Jump to content
sifka

LAVA Universal

Recommended Posts

Kas kellelgi on sellega kokkupuuteid olnud?,kuidas mõjunud on ja kas tasub osta

Muidu jooksen ka jõusaali kõrvalt,natuke tihedamini ja suurema intensiivsusega.Et kas see taastaja sobib ka jooksjale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest rammumees300

Eestis üks parimaid. Annab nii aeroobset kui ka plahvatusliku jõudu.Ise võtsin üks kuus aastat jutti.Analoogne on veel USN nitro fors.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis üks parimaid. Annab nii aeroobset kui ka plahvatusliku jõudu.Ise võtsin üks kuus aastat jutti.Analoogne on veel USN nitro fors.

Krt, hakkan raha koguma, tuleb see LAVA ära proovida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis üks parimaid. Annab nii aeroobset kui ka plahvatusliku jõudu.Ise võtsin üks kuus aastat jutti.Analoogne on veel USN nitro fors.

Päris hea. Hehe.

Anna aeroobset jõudu?

Võtsid kuus aastat jutti ja kui selle jooksul arenesid, siis tänu sellele tootele?

Küll mõni võib alles juttu välja mõelda...

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

korralik toode, tean et Indrek Viska sööb-joob ka seda

ise kasutan vaheldumisi LAVAt ja Lean Gaini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
korralik toode, tean et Indrek Viska sööb-joob ka seda

ise kasutan vaheldumisi LAVAt ja Lean Gaini

ja kuidas sul nende tulemustega on?,tunned et annab midagi juurde ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige rohkem annab ikkagi toitumiskava

Aga jah, mõlemaga taastun ära ja energia tuleb tagasi, mulle need tunduvad sobivat. Mõned tooted teevad uimaseks näiteks.

Lean Gain teeb veel kõhu täis ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest rammumees300
Päris hea. Hehe.

Anna aeroobset jõudu?

Võtsid kuus aastat jutti ja kui selle jooksul arenesid, siis tänu sellele tootele?

Küll mõni võib alles juttu välja mõelda...

:)

Anna andeks ,et avaldasin arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhiline ongi ära taastaks sest ennem oli järgmisel päeval peale trenni on selline väsimus sees ning see väsimus kestab mingi 2 päeva.

Kui ennem kasutasin ht-r siis oli järgmine päev ainult lihased valusad,keha ja vaim olid järgmiseks trenniks valmis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma segan järgmise LAVA endale ise kokku. Kvaliteetset monohüdraati on, süsikat on ka ja vadakut ka = LAVA. Panen beetaka ka juurde, mida kolmandik purki kapis istub ja saan HT-R'i.

Enda meelest oli LAVA küll mugav, aga maitse polnud kõige parem.

Ma arvan, et poolte tüüpide jaoks, kes siin seda kiidavad oleks võinud ka kreatiin olemata olla. Ja loomulikult kui hakkad valgu pealt korralikku kvaliteetset valk+süsikas regulaarset taastuskraami tarbima, ükskõik kas pulbri või toidu näol = suurem areng :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imeline taastaja. vaevalt seda tööd ainult kreatiinmonohüdraat seal sees teeb :o

Mhmh, põhiline on need salakoostisosad, mida paki peal kirjas pole;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ta on "all-in-one" toode, sisaldab igast vitamiine ja mineraale jne, mida lihaskasvuks vaja, et niisama valku süsikatega(ja kreatiiniga) kokku segades küll nüüd nii efektiivset sheiki ei anna :o...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ta on "all-in-one" toode, sisaldab igast vitamiine ja mineraale jne, mida lihaskasvuks vaja, et niisama valku süsikatega(ja kreatiiniga) kokku segades küll nüüd nii efektiivset sheiki ei anna :o...

Sinu peas jah ei anna;)

Vaata natuke mis ja kui palju need "igast vitamiinid ja mineraalid" on, kust sa neid muidu saad ning tee oma järeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhmh, põhiline on need salakoostisosad, mida paki peal kirjas pole;)

emm nagu ma saan aru, siis sa väidad et tavaline protekas + süsiv+ kreatiin taastab samahästi kui lava ?

see ei ole nii miskipärast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh, paljud kliendid on väitnud, et just LAVA töötab nende puhul eriti hästi ja annab parema efekti kui mõni teine valgu-süsivesiku-kreatiini taastusjook. Iseenesest sisaldab LAVA veidi teisi aineid ka kui enamlevinud taastusjoogid ning need koostisosad annavad efekti ka eraldi võttes, niiet ma ei näe põhjust, miks siis nende koostisosade segu ehk LAVA ei peaks "töötama". :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see ei ole nii miskipärast

kuidas sa seda tead?

Ma ei väidagi, et LAVA "ei tööta" ma väidan, et olulisim osa tema efektist on kvaliteetne koostis, hea valk-süsikad-(kreatiin) suhe õige vedelikukogusega kui "õpetuse järgi" teha.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mäletamist mööda oli seal ka tauriini, võimalik et see tekitab kohese taastumise tunde paremini? Mulle igatahes meeldis see, kunagi sai tarbitud mitmeid purke. Nüüd olen eranditult whey gold peal ja juurde süsikad puuviljast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vitamin C(As Ascorbic Acid) 60mg 100%

Vitamin E(As D-Alpha Tocopheryl) 30IU 100%

Niacin(As Niacinamide) 20mg 100%

Phosphorus 250mg 25%

Magnesium(As Magnesium Oxide) 200mg 50%

Sodium(As Magnesium Oxide) 180mg 8%*

Potassium(As Magnesium Oxide) 360mg 10%

Creatine Monohydrate 5.5g **

Glutamine(As L-Glutamine) 2.5g **

Taurine(As L-Taurine) 1.2g **

Chromium Chloride 75mcg

Total Carbohydrate 32g 11%*

Sugars 22g **

Protein 32g 64%

Other Ingredients

Ultra And Microfiltered Whey Protein (Milk), (Containing Peptide-Rich Lactoglobulins, Lactalbumin, Immunoglobulins, And Lactoferrin), GlycoCarb Complex (Dextrose, And Glucose Polymers), Maltodextrin,

Kõige tavalisem valk-dextro-kreatiin ta pole. Näpuotsaga ikka muud ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×