Jump to content
ristokru

Jõutõmme

Recommended Posts

Kas keegi oskab teab videot kust saaks näha kuidas perfektselt teha jõutõmmet?

Igaks juhuks tahaks vaadata ,et olla kindel :( Kas te lasete alla lastes ka õlad võimalikult nõ. ette(ei oskagi seletada)nagu teeks kangiga vastu kõhtu tõmmet....?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas te lasete alla lastes ka õlad võimalikult nõ. ette(ei oskagi seletada)nagu teeks kangiga vastu kõhtu tõmmet....?

Ma olen ise täielik algaja, aga ma olen aru saanud, et jõutõmbe eelis ongi just see, et ta on väga kompleksne harjutus. Kui õlgade ettelaskmisega mingit vigastuse ohtu pole, siis ma arvan, et see on hea. Ma lasen jalgadest ka suht palju alla (mitte täiskükki muidugi), samal ajal kui enamus teeb sirgete jalgadega - seal, kus mina treenin vähemalt. Lisaks kasutan veel seismiseks kõrgemat step alust ja laia haaret.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis siis on kui sirgete jalgadega teha?

Siis kaasatakse tööse kõik selgroosirgestajad. Kui sirutad keha puusadest, mõjutatakse eriti puusa-, tuhara- ja reielihaseid.

Jõutõmme sirgete jalgadega venitab reite tagaosa. Kui tahad liigutuse ulatust suurendada, siis võid puupakil seista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis kaasatakse tööse kõik selgroosirgestajad. Kui sirutad keha puusadest, mõjutatakse eriti puusa-, tuhara- ja reielihaseid.

Jõutõmme sirgete jalgadega venitab reite tagaosa. Kui tahad liigutuse ulatust suurendada, siis võid puupakil seista.

Kui teed sirge seljaga siis ära roni kuskile kõrgemale, tegelikult ei lase jalad nii kaugele venitada, vaid sa lased lihtsalt selle seljast läbi. Proovi ennem kui madalale sa tegelikult lasta saad, ilma et seljast nõgususe välja laseks ja jäljenda seda raskusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×