Jump to content
pumper

Sherry Smith

Recommended Posts

Mina arvan nii, et kui see naine oleks nii koleda näolapikese looduse poolt saanud, siis poleks meil kellelgi kobiseda.

See näolapike on nii keemiat täis, et selle kallal võib kobiseda küll:)

Ma usun, et kui keemiat nii räigelt pannakse,et see juba ilusa naise näo ära rikub, siis ei saa seda enam naiseks nimetada, nimelt annab see juba ka suure eelise mehe lihaskasvu ees, kes keemiat ei tarvita:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te vingute krt! Kui ei meeldi ära vaata! Vähemalt inimene pingutab millegi nimel, ning see on igaühe ENDA valik mida ta teeb.

Kui see on igaühe enda valik, mida ta teeb, siis on ju vingumine ka enda valik. :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vallatu koolitüdruk ju.

Sellessuhtes, et hea töö on tehtud, sihuke vorm on sajebiis ja samas ei ole hullult lihastes. Lihased on ilusad, hästi töödeldud, aga kahjuks pole naine enam niimoodi naine, vähemalt selline pole minu maitse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan nii, et kui see naine oleks nii koleda näolapikese looduse poolt saanud, siis poleks meil kellelgi kobiseda.

See näolapike on nii keemiat täis, et selle kallal võib kobiseda küll:)

Ma usun, et kui keemiat nii räigelt pannakse,et see juba ilusa naise näo ära rikub, siis ei saa seda enam naiseks nimetada, nimelt annab see juba ka suure eelise mehe lihaskasvu ees, kes keemiat ei tarvita:P

Word :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×