Jump to content
t6stja

Mure l88giga

Recommended Posts

t6stja : Kas sul julgust on piisavalt ? Kasutada seda.

1)Tee igal õhtul 30min - 1h varjupoksi.

2)Harjuta õiget löögi tehnikat, abiks on Videod YOUTUBE`S.

3)Liigne vägivald võib tekitada trelle Sinule ja su Sõbrale.

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingit trenni pole vaja. need karate jne. trennid ei aita eriti. ise olen 5 aastat karatega tegeleda. nüüd vaatasin KLIKI SIIA!<- seda videot ja olen veendunud, et ma oleks kõik selle värgi endale kodus palju kiiremini selgeks saanud (vaata ka video teisi osasid.)!trennis suruvad nad sulle peale ka seda, et ära kakle tänaval ja hoia võitlustest eemale. kodus ise õpid ja siis keegi paukuma tuleb, siis on kohe sihuke tunne, et tahaks oma skillid ära proovida.

Muudetud kasutaja lennar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mingit trenni pole vaja. need karate jne. trennid ei aita eriti. ise olen 5 aastat karatega tegeleda. nüüd vaatasin KLIKI SIIA!<- seda videot ja olen veendunud, et ma oleks kõik selle värgi endale kodus palju kiiremini selgeks saanud (vaata ka video teisi osasid.)!trennis suruvad nad sulle peale ka seda, et ära kakle tänaval ja hoia võitlustest eemale. kodus ise õpid ja siis keegi paukuma tuleb, siis on kohe sihuke tunne, et tahaks oma skillid ära proovida.

:P:);)

(ma SIIRALT loodan ikka, et tegemist on peene huumoriga)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

polnud seal mingit huumorit. kui streetfighter ja mingi kickboxin00b fightivad, siis on võitja juba ammu ette teada. Ma ei mõtle streetfighteri all mingit purjus pekimagu XD, vaid sellist nagu Bas Rutten. Tean, et Bas ise tegeleb ka selle karate värgiga aga ta on rohkem street fighteri tüüpi.

Muudetud kasutaja lennar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
polnud seal mingit huumorit. kui streetfighter ja mingi kickboxin00b fightivad, siis on võitja juba ammu ette teada. Ma ei mõtle streetfighteri all mingit purjus pekimagu XD, vaid sellist nagu Bas Rutten. Tean, et Bas ise tegeleb ka selle karate värgiga aga ta on rohkem street fighteri tüüpi.

Sa ikka annad endale aru, et Bas on naljamees ka:)?

Ja loe Wikipediast kasvõi Bas'i kohta, uuri, misasi on MMA ja misasi on "karate värk" ja mis vahe on ühel ja teisel "karate värgil".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lennar arvab siis, et treenida ei ole vaja ja piisab kodus videode vaatamisest? Ma loodan, et sa teed ikka nalja. ;)

Rutten igatahes seda sinu filosoofiat ei jaga. Mulle tundub, et tegu on ühe fanaatiliseima treenijaga üldse.

Videode vaatamine teeb väga heaks...videode vaatajaks. Tuleb tänaval keegi paukuma ja näitad oma skille ning hakkate koos videosid vaatama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lennar arvab siis, et treenida ei ole vaja ja piisab kodus videode vaatamisest? Ma loodan, et sa teed ikka nalja. ;)

Rutten igatahes seda sinu filosoofiat ei jaga. Mulle tundub, et tegu on ühe fanaatiliseima treenijaga üldse.

Videode vaatamine teeb väga heaks...videode vaatajaks. Tuleb tänaval keegi paukuma ja näitad oma skille ning hakkate koos videosid vaatama. :P

ei, ma arvan, et ei ole vaja mingi eratreeneri juures käia, vaid saab ka interneti kaudu õppida. ära topi minu suhu võõraid sõnu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tahaks küll viriseda a mida krt sa seal karate-s 5a tegid kui essugi ei tea ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei, ma arvan, et ei ole vaja mingi eratreeneri juures käia, vaid saab ka interneti kaudu õppida. ära topi minu suhu võõraid sõnu ;)

Ei peagi eratreeneri juures käima. Kes seda öelnud on? Kahevõitlema õppimiseks on vaja kahevõidelda. Kellega sa seal kodus netist videosid vaadates kahevõitled?

