Jump to content
kuura

valu õlas

Recommended Posts

kurat, täna pidi ideeliselt rinna trenn olema, aga viimasel ajal kimbutanud valu õlas ( paremas ) ja täna ei saanud üldse rinnatrenni teha, valud käisid valud, capsicami määrisin peale ei osanud muud teha.

mingeid soovitusi?

kellegil taolist vigastust varem olnud? kaua läheb?

praegu jätan 3 päeva trenni vahele, puhkan, eks siis esmasp vaatab edasi, aga väga häiriv valu, muidu ei piina, aga kui kätt küljepeale liigutada üles alla, siis tuleb selline torkav valu ja muidugi ka raskuste tõstmisel.

Muudetud kasutaja kuura poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kurat, täna pidi ideeliselt rinna trenn olema, aga viimasel ajal kimbutanud valu õlas ( paremas ) ja täna ei saanud üldse rinnatrenni teha, valud käisid valud, capsicami määrisin peale ei osanud muud teha.

mingeid soovitusi?

kellegil taolist vigastust varem olnud? kaua läheb?

Soovitan siis soojalt, enne trenni ikka korralikult sooja teha, et vigastusi vältida, loomulikult mängib õlg rinnalt surumisel kaa suurt rolli !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige valusam on kätt küljepeal sirgelt hoida...

lendamist ei saanud kohe üldse teha.

Muudetud kasutaja kuura poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hakkasid mõlemad õlad peale svungimist valutama, kui olin seda treeningkava teinud kaks kuud. Sama õlavalu andis tunda ka kangiga kükkimisel. Siis vahetasin lihtsalt harjutsed ära teiste vastu. Samas oli see jõuperiood, kus raskus kasvas igal nädala. Ehk liiga kiire raskuste kasv oli ja see mõjus õlgadele, mis on mul alati olnud nõrgemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

justnimelt liigestes.endal oli sama mure,kuniks hakkasin ikka korralikult sooja tegema ning õla harjutusi tegin alguses väikeste raskustega,mitte kohe ei ladunud sobivat trenniraskust peale.samas valutasid õlaliigesed ka peale korvpallimängu,eriti kui veel hästipalju viskeid tegin.hiljem asi paranes ja võid kindel olla,et probleemiks on hetkel soojenduse puudumine, või selle ebaefektiivsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise probleemi puhul oleks õige minna koheselt spordiarsi (või ka ortopeedi juurde) juurde ja lasta teha ultraheli- või siis lausa MRT (tomograaf) uuring.

Paar kuud tagasi olid endal samad probleemid õlaga, kus õlg valutas jõutsükli tegemise ajal mitu nädalat pidevalt, kuid treenisin suure koormusega edasi. Tulemus oli igati loogiline - lamades surumise ajal parema õla kõõluste (rotaatormanset) rebestus, mis nüüdseks on kül juba kokku õmmeldud.

Eelpoolnimetatud uuringud, erinevalt röntgenist, näitavad pehmete kudede seisukorda päris täpselt ning aitavad ennetada suuremaid traumasid.

Kindlasti tuleb aga koormust õlale koheselt vähendada või veelgi parem, õlal üldse lasta mõned nädalad rahulikult olla ja treenida muid lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli nii et treeninguid alustades teisel trennipäeval tegin õlale plokil kukla taha tõmbeid tehes haiget. Samamoodi oli kätt külje peale tõstes ja ka seal hoides valus. Rinnalt surumist ei teinud ma kolm kuud, umbes kuue kuu pärast sain teha surumist ilma ebamugavustundeta. Aasta-pooleteise pärast oli selline tunne, et õlg on täitsa terve. Ma arvan see hinnang, et kolm päeva jätad trenni vahele on veidi optimistlik. Aga jah eks muidugi peab kuulama, mida arst arvab ning enda enesetunnet jälgima nii et loodetavasti ma eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minumeelest ei aita seal mingid salvid...kunagi oli vasak õlg mingi aeg oli parem...sain sellest lahti ,kui puhkasin 1-2 nädalat täpselt ei meenu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×