Jump to content
biic50

Käe ümbermõõt...

Recommended Posts

Milleks üldse siis mõõta kui ei huvita??

Hea vaadata,võrrelda aasta aastalt, palju juurde on tulnud. Kui paar cm siia-sinna, siis võib juhtuda, et mõni aasta hoopis läheb väiksemaks lihas. Kui tahetakse jälgida arengut, proportsioone, siis kirjutatakse andmed ika võimalikult täpsellt üles. See kui käsi täis pumbatakse ja pingutatakse, on ainult teistele näitamiseks ja oma ego upitamiseks.

"Suurus pole oluline, loeb kuidas seda kasutada. " võid oma m***i kohta öelda :D

Haha, haige vend :) Samas, kõigil ei lähe suurt biitsa vaja ja nad teevad ikkagi oma asja hästi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha, haige vend :D Samas, kõigil ei lähe suurt biitsa vaja ja nad teevad ikkagi oma asja hästi :)

Tegelt olen viimasel paaril klubikäigul tähele pannud, et naistele läheb biitseps peale. Vähemalt selline mulje on jäänud, kui nad kahe käega mul õlavarest kinni võtavad ja kommentaare pilluvad, mitte, et mul maailma suurim biitseps oleks. Peaks natuke suurem tegelikult olema võrreldes ülejäänud kehaga. Aga ei meeldi need biitsepsi trennid üldse, parem kükin surmani:)

mmmimees - biitsepsiga saab igast pulli teha. Me samakamehega kogenud mehed teame seda. Sa pead veel kogemusi hankima ja vanemaks saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisena võin öelda, et vormis biits on ilus vaadata küll :) Nii et tehke talle harjutusi küll! :D

Aga sellisena kohe mitte ei lähe peale:

Klõpsa siia!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mmmimees - biitsepsiga saab igast pulli teha. Me samakamehega kogenud mehed teame seda. Sa pead veel kogemusi hankima ja vanemaks saama.

Ma enamjaolt kasutan biitsa raskuste tõstmiseks, pole nagu selle mõttega klubis või kuskil käinud, et biitsepsitega vehkida :)

Aga jah, kui vaja siis elu õpetab, mida biitsepsiga teha veel saab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt olen viimasel paaril klubikäigul tähele pannud, et naistele läheb biitseps peale. Vähemalt selline mulje on jäänud, kui nad kahe käega mul õlavarest kinni võtavad ja kommentaare pilluvad, mitte, et mul maailma suurim biitseps oleks. Peaks natuke suurem tegelikult olema võrreldes ülejäänud kehaga. Aga ei meeldi need biitsepsi trennid üldse, parem kükin surmani:)

mmmimees - biitsepsiga saab igast pulli teha. Me samakamehega kogenud mehed teame seda. Sa pead veel kogemusi hankima ja vanemaks saama.

Te samakamehega fistingut harjutanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõigil sellised karmid bicepsid no ei saa aru , mul ei arene see siis üldse hästi nagu ma aru saan.

Muuda midagi treeningus. Iga paari nädalatagnt võid superseeriad (trisette jne) teha. Või teine võimalus, tee kaks trenni nädalas. Ühe võid sellise raskemapoolse teha, teine tsipa kergem.

Endal tegelikult sama mure, et käsi peaks natuke suurem tegelikult olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nii väga põdege oma biitsepsi suuruste pärast. Võibolla ühel heal päeval kui suureks (vaimselt) kasvate märkate et elus on peale biitsepsi ümbermõõdu tähtsamaidki asju mille pärast muret tunda... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge nii väga põdege oma biitsepsi suuruste pärast. Võibolla ühel heal päeval kui suureks (vaimselt) kasvate märkate et elus on peale biitsepsi ümbermõõdu tähtsamaidki asju mille pärast muret tunda... :D

Lugesin su vastuse läbi, ja siis nägin su kasutajanime. Päris hästi läks kokku, kuigi sa seda ei mõelnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×