Videod võivad küll mingit asja selgitada, aga vaatamine üksi ei kinnista midagi. Üksi tehtud löögid õhku ei anna sulle samuti mingit aimu vastase tunnetamisest ja ajastamisest. Samahästi võid videot vaadata mõnest kulturistist ja arvata, et seetõttu kukub enda muskel ka vohama. Kes vaadata oskavad, need saavad küll heast videost informatsiooni, aga treenimist see ei asenda. No kohe mitte kuidagi ei asenda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei peagi eratreeneri juures käima. Kes seda öelnud on? Kahevõitlema õppimiseks on vaja kahevõidelda. Kellega sa seal kodus netist videosid vaadates kahevõitled?

Videod võivad küll mingit asja selgitada, aga vaatamine üksi ei kinnista midagi. Üksi tehtud löögid õhku ei anna sulle samuti mingit aimu vastase tunnetamisest ja ajastamisest. Samahästi võid videot vaadata mõnest kulturistist ja arvata, et seetõttu kukub enda muskel ka vohama. Kes vaadata oskavad, need saavad küll heast videost informatsiooni, aga treenimist see ei asenda. No kohe mitte kuidagi ei asenda.

point oli selles, et pole vaja minna trennidesse. istud kodus ja õpid videote järgi. siis lähed maja taha ja proovid oma nipid mõne värdja peal ära, või harjutad sõbraga koos :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
point oli selles, et pole vaja minna trennidesse. istud kodus ja õpid videote järgi. siis lähed maja taha ja proovid oma nipid mõne värdja peal ära, või harjutad sõbraga koos :)

Ma arvan ka, et peaks hommikul varem ärkama hakkama. Siis saab teel tööle kõikidel pompsikutel näod sisse................... .Kuid tuleb vaadata, et liiga sisse............, muidu pole järgmistel päevadel enam võimalik treenida :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
point oli selles, et pole vaja minna trennidesse. istud kodus ja õpid videote järgi. siis lähed maja taha ja proovid oma nipid mõne värdja peal ära, või harjutad sõbraga koos :)

kuule mine arene ah... ma pole põhikoolist saati sellist jama kuulnud ja nüüd siis see :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingid poksitrennid on Tartus Ujula 4 poksisaalis esmaspäeviti ja kolmapäeviti kuskil kell 6 õhtul..

10x pilet maksab u 500kr..

Poksitrennis õpib peale löökide ka kaitset, taktikat jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii esimene post.

soovituseks teema püstitajale ütleksin ma et ega muud moodi ei saagi lööke selgeks kui sa nürit trenni ei tee. poksikoti tagumine pole algajale minumeelest hea. käpikuga treenides on alguses kindlasti parem. üldjuhul tuleb löögi jõud, kiirus, täpsus ikka tuima trenni tehes. ülepäeva pole keegi meist meistriks saanud.

sellist asja ei ole olemas nagu täiuslik võitluskunst või et mis on tänaval parem või halvem. oleneb täielikult inimesest ja kui pühendunud ta asjasse on. isegi capoera (vms) võib tänaval effektiivne olla kui sellega tegeleja on hingega asjas(no muidugi siis oleks sellest tänaval kasu kui rütmikas muusika taustal käib a see selleks:D).

