Jump to content
Scippy

kreatiin

Recommended Posts

Mis võivad olla kõrvalnähud alla 18 aastastel kreatiini kasutamisel? ma olen kuulnud palju erinevat juttu selle kohta, kuid tahaks kuulda tõestatud juttu.

1. kas testosterooni tase alaneb kreatiini söömisel?

2. kas keha kreatiini tootmine tulevikus võib olla häritud (kui süüa 3-6 kuuliste kuuridena)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis võivad olla kõrvalnähud alla 18 aastastel kreatiini kasutamisel? ma olen kuulnud palju erinevat juttu selle kohta, kuid tahaks kuulda tõestatud juttu.

1. kas testosterooni tase alaneb kreatiini söömisel?

2. kas keha kreatiini tootmine tulevikus võib olla häritud (kui süüa 3-6 kuuliste kuuridena)?

1) ei

2) ja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) ei

2) ja

Üldiselt kogu materjali põhjl võib väita et kreatiin on ohutu aine, kuid need VÕIMASMAD tooted, mingid uued vormid, vähe testid ja ei garanteeri et keegi poleks lisanud keelatud aineid sinna,

Võib ühesõnaga julgelt proovida odavamaid monohüdraadi vorme alguseks, või nt etüülestri vormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina tahaks ka täitsa teada, et kas nende toodete tarbimise (mis tavaliselt suurendavad meessuguhormooni eritumist) lõppedes edaspidine normaalne testosterooni tase alaneb või on häiritud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina tahaks ka täitsa teada, et kas nende toodete tarbimise (mis tavaliselt suurendavad meessuguhormooni eritumist) lõppedes edaspidine normaalne testosterooni tase alaneb või on häiritud?

testo-tooteid pole mõtet alla 30. eluaastat kasutada. peale nende kasutamist tase alaneb normaalsele tasemele, kui asja normaalselt kuuridena teed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×