Jump to content
wola

probleem rasvaprotsendiga

Recommended Posts

tere. probleem selles, et olen sügisest alates aktiivselt saali tenud (5x nädalas). alates sellest ajast olen võtnud massi juurde 17kg (enne olin 90, nüüd 107) ja olen regulaarselt söönud, 6x päevas (seal hulgas 2 sheiki koos pikaahelaliste süsivesikutega).

päeva jooksul siis:

Kaloreid kokku: 3526.5 Kcal

Valku kokku: 260.5 g.

Süsivesikuid kokku: 443.6 g.

Rasvasvasi kokku: 72.5 g.

Probleem selles, et praegu käin ka rattaga sõitmas ja 5x nädalas saalis, aga rasva% alla ei lähe. täitsa mure kohe. mida võiks muuta? Tänud ette...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omal oli sama teema. Kui 2006 okt treeningutega alustasin kaalusin 82 kg ja rasva% oli 19. Sarnase toitumise tulemuseks oli kaal 2007 dets 101 kg ja % 31:)) Jaanuaris tellisin toitumiskava ja seda enamvähem järginult (viimased 1,5 kuud jõutrenni ca 1 x nädalas) kaalun hetkel 90 kg ja rasva% on 24. Seega kõik oli kinni toitumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks valku nii palju? Sa peaksid 8-9 korda päevas sööma, et sellist valgukogust omastada. Süsivesikuid võid lisada ehk, kui sa 5 korda nädalas trenni teed. Miks rasva lisada kui ta rasva % alla tahab saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks valku nii palju? Sa peaksid 8-9 korda päevas sööma, et sellist valgukogust omastada. Süsivesikuid võid lisada ehk, kui sa 5 korda nädalas trenni teed. Miks rasva lisada kui ta rasva % alla tahab saada?

Mis sa tahad inimese kohe päris nuumseaks muuta või, :)

Süsivesikute hulk on ju niigi meeletu.

Selleks tulebki rasvasid lisada - süsivesikute arvel muidugi - et rasvaprotsenti vähendada, ;)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, sellel fitness.ee-artiklil on seda mainitud:

BCAA manustamisel on täheldatud väga teretulnud kõrvalmõju: nimelt aitavad nad lahti saada rasvkoest talje piirkonnas! Sellise tulemuse andis uuring (Mourier et al. 1997)

Samas selgemalt on seda isegi siin mainitud:

http://www.campusmen.com/building-muscle/bcaas.html

BCAA levels after supplementation can “trick” the body into revving up the fat-burning machinery to drastically increase fat burning.

Et võiks mõelda nii, et kui organism näeb oma kehas rohkemas koguses neid kolme väärtuslikku aminohapet (BCAA), siis ta arvab, et oleks vaja rasva põletada, selline primitiivne hea seletus minu arvates on päris hea, nii ma viimasest tsitaadist igatahes aru saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa tahad inimese kohe päris nuumseaks muuta või, :)

Süsivesikute hulk on ju niigi meeletu.

Selleks tulebki rasvasid lisada - süsivesikute arvel muidugi - et rasvaprotsenti vähendada, ;)

50% süsivesikuid on meeletu?

Ju siis tõesti tuleb süsivesikuid maha võtta ja rasvu juurde lisada. Praegu on rasva osakaal 18,5%. Soovitatakse kuni 30% aga seda juba alakaalus vaevlevatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
50% süsivesikuid on meeletu?

Ju siis tõesti tuleb süsivesikuid maha võtta ja rasvu juurde lisada. Praegu on rasva osakaal 18,5%. Soovitatakse kuni 30% aga seda juba alakaalus vaevlevatele.

Kindlasti on 50% süsivesikuid meeletult palju tavainimesele ja sobiv rängas alakaalus olevale ektomorfile, :)

Sarnast süsivesiku-nuuma ideoloogiat propageerib muuhulgas ka ampser'i lehekülg.Toda ideoloogiat jälgides õnnestus viia kehakaal omal ajal >200kg.

Nüüd olen järginud suhet 40-45% rasva ,25-30% valku ja 25-35% süsivesikuid - vastavalt hetkevajadusele - ja kaal on 101,5kg ..., ;)

Nii et kui soovid ise-end rasva nuumata - anna minna,aga teistele ära sea välimust garanteerivaid sigadusi soovita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jälgides õnnestus viia kehakaal omal ajal >200kg.

amn, üle 200? Sa kaalusid kunagi üle kahesaja ;) Ma arvan, et ma saan millestki valesti aru :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×