taekwondost nii palju et. jap. see on rohkem võistlussport. aga jalalöökide tehnikad on kõige puhtamad ja effektiivsemad teiste võitluskunstidega võrreldes. ja kindlasti ei ole need trennid raisatud aeg. alati saab muid asju juurde õppida. mina soovitan taekwondoga tegeleda umbes 5-6 aastat algul ja seejärel hakata juurde võtma näiteks jiu jitsu trenne vms. ja mis taekwondosse puutub siis taekwondo on tegelikult v2ga lai mõiste. seal on ka relvaga võitlus, maasvõitlus, lukud ja palju muud. aga eestis lihtsalt on põhirõhk teistele asjadele pööratud.

ja mis puutub robert tropfbafdfwhateverisse, siis see mees on tõesti väga osav ja kiire. olen temaga sparringut teinud ja ma tõesti ei usu et ta tänaval s**ahäda oleks. kuna ise tegelen hetkel taewkondoga (ja sellest ka võibolla väike pooldehoid sellele), siis ütlen et sellest on tänaval kasu. minul igatahes on olnud. ma ei räägi et ma mingi hull vägivaldne ja kakleja tüüp olen. seda absoluutselt mitte, aga mõnes olukorras muud moodi ei saa.

ja sellepärast pole mõtet yhtegi võitluskunsti õppida, et teisi tänavatel tampida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellist asja ei ole olemas nagu täiuslik võitluskunst või et mis on tänaval parem või halvem. oleneb täielikult inimesest ja kui pühendunud ta asjasse on. isegi capoera (vms) võib tänaval effektiivne olla kui sellega tegeleja on hingega asjas(no muidugi siis oleks sellest tänaval kasu kui rütmikas muusika taustal käib a see selleks:D).

siinkohal räägid küll BS-i, võitluskunsti efektiivsus tänava kontektsis on mõõdetav. Capoeira puhul julgeksin olla väga skeptiline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovituseks teema püstitajale ütleksin ma et ega muud moodi ei saagi lööke selgeks kui sa nürit trenni ei tee.

trenn ei pea olema nüri. Käpikutega treenimine võib olla väga lõbus. Tuimalt järjest miljon korda sama kombinatsiooni lüüa pole tõesti huvitav ega ka vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

x2t123, võitluskunstide nimesid jah omavahel võrrelda ei ole mõtet, et mis on efektiivne ja mis ei ole. Küll aga saab võrrelda konkreetseid treeningmeetodeid.

Tuimalt järjest miljon korda sama kombinatsiooni lüüa pole tõesti huvitav ega ka vajalik.

Mina tuima kordamist kahevõitlusaladel ei alahinda. Vajalik. Aga kui see on muidugi ainuke treeningviis, siis jääb tulemus kesiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei üritagi teie maailmavaateid muuta :) omast kogemusest et nüri trenn on vajalik-> lihasmälu. ja fakt on see et päriselus kui tekib olukord, siis sai mõtle et nii nüüd kui ta mulle peale lendab teen talle back kicki kõhtu või nii nüüd ta lööb mind näkku...hmm mida ma teen... ok blokin parema käega, vaid rakendub tööle lihasmälu mis tegelikult aitab sul faiti võita.

jaa mee, jäta meelde et mina ei räägi BS-i, URR isane :angry:

Muudetud kasutaja x2t123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Möödarääkimine lihtsalt... et mis on nüri ja mis on trenn ja mis on kasu ja mis on... jne jne jne...

Loomulikult olukorras ei mõtle. Aga ma olen võimeline sooritama igasuguseid tehnikaid reaalselt vastuhakkava vastase peale, olemata neid kunagi kordamata rohkem kui 5-10 korda nö "kuivalt korranud".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPanu, kõige tähtsam jutt:

