Jump to content
Arnold

Siin saad teada miks läks nii nagu läks

Recommended Posts

Huvitav loogika... kuna ma millegagi ei tegele, siis ma ei või arvamust avaldada. Ma ei saaks hakkama hotdogi söömise võistlusel, seega ma ei või selle kohta midagi arvata?

Jutt on profimaadlusest ja see EI ole ju sport. Seal ei ole midagi vaielda.

Ja üleüldse:D Kuskohast võtad sina teadmise, ütlemaks, millega mina saan hakkama või ei saa?

Ega ma ei teagi, mis on sinu võimed, millega sa saad hakkama, millega ei saa. kindlasti saad paljude asjadega hakkama, mõnega paremini mõnega halvemini.

Kindlalt tean väita, et profimaadlejana ei saaks sa hakkama aga sinu suhtumise pärast. See muidugi ka, et rahvas tahab näha suuri Koljateid, pead olema VÄGA hea, et saada veidi väiksema mehena läbi.

Wrestling on sport sama palju kui seda on Ameerika jalgpall või jõutõstmine. Kõik äärmiselt rasked alad ja nõuavad suurepärast vormi.

EDIT: kust tõmmatakse joon spordi ja mitte spordi vahelt?

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas jutt käib ikka "ameerika" maadlusest, wrestlingust :( ? Sellest, kus on stsenaariumid?

Jah. Profimaadlus.

Stsenaariumid on ja ei ole ka. See, mida suurele avalikkusele ette söödetakse, jah seal on. Puhtal indy-ringil on sellega kahte moodi. See kas on või ei ole, ning mõlemat sorti promotsioone on olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis võiks ka wrestlingu liit olla, pulli peab tegama ja ma usun , et ka publikut oleks. Kui seda asja isuga ajada siis leiaks ka toetajaid olen kindel. Kes ühineb ideega. Teeme ära!? Pole just teemasse aga vahet pole.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Male ja pokker on ka sport.

Malet ma vähemalt austan, niiet las see olla, aga mingi batuudihüpped vms....

Batuudihüpped on muuseas vägagi sport :( - lausa Olümpia ala :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis võiks ka wrestlingu liit olla, pulli peab tegama ja ma usun , et ka publikut oleks. Kui seda asja isuga ajada siis leiaks ka toetajaid olen kindel. Kes ühineb ideega. Teeme ära!? Pole just teemasse aga vahet pole.

Kusjuures sommid mingit rida ajasid. Toks rääkis midagi, et oldi vahepeal nt Mr.Mesist huvitatud, aga ei tea kuhu see teema vajus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures sommid mingit rida ajasid. Toks rääkis midagi, et oldi vahepeal nt Mr.Mesist huvitatud, aga ei tea kuhu see teema vajus.

Jaa, põtradel on täitsa olemas. FCF - Fight Club Finland, eesotsas Michael "Starbuck" Majalahtiga. Neil on maadluskool ka, Salama ja Michael on instruktorid, 1500 eurot on õppemaks. Sinna aga mina ei kipu, sest viisavabadus Ühendriikidega tuleb kohe-kohe peale, ning siis on Atlantasse kasulikum minna. WWA4 siis. Odavam ja kogenenumad treenerid. Kindel arv garanteeritud matše ka, ning juhatajal on häid tutvusi. Plusse nii et tapab.

Ma mõtlesin Eestis profimaadluse rida ajama hakata tulevikus, ühte pioneeri on ju vaja, aga sinna on veel "palju talvi" aega.

Näed, Marek oleks hakkamas juba, nüüd on siis selline suur Kalevipoeg olemas :( Ja poleks see midagi võimatut ka, kui juba Ameerika jalgapll niimoodi Eestisse toodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võitlus steroididega on sama mis võitlus kuritegevusega- seda pole võimalik võitta. Kusiganes liigub raha,see valdkond pidama jääb. Sest olgem ausad, võimsaimad relvad pole mette tangid ja ballistilised raketid, võimsaimad relvad on eurod, rublad ja jeenid, noh mõnevõrra ka dollarid, kuigi mitte enam eriti. :( Raha paneb ALATI asjad paikka!!!! :)

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mille poolest siis batuudihüpped on vähem sport kui kulturism? Batuudihüppajad teevad igasuguseid huvitavaid akrobaatilisi trikke. Seda võiks enam-vähem sportvõimlemisega ühele pulgale panna. Kulturistid seisavad trussikutes laval. Mõnikord veidi liiguvad ka muusika taustal.. Minu arust ei ole ühtegi aspekti, mille pärast võiks öelda, et kulturism on rohkem sport kui batuut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille poolest siis batuudihüpped on vähem sport kui kulturism? Batuudihüppajad teevad igasuguseid huvitavaid akrobaatilisi trikke. Seda võiks enam-vähem sportvõimlemisega ühele pulgale panna. Kulturistid seisavad trussikutes laval. Mõnikord veidi liiguvad ka muusika taustal.. Minu arust ei ole ühtegi aspekti, mille pärast võiks öelda, et kulturism on rohkem sport kui batuut.

