Jump to content
t6stja

Mure l88giga

Recommended Posts

Jeebus küll... mis siin vahepeal toimunud on :)

Igatahes Wiki artiklitest rääkides, siis karusööbmetsasmoosil soovitan hoopis seda artiklit lugeda:

Straw Man

...ja kui aega üle jääb siis võibolla ka seda:

Why aliveness?

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kordan oma alandlikku palvet - v6etagu vingtsuni tekstist üks lõik, lisatagu sobiv füüsikaseadus ja näidatagu mulle, et näe, nii on.

eks läbi aegade ole olnud nii, et targemad (need kes viitsivad oma ajusid kasutada) õpetavad teisi. püüavad neid harida mitte ei piirdu solvamisega. ootan seda nüüd ka karus88bmetsasmoosilt. aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bitch fight on tegelikult kõige parem võitluskunst, võimatu ümber lükata seda väidet.

ei suutnud teid veenda;) oleksin saanud jätkata kui lõpus endale vett ei oleks peale nõnda kallanud.

aga see oli vajalik jätmaks mulje, et aega on vähe siin lobisemiseks ja tegelikult ma tean kõigist rohkem.

põhimõtteliselt on võimalik küll teda füüsikasse ümber kanda, "surematuse füüsika" olete lugenud? antroopsus printsiibi läbi näidati piiblit seal kui tehniliselt füüsiku jaoks ümberlükkamatut tõde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingi vene võitluskunst oli kunagi, mitte systema, kus õpetati mingi käepäraste asjadega peksma, nagu labidas, reha, sirp siis mingi noad ja igast asjad veel... ma arvan et see on siiski k6ige effektiivsem tänavaolukorras. ja ma olen 100% kindel et kui mingi 20aastat kikpoksi teinud poiss tuleb rusikatega ja mina olen labidaga, siis olen suht kindel et mina lahkuks võitjana. labida vastu lihtsalt ei saa:) no filmides saab. aga samas kui tihti sul ikka labidas käepärast on kui lähed mingi klubitsema, tränasitta kuulama ja narkokrampides tõmblema :)

Muudetud kasutaja x2t123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks sellele teema algatajale, et targem on neist tõesti mitte välja teha ja elada oma elu omas mullis.

Kui tõesti juhtub nii, et keegi tuleb ja hakkab taguma siis kõige kiirem ja köhhminulikumköhh võimalus neist vabaneda on sihtida mingit kaitsetud ja :) kohta. Muidugi pead arvestama ka sellega, et neil on sõbrad ja sõpradel on sõbrad ja kaotajaks jääd lõppkokkuvõttes siiski sina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema ja kohati teemaarendus on väga spordikauge ja nii mõnigi sõnavõtja tundub mingi "jõmmina". Ütleks, et paljud käivadki "võitlusalade" trennides mitte sportliku huvi tõttu, vaid on nn. tüüpilised Pärnu Everlasti-tüübid. Aga vähemalt saab lugeda ja nalja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poksikott pole õige vastane,sest tema ei löö vastu.Kindlasti on hea harjutada ka poksikoti peal ,kuid õige treening on hoopis midagi muud ja paremat.. Ka psühholoogiliselt muutud seal enesekindlamaks;) Õpid ka löögisooritust korralikult..

Palju edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütleks sellele teema algatajale, et targem on neist tõesti mitte välja teha ja elada oma elu omas mullis.

Kui tõesti juhtub nii, et keegi tuleb ja hakkab taguma siis kõige kiirem ja köhhminulikumköhh võimalus neist vabaneda on sihtida mingit kaitsetud ja :( kohta. Muidugi pead arvestama ka sellega, et neil on sõbrad ja sõpradel on sõbrad ja kaotajaks jääd lõppkokkuvõttes siiski sina.

välja ma neist küll teha ei saa, kuna pole mingi nohik vms, keda kõik mõnitavad. midagi pean ikka ütlema / tegema, et mitte paista välja nõrk. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
välja ma neist küll teha ei saa, kuna pole mingi nohik vms, keda kõik mõnitavad. midagi pean ikka ütlema / tegema, et mitte paista välja nõrk. :(

Mis siis juhtub kui sa paistad välja nõrk? Sellest kumab läbi probleemid enesehinnangu ja enesekindlusega, mis noh... on üsna tavalised põhikoolis-keskkoolis, aga mida rutem neist välja kasvad, seda parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem trenn on igas linnas....