http://www.wingtsun.ee/index.php?artiklid

WingTsun

Kui kaks taoistlikke printsiipe järgivat võitlejat seisaksid vastamisi ei toimuks võitlus mitte kunagi. Mõlemad ootaksid ja vaataksid, mida teine teeb. Niiviisi oleks võitluse saatus otsustatud ilma, et võitlus tegelikult toimuks. See on – filosoofiliselt vaadates – ideaalne mõtteviis. Kujutagem aga ette, et üks neist ründab: millal ja kuidas täpselt kasutatakse WT võitluse ajal taoistlikke printsiipe? Kujutame ette, et sina (WT harrastaja) ja sinu vastane kohtute. Juba algusest peale on sul paremad võimalused võita, kui sa käitud vastavalt taoistlikele printsiipidele, mis tähendab, et sa ilmselt kunagi ei ründa esimesena (ei tohi unustada printsiipi, mis soovitab probleemi juba eos lahendada). Samal ajal kui sinu vastane otsustab sind rünnata, oleksid sina igasugustest otsuste tegemisest prii – sa ainult reageeriksid. Sa oled ennast vabastanud igasugusest ootamisest. Sa lased kõigel, mis su ründajalt tuleb lihtsalt juhtuda. Kuna sa pole midagi planeerinud ei saa sa ka valet otsust teha. Seega regeerid sa tahtmatult, kuid siiski reageerid. Sinu vastane on aga suures hädas, püüdes kindlaks teha milline su vasturünnak on.

Vee omadused on Tao ideele lähedaseimad: WT harrastajana voolavad su liigutused pidevalt edasiminevas suunas. Sinu passiivsuse tõttu deformeerib su vastane sinu jalgu ja käsi täpselt nii nagu sulle on Chi-Sao harjutamise ajal õpetatud.

Niiviisi leiavad sinu jäsemed vastase rünnakus tühimikud. Sinu vasturünnak on nagu jõgi, mis voolab merre: kui kivirahn jääb teele ette, voolab jõgi sellest elegantselt mööda. Hoolimata igasugustest takistustest oma teel jõuab vesi oma eesmärgini. Sinu vastane on nagu kivirahn: kui ta on nii tugev, et teda ei saa kõrvale lükata siis lased sa kõigepealt oma kehal deformeeruda ning seejärel end kõrvale juhtida ja peale seda jätkad oma teed.

Sa võtad asju nagu nad on. Sinu reaktsioonid põhinevad sellel mida su keha tunneb Siin peitubki sinu jõud: su keha reageerib refleksidele. Sa ei raiska oma energiat – las vastane teeb seda!

Mida tugevamad, jõulisemad ja jäigemad tema rünnakud on, seda parem sulle. Sinu liigutused on ökonoomilised, peaaegu laisad. Sa kasutad alati lühimat teed nagu otselöögi puhul. Kuid su reaktsioon ei ole vaid vastase jõu röövimine pehmel viisil – sa annad selle talle tagasi, lisades enda jõu, samas jäädes järeleandlikuks. Sa ei jookse vastu kiviseinu, mis on tugevamad kui sina kunagi olema saad. Ainult rumalad inimesed jooksevad vastu seinu ja vigastavad end. Targad otsivad seinast auku või jalutavad sellest lihtsalt mööda. Kuid kui sa peale seina puudutamist saad aru, et kuigi näiliselt tugev, on see tegelikult papist jäljend, siis löö see kõhklemata ümber.

Muudetud kasutaja karusööbmetsasmoosi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.youtube.com/watch?v=LG54pv0Bhx4

no näed mis võib juhtuda kuid midagi teha ei oska

aga ikka mõlemad tüübid on väga mööda nii ikka ei käituks

Mnjah, eks alko teeb oma töö. Kuid piirdudes selliste oskustega, siis soovitaks järgmine kord 3 x enne mõelda, kui kaklust alustada :) Vägivaldur ütles väga tabavalt :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jrx, tubli oled.

sõber käib wing tsunis. wt on ehitatud ainult lihasmälu peale ntks üles, ja ometi on ta 1 effektiivsemaid võitluskunste reaalsetes olukordades. samas, jalalöögid on seal väga kahtlased ja minuarust mitte eriti tugevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×