Sport mis sport on need hüpped aga kulturismis ei tehagi laval sporti vaid seda tehakse ikka saalis. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wrestling on sport sama palju kui seda on Ameerika jalgpall või jõutõstmine. Kõik äärmiselt rasked alad ja nõuavad suurepärast vormi.

EDIT: kust tõmmatakse joon spordi ja mitte spordi vahelt?

Ma olen igati nõus, et wrestling on füüsiliselt sama nõudev ala kui ameerika jalgpall või jõutõstmine. Isegi rohkem, sest tänu sellele, et tegemist EI ole spordiga, puudub reglementatsioon võistluste sageduse, kasutatavate ainete, ühtsete reeglite puudumise jms jama tõttu võistlevad need mehed võibolla sagemini, kannatavad suuremaid vigastusi jne jne.

Minu jaoks läheb joon spordi ja mittespordi vahel sealt, kus selgelt on selge, mis reeglite järgi mängitakse ja mis tingib edu ning et protsess ja tulemus on ette määramata.

Ja kui sa arvad, et Indy ringides tehakse palju shoote, siis ma arvan, et sa eksid - sellisel juhul näeks see asi ju välja nagu vabavõitlus. Aga ei näe ju. Ikka on seda, et pikali "löödud" vastase kohal trallitakse ja taotakse vastu rinda, mitte ei minda kohe võttesse, mis tooks võidu... kasutatavad tehnikad on võitluse seisukohast ebapraktilised, sest eesmärgiks nr. 1 on meelelahutus. Võistlusspordis on eesmärgiks nr. 1 tulemus. Harrastusspordis on eesmärgiks nr. 1 enese heaolu. Nii arvan mina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen igati nõus, et wrestling on füüsiliselt sama nõudev ala kui ameerika jalgpall või jõutõstmine. Isegi rohkem, sest tänu sellele, et tegemist EI ole spordiga, puudub reglementatsioon võistluste sageduse, kasutatavate ainete, ühtsete reeglite puudumise jms jama tõttu võistlevad need mehed võibolla sagemini, kannatavad suuremaid vigastusi jne jne.

Minu jaoks läheb joon spordi ja mittespordi vahel sealt, kus selgelt on selge, mis reeglite järgi mängitakse ja mis tingib edu ning et protsess ja tulemus on ette määramata.

Ja kui sa arvad, et Indy ringides tehakse palju shoote, siis ma arvan, et sa eksid - sellisel juhul näeks see asi ju välja nagu vabavõitlus. Aga ei näe ju. Ikka on seda, et pikali "löödud" vastase kohal trallitakse ja taotakse vastu rinda, mitte ei minda kohe võttesse, mis tooks võidu... kasutatavad tehnikad on võitluse seisukohast ebapraktilised, sest eesmärgiks nr. 1 on meelelahutus. Võistlusspordis on eesmärgiks nr. 1 tulemus. Harrastusspordis on eesmärgiks nr. 1 enese heaolu. Nii arvan mina.

Ma ei öelnud, ega arvanud, et indydel tehakse shoote (veteranid vahel stiffivad rohelisi vendi, aga see on alguse asi). Ma ütlesin, et seal pole stsenaariumeid, tead küll "stoorisid". Matš on ikka nagu profimaadlusmatš on igal pool. Lihtsalt stoorisid pole. Ongi puhas profimaadlus.

Shoot-wrestling pole enam profimaadlus, niiet see läheb juba tänu sellele pildist välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei öelnud, ega arvanud, et indydel tehakse shoote (veteranid vahel stiffivad rohelisi vendi, aga see on alguse asi). Ma ütlesin, et seal pole stsenaariumeid, tead küll "stoorisid". Matš on ikka nagu profimaadlusmatš on igal pool. Lihtsalt stoorisid pole. Ongi puhas profimaadlus.

