Jump to content
Erkki 29

lihasgruppide split

Recommended Posts

tere

Hetkel on mul nelja päeva kava, jalad, rind biitseps, õlg triitseps ja selg trapets. Olen teinud sedasi kolm kuud, nüüd sooviks vahetada. Ise jätaks jalad eraldi päevale, rind õlg, biitseps triitseps ja selg. Kas selline jagamine on mõistlik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

Hetkel on mul nelja päeva kava, jalad, rind biitseps, õlg triitseps ja selg trapets. Olen teinud sedasi kolm kuud, nüüd sooviks vahetada. Ise jätaks jalad eraldi päevale, rind õlg, biitseps triitseps ja selg. Kas selline jagamine on mõistlik?

Splitt võib täitsa sellinne olla, aga tee nii: E:jalad, T:selg, K:vaba, N:rind õlg, R: biitseps triitseps. Pakkusin välja sellise päevade jaotuse, ei tea vb sul on nii juba, aga ise tead võid nii teha võid ka teist moodi teha, jaotusi on palju ja iga üks teeb need vastavalt oma võimalustele ja vajadusele, kui oskad muidugi paika panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad ja ülekeha eraldi päevadel on väga hea variant, kuna siis saad mõlemat treenida põhjalikumalt. Ja kui sul on võimalus käia 4 x nädalas, siis on ka hea variant kasutada seda varianti, mida eelpool toodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×