Jump to content
matti

Nikolai Valujev

Recommended Posts

Mis arvate Sellisest mehest?

Ütleme nii, et pimedal tänaval ei tahaks temaga kokku põragata :)

Iseenesest üks minu lemmikuid poksijaid hetkel. Aeglane on, aga käte pikkus ja tema suurus kompenseerib selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poksis (ja üldse kahevõitlualadel) on suurus enamasti eelis. Valujev on suur, tugev ja võimas. Minu lemmikpoksijad on pigem tehnilised, hea tunnetusega ja filigraansed. Seega Valujevit nende hulgas ei ole. ...aga mulle meeldib üldse amatöörpoks rohkem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valujev, kui poksija, kui tehniline poksija, ei jäta mulle mingisugust muljet, kuigi ta on omanud maailmameistritiitli vöö. Võidab tänu oma suurusele ja võimsusele. Arvan, et täiesti tipppoksijatega nagu Klitško ja Lewis, tal võimu võistelda ei oleks, kuigi kahjuks enam Lewist me arvatavasti ringis ei näe:-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hiljutine uurimus näitas, et kui tal poleks rind nii karvane, siis peaks ta kergekeskkaalu kategoorias võistlema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ütle seda talle isiklikult. :)

Toetan seda mõtet, aga küllap tuleb tervislikum seda siiski mitte teha, vastasel juhul võib saada füüsilise noomituse näolekandmisega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toetan seda mõtet, aga küllap tuleb tervislikum seda siiski mitte teha, vastasel juhul võib saada füüsilise noomituse näolekandmisega :)

Läbi millise kommunikatsioonivahendi on sellisele võimalik midagi selgeks teha? Usun, et keel ja kõne on suht võõrad ja puht teoreetilised võimalused, mille praktikas rakendamine suurt tulemust ei anna. :) Sama hästi võiks koerale püüda Inglismaa ajalugu õpetada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läbi millise kommunikatsioonivahendi on sellisele võimalik midagi selgeks teha? Usun, et keel ja kõne on suht võõrad ja puht teoreetilised võimalused, mille praktikas rakendamine suurt tulemust ei anna. :) Sama hästi võiks koerale püüda Inglismaa ajalugu õpetada

Präegu kaevate siin endile auku. See on sama teema, mis kulturistidega, et kui on suur ja musklis, siis on kindlasti loll. Kes teab missugune ta on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Präegu kaevate siin endile auku. See on sama teema, mis kulturistidega, et kui on suur ja musklis, siis on kindlasti loll. Kes teab missugune ta on.

Ega jah. Vend tuli poksi juurde alles ülikoolis, kui kergejõustikust ja korvpallist villand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Chagajevile kes on selline normaalmõõdus inimene ta kaotas ,võib-olla ma eksin aga Valujevil, kuigi ta on suur ja tugev , pole nagu korralikku raskekaalu poksija lööki a la Tyson või nagu näiteks K-1 Mighty Mo.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt, neandertaal siberist.

Aga võta näpust, polegi Siberist,vaid hoopis Sankt-Peterburgist :) Võiks ikka teine kord uurida,enne kui lahmima kukud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga võta näpust, polegi Siberist,vaid hoopis Sankt-Peterburgist :) Võiks ikka teine kord uurida,enne kui lahmima kukud

Ongi, äkki on teisel haridustki rohkem kui sinul riorijkaard?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ongi, äkki on teisel haridustki rohkem kui sinul riorijkaard?

Ega jah. Vend tuli poksi juurde alles ülikoolis, kui kergejõustikust ja korvpallist villand.

Kui peale ülikooli,siis juba kindlasti teisel rohkem haridust kui tal :) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wikist lugemist Valujevi kohta

Tegemist pidi olema tegelt väga intelligentse mehega, välimus petab lihtsalt ja paneb paljusid mõtlema, et mees on loll, suur, kuri ja ainuke asi, mida oskab, on PEKSTA :)

Nati veel omi mõtteid kah, poks on sellises seisus momendil nagu on, pole mõtet vaielda teemal, kes tegelt see KÕIGE-KÕIGE on! Mitte ainult läbi ajaloo, vaid loomulkult ka kes neis kuradi erinevates poksi organisatsioonides tänasel päeval KÕIGE-KÕIGE on! Need imbetsillid, kes teda nendertaaliks nimetavad sobivad seda nime ise kandma päris kenasti ma arvan. Kui maailmas on olemas elualasid, kus välimus maksab, siis sport pole seda küll kidlasti, maailma tipus on väga palju sportlasi, kes välimuselt, vähemalt minu arust, pole just need KÕIGE-KÕIGE, aga sellegi poolest on neil sadu/tuhandeid/miljoneid fänne!!!

Nii et võtaks asja enne mõistusega... Mürsikud, pubekad, niisama tattninad ja lihtsalt lollpead peavad ikka Valujevi sugust just nimelt nendertaaliks, sest nohh.... teate isegi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wikist lugemist Valujevi kohta

Tegemist pidi olema tegelt väga intelligentse mehega, välimus petab lihtsalt ja paneb paljusid mõtlema, et mees on loll, suur, kuri ja ainuke asi, mida oskab, on PEKSTA :)

Nati veel omi mõtteid kah, poks on sellises seisus momendil nagu on, pole mõtet vaielda teemal, kes tegelt see KÕIGE-KÕIGE on! Mitte ainult läbi ajaloo, vaid loomulkult ka kes neis kuradi erinevates poksi organisatsioonides tänasel päeval KÕIGE-KÕIGE on! Need imbetsillid, kes teda nendertaaliks nimetavad sobivad seda nime ise kandma päris kenasti ma arvan. Kui maailmas on olemas elualasid, kus välimus maksab, siis sport pole seda küll kidlasti, maailma tipus on väga palju sportlasi, kes välimuselt, vähemalt minu arust, pole just need KÕIGE-KÕIGE, aga sellegi poolest on neil sadu/tuhandeid/miljoneid fänne!!!

Nii et võtaks asja enne mõistusega... Mürsikud, pubekad, niisama tattninad ja lihtsalt lollpead peavad ikka Valujevi sugust just nimelt nendertaaliks, sest nohh.... teate isegi!!!

Tüüp sööb päevas 3 kilo liha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tähendab "pole lööki"? Ma arvan, et lööki on, lihtsalt ta on kohmakam ja ei suuda seda lööki kõige paremini kohale toimetada.

Sul on õigus, küllap ta selletõttu paremat kasutab vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×