Jump to content
Rando1

Milos Sarcevi toitumisalased nõuanded!

Recommended Posts

Vaatasin lõpuni. Täiesti enesest mõistetav jutt. Ei midagi uut. Kõike seda on juba loomulik teada.

Õppige parem sellest:

:) Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on see normaalne ? :)

Mõne jaoks kindlasti. Mina võin küll omal näo punaseks punnitada, aga kunagi ei lähe ma nii kaugele et maomahlu üles hakkab ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mis moodi naad trenni tegid siis,noh raskused olid tavapärasemast väiksemad,kas siis kordusi oli väga palju et mõned seal oksendasid ning hullupööra higistasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegid jah madalate raskustega ja pikalt. Ja seni kuni jalgades jõud rauges.

Ei imesta siis et mõnel peale sooritust juba jalad ainuüksi keharaskuse all "murdusid".

Ise teen enamasti jalapressi peal topeltseeriaid, press on ohutum- esmalt suure raksusega, siis peale sooritust võtan kähku koormusi vähemaks ja teen minimaalse puhkeajaga kohe järgmise seeria otsa. Ja seni kuni jalad juba võbisevad, mõnikord tuleb viimastel kordustel kätega kaasa aidata. Surun kätega põlvedele, et koormus üles saada. Ning peale sooritust on jalad päris läbi, tekib vajadus istuda :)

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegid jah madalate raskustega ja pikalt. Ja seni kuni jalgades jõud rauges.

Ei imesta siis et mõnel peale sooritust juba jalad ainuüksi keharaskuse all "murdusid".

Ise teen enamasti jalapressi peal topeltseeriaid, press on ohutum- esmalt suure raksusega, siis peale sooritust võtan kähku koormusi vähemaks ja teen minimaalse puhkeajaga kohe järgmise seeria otsa. Ja seni kuni jalad juba võbisevad, mõnikord tuleb viimastel kordustel kätega kaasa aidata. Surun kätega põlvedele, et koormus üles saada. Ning peale sooritust on jalad päris läbi, tekib vajadus istuda :)

oled proovinud ka mõnele muule lihasgruppile seda süsteemi?

näiteks jõutõmbel äkki?,teha nii kaua kuni enam ei kannata.ja siis mingid teised harjutused seljale .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oled proovinud ka mõnele muule lihasgruppile seda süsteemi?

näiteks jõutõmbel äkki?,teha nii kaua kuni enam ei kannata.ja siis mingid teised harjutused seljale .

Jaa, olen ikka. Alaseljale kõigepealt kangiga-tõstan kangi maast üles kuni selg on sirgasendis. Peale seda lähen kohe selle agregaadi peale, mis on poolviltu seinale kinnitatud. Seal saab mõne väiksema ketta kahe käega vastu rinda toetada ja ette kummardusi teha.

Aga peale seda harjutust on selline tunne, et tahaks ruttu kusagile selga toetada :)

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa, olen ikka. Alaseljale kõigepealt kangiga-tõstan kangi maast üles kuni selg on sirgasendis. Peale seda lähen kohe selle agregaadi peale, mis on poolviltu seinale kinnitatud. Seal saab mõne väiksema ketta kahe käega vastu rinda toetada ja ette kummardusi teha.

Aga peale seda harjutust on selline tunne, et tahaks ruttu kusagile selga toetada :)

äkki viskad oma msn-i ,rääkiks ligemalt selle kohta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõne jaoks kindlasti. Mina võin küll omal näo punaseks punnitada, aga kunagi ei lähe ma nii kaugele et maomahlu üles hakkab ajama.

Mul on küll mõned korrad juhtunud, et ülepingutusest läheb söök üles. Päris mitu korda on juhtunud vee peal (aerutamise trennis), ja jõusaalis eelmine aasta 1 kord. Varem võis veel olla..

Vee peal juhtus tavaliselt kohe pärast kiiret lõiku (500-1000m), et finišil hakkasin lihtsalt oksendama üle paadi ääre.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki viskad oma msn-i ,rääkiks ligemalt selle kohta ;)

võimalus ka siinse jutukaga piirduda :) Ma ei saa üldse aru, rahvas võiks seda ju rohkem kasutada, seal oleks palju lihtsam oma arvamusi jagada ja arutelude üle vestelda. Ma igatahes seal online ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea video, seletab põhjalikult kõik lahti, midagi väga uut küll teada ei saanud aga eelnevatele teadmistele kindlate näidetega kinnitust sain küll! Algajatele oleks päris hea kui inglise keelt muidugi kõik mõistaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea video, lihtne ja loogiline! Mis mulle eriti meeldis oli see, et räägiti iga kehatüübi kohta eraldi, siin foorumis aga on ainult lõputult räägitud ektomorfist, ise olen endomorfi poole kalduva kehatüübiga ning videos sain toitumise kohta väga head infot. Lisaks, et keha ei suuda ühe toidukorraga omandada üle 30g proteiini vms., mis on müüt!

Mitu kcal'it on vaja päevas, et säilitada 1kg puhast lihasmassi? Videos öeldi, et üks lb=69kcal, aga kindlasti on see kalori kulu suurem/väiksem, olenevalt füüsilisest aktiivsusest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×