Jump to content
hants

lõua tõmbamine

Recommended Posts

Vaata siia!

tahaks teada kas üldse eestis müüakse selliseid asju. Küsisin nüüd teilt seda küsimust.

Missuguseid harjutusi tuleb teha, et ma jõuaks lõuga tõmmata. Praegu ei jõua ühtegi.

Ette Tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummilint on üldse üks suurepärane ja mitmekülgne asi

küsi spordipoodidest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata siia!

tahaks teada kas üldse eestis müüakse selliseid asju. Küsisin nüüd teilt seda küsimust.

Missuguseid harjutusi tuleb teha, et ma jõuaks lõuga tõmmata. Praegu ei jõua ühtegi.

Ette Tänades

Tee blokiga allatõmbeid, seal saad raskust ise muuta. kui juba jõukasse minna sis tee kõiki lihaseid mitte ainult ühtesi ja samu;) veel harjutusi selja lailihasele vaata tööriistade alt.

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata siia!

tahaks teada kas üldse eestis müüakse selliseid asju. Küsisin nüüd teilt seda küsimust.

Missuguseid harjutusi tuleb teha, et ma jõuaks lõuga tõmmata. Praegu ei jõua ühtegi.

Ette Tänades

Kui 15 oli , ei jõudnud ma ka tõmmata. Isa käskis igapäev toru otsa minna ja tõmmata , samal ajal ta aitas kätega kaasa. Usu või mitte , nädala pärast tõmbasin 2 lõuga :) ja sealt sain juba ise edasi harjutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unusta allatõmbed plokil. Tee negatiive (rippest lase end aeglaselt alla), lase tõsta ennast, tee hüppega lõuatõmbeid (tõuka maast jalgadega üles, lase alla). Tee neid PALJU - mitu korda päevas, aga ühel korral ainult üks kerge seeria.

Ise liigun praegu ka enda esimese lõuatõmbe suunas:) Ühe käega lõuatõmbe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi kui olin kah mingi 15-16 jõudsin vaevu ühe korra lõuga tõmmata.. siis hakkasin jõusaalis käima regulaarselt ja trenni tegema. Vahepeal üldse ei tõmband ja kui koolis oli u. aasta aega hiljem hinde peale tõmbamine, tõmbasin enda üllatuseks mingi 15 korda vabalt, oleks vist veelgi jõudnud, et käed olid ikka arenenud küll :) Olin endaga rahul !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on minu arust üks väga ebamugav trenažöör :)

Väga hea aparaat ja leiab vähemalt meie klubis väga palju kasutamist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punnitad ühe ära teha, küll siis sellepealt hakkab edasi arenema. Alustasin ise ka kunagi ~2`e pealt, kuu möödudes tegin juba 10 puhtalt :) Sai tõmmatud igapäev paarkorda torul niipalju, kui jõudsin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punnitad ühe ära teha, küll siis sellepealt hakkab edasi arenema. Alustasin ise ka kunagi ~2`e pealt, kuu möödudes tegin juba 10 puhtalt :) Sai tõmmatud igapäev paarkorda torul niipalju, kui jõudsin.

-> peaaegu õige metoodika. Veel õigem oleks teha rohkem kui paar korda. Ja mitte suutlikkuseni vaid submaksimaalne seeria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata siia!

tahaks teada kas üldse eestis müüakse selliseid asju. Küsisin nüüd teilt seda küsimust.

Missuguseid harjutusi tuleb teha, et ma jõuaks lõuga tõmmata. Praegu ei jõua ühtegi.

Ette Tänades

krt 8ndas klassis tõmbasin ka haledalt 3 korda koba peale ära(lõng oli ka peas, see tegi lõuatõmbamise raskemaks :) ), klassi ees ka oli vähe mark :) . Peale seda hakkasin kodus iga päev kätekõverdusi tegema ja iga 2 päeva tagant lõuga tõmbama ja juba paari kuu pärast tõmbasin 9 korda lõuga ja kätekõvedusi tegin minutiga 53. Nüüd on tulemus täpselt sama, praegu käin kümnendas ja ikka 9 korda lõuga, hea seegi, sest enam pole viitsinud lõuga tõmmata ja kodus pole ka kuskil tõmmata, peaks mingi toru ostma ja paigaldama. Kätekõverduste arv minutis on langenud ainult.

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata siia!

tahaks teada kas üldse eestis müüakse selliseid asju. Küsisin nüüd teilt seda küsimust.

Missuguseid harjutusi tuleb teha, et ma jõuaks lõuga tõmmata. Praegu ei jõua ühtegi.

Ette Tänades

Kui ise alustasin jõusaalis käimist,siis(kui ma nüüd ei eks)ma tõmmbaisn lõuga kuskil 2-3korda :)

Aga nüüd on ajad muutunud olen käinud jõusaalis1,7aastat ja tõmmban nüüd kuskil

lõuga ilma jõnksuta 25korda ise olen 18a ja kaalun 76kg.

Aga nüüd teemajuurde. :)

Sellisied asju on küll müüa spordipoodides.

Aga soovitan teha siukseid harjutusi nagu

Rowing kangiga

Rowing hantliga (ühe käega)

ning soovitan veel ülaselga ka treenida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ise alustasin jõusaalis käimist,siis(kui ma nüüd ei eks)ma tõmmbaisn lõuga kuskil 2-3korda :ph34r:

Aga nüüd on ajad muutunud olen käinud jõusaalis1,7aastat ja tõmmban nüüd kuskil

lõuga ilma jõnksuta 25korda ise olen 18a ja kaalun 76kg.

Aga nüüd teemajuurde. :D

Sellisied asju on küll müüa spordipoodides.

Aga soovitan teha siukseid harjutusi nagu

Rowing kangiga

Rowing hantliga (ühe käega)

ning soovitan veel ülaselga ka treenida

Aga mis asi see rowing on veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unusta allatõmbed plokil. Tee negatiive (rippest lase end aeglaselt alla), lase tõsta ennast, tee hüppega lõuatõmbeid (tõuka maast jalgadega üles, lase alla). Tee neid PALJU - mitu korda päevas, aga ühel korral ainult üks kerge seeria.

Ise liigun praegu ka enda esimese lõuatõmbe suunas:) Ühe käega lõuatõmbe.

Mul ka väike unistus jõuda ühe käega lõuatõmmet teha, kuidas harjutad selleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16-ne aastaselt tõmbasin lõuga 26 korda jõnksuta ja 41 korda jõnksuga.Siis tegelesin maadlusega.Iga normaalne inimene peaks vähemalt 7 korda lõuga tõmbama.Harjutamiseks on palju variante.Tuleb lihtsalt liigutada ennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×