Jump to content
Indrek Viska

Fasti kreatiin

Recommended Posts

Täitsa hea toode.

Jõunäitajad- ja vastupidavus paranes isegi rohkem ,kui oleks oodanud. Trennis tekkiv pump effekt oli ka päris mõnus, kuid vahest segas käsivarte treenimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks siia veel sellise küsimuse, et kui ma kreatiini söömise peale kasutamist lõpetaks, nagu pikaajaliselt. Kas on mingeid taandusi? Kui siis missuguseid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks siia veel sellise küsimuse, et kui ma kreatiini söömise peale kasutamist lõpetaks, nagu pikaajaliselt. Kas on mingeid taandusi? Kui siis missuguseid? :D

Pärast kuuri lõpetamist jõud ja kaal (monohüdraadi puhul) tavaliselt langevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa hea toode.

Jõunäitajad- ja vastupidavus paranes isegi rohkem ,kui oleks oodanud. Trennis tekkiv pump effekt oli ka päris mõnus, kuid vahest segas käsivarte treenimist.

:D Fasti kreatiinist tekkis sul pump effekt ja see vahel segas su käsivarte treeningut ? :)

Ma väga kahtlen et see midagi taolist tekitab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Fasti kreatiinist tekkis sul pump effekt ja see vahel segas su käsivarte treeningut ? :)

Ma väga kahtlen et see midagi taolist tekitab :)

Aaa. Sorry, my bad. Seda tekitas vist minu kodune õunavein.. :D

Oled proovinud , kreatiini tarbimise ajal näiteks autot lükata? Peale kümmet meetrit tõmbab jalalihased verd täis ja see hakkab samamoodi segama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aaa. Sorry, my bad. Seda tekitas vist minu kodune õunavein.. :D

Oled proovinud , kreatiini tarbimise ajal näiteks autot lükata? Peale kümmet meetrit tõmbab jalalihased verd täis ja see hakkab samamoodi segama.

Mina küll ei usu et kreatiin seda teeb :) Kui sul Fasti kreatiin lihased nii verd täis lööb et trenni segab siis ma ei kujuta ette mis tõelised pump effekti tekitavad toidulisandid sinuga teeksid. Lendaksid õhku ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll ei usu et kreatiin seda teeb :( Kui sul Fasti kreatiin lihased nii verd täis lööb et trenni segab siis ma ei kujuta ette mis tõelised pump effekti tekitavad toidulisandid sinuga teeksid. Lendaksid õhku ? :D

No ma ei mõtle nüüd ,et igakord ,kui saali lähen ja juba kangi kätte võtan piinlen jubeda valu käes ja rämedalt segab mind.. :D

Ma ütlesin ,et VAHEST võib segada, näiteks siis ,kui ikka teed eriti tugevat trenni, pikad seeriad, palju kordusi, siis ikka on vahe sees, kas kreatiiniga või ilma. :)

Olen proovinud ka teisi musklipumpasi...ei lennanud õhku. :)

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei mõtle nüüd ,et igakord ,kui saali lähen ja juba kangi kätte võtan piinlen jubeda valu käes ja rämedalt segab mind.. :D

Ma ütlesin ,et VAHEST võib segada, näiteks siis ,kui ikka teed eriti tugevat trenni, pikad seeriad, palju kordusi, siis ikka on vahe sees, kas kreatiiniga või ilma. :D

Olen proovinud ka teisi muskipumpasi...ei lennanud õhku. :)

Minu teada kreatiin pole "muskipump".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada kreatiin pole "muskipump".

Höhhöhh, on hea norida eksole. :D

Sorry, tuli kirjaviga sisse ja sõnastus vale. Minu puhul juhtub seda üsna harva. Ainult siis ,kui on kiire või tegelen kõrvalt millegi muuga. :)

Ma tean väga hästi ,et kreatiin ei ole otseselt musklipump. Kuid kreatiini tarbides läheb lihas palju kergemini verd täis, kui ilma.

Võib-olla on asi kogustes? Kuna mul ei olnud alguses korraliku mõõtelusikat juhtus niimoodi, et enda teadmata kühveldasin endale iga päev ca. 15gr kreatiini sisse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et asi on individuaalsuses

vbl tõesti, kui kreatiin lubas tal pikemaid seeriaid teha, läksid lihased rohkem verd täis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×