Shoot-wrestling pole enam profimaadlus, niiet see läheb juba tänu sellele pildist välja.

Sry, sain valesti aru. Aga ka see puhas profimaadlus... olgugi, et see on (minu arvamus) vähem lääge kui "extreme" tüüpi teater, siis sport minu arvates pole see ikkagi, kuna võistlusmoment on näideldud, mitte reaalne.

Kulturismi paradoks jah - see, mis saalis toimub on kõva trenn, ent siis kui lavale minnakse, siis on ikka jah see, et õlitatud supelpükstes mehed näitavad endid kohtunikele, kes otsustavad kurat-teab-mille (ma tean küll ,et reeglid on olemas, aga siin ju palju juttu olnud suvalisest otsustamisest) alusel võitja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri Kirp aga kui see pole sport siis on sul natuke vale arusaam jäänud :)

Vaatasin. Päris naljakas teine.:(

Ok, seal vähemalt tehakse midagi füüsilist, erinevalt paljudest teistest "spordialadest".

BMX trikitamine on ju ka sport, ekstreemsport.

Minu arusaam spordist on natuke teistsugune aga noh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin. Päris naljakas teine.:(

Ok, seal vähemalt tehakse midagi füüsilist, erinevalt paljudest teistest "spordialadest".

BMX trikitamine on ju ka sport, ekstreemsport.

Minu arusaam spordist on natuke teistsugune aga noh.

See ongi nende trenni tulemus...kas sa tead,et võimlejad(ka batuudilhüppajad) treenivad 6 korda nädalas ja 4-5 tundi päevas...päris sportlik ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harrastusspordis on eesmärgiks nr. 1 enese heaolu. Nii arvan mina.

Noh see on küll nüüd teemaväline ja Sinu jutus kõrvaline teema, aga vaidleks natuke vastu. Näiteks vastupidavusaladel - see kui sean endale eesmärgiks võistluse tulemuse, ei tee ju minust veel tippsportlast. Aga samas ega enesetunne peale nt Tartu Maratoni finishit pole just kõige parem või mis ? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry, sain valesti aru. Aga ka see puhas profimaadlus... olgugi, et see on (minu arvamus) vähem lääge kui "extreme" tüüpi teater, siis sport minu arvates pole see ikkagi, kuna võistlusmoment on näideldud, mitte reaalne.

Kulturismi paradoks jah - see, mis saalis toimub on kõva trenn, ent siis kui lavale minnakse, siis on ikka jah see, et õlitatud supelpükstes mehed näitavad endid kohtunikele, kes otsustavad kurat-teab-mille (ma tean küll ,et reeglid on olemas, aga siin ju palju juttu olnud suvalisest otsustamisest) alusel võitja...

See kes arvab, et laval lihaseid pingutada on kerge, eksib kõvasti. Tehes näiteks läbi kaks ringi järjest kohustuslikke poose on pulss 180 ja mahla jookseb ojadena. Järgmisel päeval on kõik lihased valusamad kui ükskõik mis trenni järgselt. Kolm ringi järjest kõiki poose täie pingega läbi teha on juba kõva pingutus nii lihastele kui südamele. 94 aasta Eesti MV-l sain oma siiani suurima "piinamise" osaliseks kus auhinnarahad jagadi absoluudis 10 esimese vahel. Tol korral tegin kohustuslikke poose võrdlustes läbi SEITSE korda järjest, ühtegi lihast enam ei tunnetanud, lihtsalt liigutasid käed jalad poosi asendisse ja üritasid hea välja näha. Lisame siia veel kategooria poseerimise ja vabakava. Koju läksin nagu kalts. Või öelda, et ei suusamaratonid ega rattarallid pole nii rasked minujaoks olnud kui see võistlus tol korral.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Profimaadlus on minuarvates väga eksitav nimi. "Showmaadlus" annaks asja sisust paremini aimu.

Sport samapalju kui jõutõstmine? Trenni poolest eks jah, aga võistlusmomendi poolest ju mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Profimaadlus on minuarvates väga eksitav nimi. "Showmaadlus" annaks asja sisust paremini aimu.

Sport samapalju kui jõutõstmine? Trenni poolest eks jah, aga võistlusmomendi poolest ju mitte.

Annaks, ei annaks, asi on selles, et profimaadlus või siis professionaalne maadlus on tema üldlevinud globaalselt kasutatav nimi. Iga maa oma keeles muidugi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×