Lähed õhtul välja ja hakkad norima...

vahel võidad vahel kaotad... aga praktikat tuleb kõvasti.

usun (vähemalt väga loodan), et see oli kerge irooniaga öeldud. eelnevas töökohas sai kokkupuututud lahkamisaruannetega ja sellistele jobudele nagu teemaalgataja tuleks näidata pilte mis on tehtud inimesest keda on löödud (ühe korra) ja siis kukkus peaga vastu asfalti. Usun, et ta valiks pigem ROtteri poolt soovitatud kergejõustiku trenni kui poksi. Seda mis sellest lööjast edasi sai pole vist vaja pikemalt selgitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siis juhtub kui sa paistad välja nõrk? Sellest kumab läbi probleemid enesehinnangu ja enesekindlusega, mis noh... on üsna tavalised põhikoolis-keskkoolis, aga mida rutem neist välja kasvad, seda parem.

Mõnes keskkonnas võib kahjuks oioi kui palju juhtuda. Ega inimeste suhtumised ja hinnangud ainult enda seest ei teki. Kompleksid istutab inimesesse ikka elu ja käitumist võib mõjutada ka otsene tekkinud olukord. Ei peagi mingit kaasasündinud madalat enesehinnangut olema.

Kui sa satuksid näiteks mingisse kõvade allalaskmistraditsioonidega laagervanglasse, siis ma ei usu, et sul ükskõik on, milline sa teistele paistad. Isiklikust kogemusest - ega mõni kool vägivalla poolest kahjuks eriti palju vanglast ei erine. Täiskasvanule võib koolilapse kiusamine tunduda mingi tühise laste asjana, aga lapse/nooruki jaoks see ju absoluutselt nii ei ole. Ega muidu noored inimesed ennast või teisi tapma läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem trenn on igas linnas....

Lähed õhtul välja ja hakkad norima...

vahel võidad vahel kaotad... aga praktikat tuleb kõvasti.

Äravõetud mobiiltelefon ja rahakott - mõned tuhanded kroonid

Katkised riided - paar tuhat krooni

Välja löödud hammaste taastamine - paarkümmend tuhat krooni

jne

:huh: Üks kallimaid treeningviise, mida saab välja mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äravõetud mobiiltelefon ja rahakott - mõned tuhanded kroonid

Katkised riided - paar tuhat krooni

Välja löödud hammaste taastamine - paarkümmend tuhat krooni

jne

:lol: Üks kallimaid treeningviise, mida saab välja mõelda.

Nii võtta on sul õigus.

AGA sellist treeningut viljelejad valivad ju ise iga treeningpartneri ja tavaliselt endast palju nõrgema (välimuse ja oma enesehinnagu järgi otsustades).

Mobiil, habmad ja riided võivad maksma siis kui trennimees on juba mitu edukat trenni läbinud ja oma kaklemisoskust ülehindab....

...samas tavaliselt need kes enesekaitseks kolaka annavad ei võta vähemalt mobiili ja rahakotti ära. :D

ja alati ei pea lõpuni kaklema... paar lööki ja jookse ära :D:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisis, vabandan et t2pit2hti pole.. Aga probleem j2rgmine: nimelt endale meeldib poksida, poks, kickbox jne.. Aga suht paljud m8lisevad ikka vahel ning ei tahaks nagu ennast alandada kah lasta, et annaks paar toud neile, aga niipalju kui ma ise olen harjutanud poksikoti peal, niipalju oskan, aga l88k ei tule hea v2lja. Tahaks teie abi kuidas l88ki paremaks treenida ning kuidas on yldse 8ige lyya?

http://www.lapsemure.ee

Muudetud kasutaja Totenkopf poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem trenn on igas linnas....

Lähed õhtul välja ja hakkad norima...

vahel võidad vahel kaotad... aga praktikat tuleb kõvasti.

Ja kindlasti valida endast suurem ja tugevam.. või vähemalt selle suunaga :lol: Alguses ehk võrdse vastasega, järk-järgult level tõuseb..

Aga igaljuhul see on küll awesome, pidin selle lingi panema KLICK :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"There in no reason to get furiated everytime an idiot is giving you a hard time, the universe tends to fold accordingly" vms.

lugesin kõik postitused läbi jaja.. muud ei oskagi öelda. ignorance is bless? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hämmastav, milliseid lollusi võib siin aegajalt lugeda.

Mis puudutab vk filosoofiat ja ajalugu, siis on see kindlasti väga vajalik sellega harjutajal, et mõista paremini vk olemust ja põhimõtteid. Asetan rõhu harjutajal, sest ka Kamasutrat võib ju vaadata, uurida ja selle vastu siirat huvi tunda aga ega see veel mehest kõva kepimeest ei tee!

Need, kes arvavad, et vägivallaga on hea lahendada erimeelsusi, näitavad oma nõrkust ja hirmu. Sest just inimene väljendab ennast vägivaldselt just siis kui tal on kompleksid või ta on lihtsalt arg. Aruka lausega on võimalik inimene palju paremini paika panna kui nahatäiega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×