerisse tõmmata ja seal ikka korralikult peeneks lasta..

sest mis vahet on muna ja banaani tükkidel? :)

minu arust ei ole üldse vahet. Tükk on tükk, aga kui masinas pudruks lasta, siis peaks tip-top olema ! :D

kohe jõusaali ning siis poodi asju ostma.. täna peaks ära proovima :D

:( Päris hea kild - mis vahet seal on, tükk on tükk jah :D Noh, maitse asi, aga mulle banaanitükk maitseks joogi sees kindlasti rohkem. Mulle muna seostub rohkem soolasema toiduga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:( Päris hea kild - mis vahet seal on, tükk on tükk jah :D Noh, maitse asi, aga mulle banaanitükk maitseks joogi sees kindlasti rohkem. Mulle muna seostub rohkem soolasema toiduga.

Ma ei tea.. ma olen võimeline maitsesensori nn välja lülitama ja asjadel vahet mitte teha..

lihtsalt mõtlen et on tükk ning muna läheb samamoodi alla nagu banaan. :)

Aga eks hiljem paistab, kas toores või keedu. :D

kuid nüüd trenni.

jõudu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen toorega.

Siiamaani olen elus

Eesti pidavat üldiselt jah kontroll päris tugev olema. Aga ma siiski riskiks enam. Kunagi sai ka neid toorelt pandud, kui viimasel ajal müüakse neid koosa sita ja sulgedega, siis kadus isu ära :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti pidavat üldiselt jah kontroll päris tugev olema. Aga ma siiski riskiks enam. Kunagi sai ka neid toorelt pandud, kui viimasel ajal müüakse neid koosa sita ja sulgedega, siis kadus isu ära :(

Alles just oli mingis lasteaias salmonelloosipuhang.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmmm.. eks ma igaksjuhuks keedan ära vms. :(

Sai siis ostetud järgmised asjad

Vaniljejäätis

Ploomimahl

India pähkel

2 banaani

2 kiivit

koort

ja panen 2 keedumuna ka.

Eks vaatab, mis välja tuleb. :)

Aga keegi selle lõuatõmbamise asjus ka arvamust avaldab? :D

Ei tahaks uut teemat püstitada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain hiljuti endalegi soetatud Mass2 pulbripaki ja tarvitan seda tavaliselt pärast trenni, nii nagu peab. Poes ( robocop ) näidati ja öeldi täpselt kui palju pulbrit ja vett on vaja panna sheikerisse. Aga küsimus on mul hoopis, et kas enne magama minekut on ka soovitatav juua või parem ikka piirduda kord päevas pärast trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kokteili sisse pannakse tavaliselt ikka toorelt. Jama on aint see, et mõnel võtab see kõhu lahti :(

Ei täna, täna kell 12 proovisin.. panin 2 toorest muna sisse, siiani on kõht täitsa korras olnud. :)

Enesetunne on kohe parem peale seda kokteili. :D

Blenderi peab ainult suurema ostma, muidu ei mahu kõik komponendid sisse.

Hetkel tuleb oma 800ml kokteili ära. :D

Lõi kaloriarvutis numbrid kokku, ja tuli oma 30g valku ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, mul selline küsimus (kuna teema käib Mass2 kohta, siis ei hakanud uut teemat tegema)

Et mul seisis Mass2 kuu aega nagu kapi peal ning ta muutus nadi kõvaks, samas, kui seda lusikaga natukene nn "sorkida" siis muutub ta taas pulbriks.

Kuigi see, et ta tahkeks muutus mind natukene hirmutas, otsustasin küsida, et kõlbab seda ikka tarbida?

Parim enne pole möödas ega midagi, aga äkki see, et ta muutus selliseks, mõjus talle kuidagi ebamääraselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, mul selline küsimus (kuna teema käib Mass2 kohta, siis ei hakanud uut teemat tegema)

Et mul seisis Mass2 kuu aega nagu kapi peal ning ta muutus nadi kõvaks, samas, kui seda lusikaga natukene nn "sorkida" siis muutub ta taas pulbriks.

Kuigi see, et ta tahkeks muutus mind natukene hirmutas, otsustasin küsida, et kõlbab seda ikka tarbida?

Parim enne pole möödas ega midagi, aga äkki see, et ta muutus selliseks, mõjus talle kuidagi ebamääraselt?

võid rahus süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×