Jump to content
ristokru

ektomorf+toidulisad

Recommended Posts

Selline küsimus et kui olen ektomorf ja seega ka raske arenguga,kas oleks ektomorfile hea midagi peale proteiini veel võtta?

Nt. aminohapped,kreatiin jne.?

Loodan vastuseid saada ainult neil kes teavad ektomorfi kehatüübi "ehitust" ja kes on asjaga kursis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
süsikaid

või siis massilisaja, kus kõik koos

Tänan! Aga seda ma tean juba. Ma mõtlen just muid asju. Äkki ektomorfi keha ei tooda osa asju sama palju kui teised keha tüübid!?

Praegu ostsin ära nitix-i ja mõtlesin ka osta juurde kas aminohapped või axis-ht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan! Aga seda ma tean juba. Ma mõtlen just muid asju. Äkki ektomorfi keha ei tooda osa asju sama palju kui teised keha tüübid!?

Praegu ostsin ära nitix-i ja mõtlesin ka osta juurde kas aminohapped või axis-ht.

ära üle pinguta

toitumiskava on ka hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

axist pole mõtet kui sa alla 30 oled, ja nitrixit pole ma kunagi pidanud vajalikuks.. osta selle asemel kanafileed parem :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas proteiini võid osta, jood peale trenni ja enne magama minekut. Toitumiskava tellisid mis eesmärgil, et ikka kaalus juurde võtta ?? Söö korralikult, võta mingi valku , proteiini siis saad ilusti kaalu tõusma.

Nii, et soojalt soovitati mulle vähemalt proteiini võtta, sest see kehatüüp ei pruugi saada toidust kõike vajalikku kätte.

EDU treenimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas proteiini võid osta, jood peale trenni ja enne magama minekut. Toitumiskava tellisid mis eesmärgil, et ikka kaalus juurde võtta ?? Söö korralikult, võta mingi valku , proteiini siis saad ilusti kaalu tõusma.

Nii, et soojalt soovitati mulle vähemalt proteiini võtta, sest see kehatüüp ei pruugi saada toidust kõike vajalikku kätte.

EDU treenimisel.

See kehatüüp ei saa jah korralikult kõike kätte, seepärast küsingi mida veel võtta.

Ja ma trenni teinud u.2aastat ja areng nagu toppama jäänud, seepärast saigi ostetud nitix aga äkki peaks veel midagi ostma, mis lööks lihased ellu jälle :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

(ei hakka uut teemat tegema)

olen samuti ektomorf,mees,pikkus u 180cm ja kaal 58kg ;)

lähen jõusaali kuid ma usun et mulle tavatoidust ei jätku ka mõtlen tellida serious mass 5,5kg.

Eesmärk on parandada kehaehitust kuna olen kondine.ja kauaks jätkuks sellest 5,5kg.jõusaalis võimalik käija 2-3 korda nädalas.ja jooksmas ka vahel.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Serving Size: 2 Heaping Scoops (334g)

Servings Per Container: 16

Sportlab-i andmeil saad sellest 16 serveeringut, ehk siis kui peale trenni juua, jagub umbes kuuks või natuke rohkemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(ei hakka uut teemat tegema)

olen samuti ektomorf,mees,pikkus u 180cm ja kaal 58kg ;)

lähen jõusaali kuid ma usun et mulle tavatoidust ei jätku ka mõtlen tellida serious mass 5,5kg.

Eesmärk on parandada kehaehitust kuna olen kondine.ja kauaks jätkuks sellest 5,5kg.jõusaalis võimalik käija 2-3 korda nädalas.ja jooksmas ka vahel.

Aitäh!

Ega sellest kauaks ei jätku :D aga oleneb ka kui palju võttad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei soovita massikatel täiskogust võtta, kogused on tahtlikult megasuureks aetud.

Reeglina võib võtta nii 75% soovitatavast kogusest.

Ristokru:

Tõesti ei näe põhjust, miks peaksid ostma eraldi aminohappeid, kui sul on toitumiskava ja sa pole hiiglane.

Soovitaks sul võibolla proovida mingit kreatiini, näiteks stormi või cell-techi v cellmassi. vbl peaksid isegi alaniini-betsi proovima

Seda eeldusel, et ka treeningkava on korras ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

58kg juures pole küll mingi probleem toitaineid päristoidust kätte saada.

Toitumiskava, treening paika ja kui raha üle jääb, siis jah massilisaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei soovita massikatel täiskogust võtta, kogused on tahtlikult megasuureks aetud.

Reeglina võib võtta nii 75% soovitatavast kogusest.

Ristokru:

Tõesti ei näe põhjust, miks peaksid ostma eraldi aminohappeid, kui sul on toitumiskava ja sa pole hiiglane.

Soovitaks sul võibolla proovida mingit kreatiini, näiteks stormi või cell-techi v cellmassi. vbl peaksid isegi alaniini-betsi proovima

Seda eeldusel, et ka treeningkava on korras ;)

Eks see toitumis kava ole raske järgida ka detailselt. Enamuselt ikkagi proovin järgida aga söön tööl ikkagi mis sööklas on.

Aga hetkel kasutan serious massi ja ostsin ka juurde NanoX9, mis peaks ka aitama saada kätte paremini toitaineid.

Aga miks mitte aminohappeid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see toitumis kava ole raske järgida ka detailselt. Enamuselt ikkagi proovin järgida aga söön tööl ikkagi mis sööklas on.

Aga hetkel kasutan serious massi ja ostsin ka juurde NanoX9, mis peaks ka aitama saada kätte paremini toitaineid.

Aga miks mitte aminohappeid?

Aminohappeid pole väga mõtet eraldi kasutada, kui toitumine korras on.

Korras toitumine tähendabki seda, et sul on keha pidevalt vajalike toitainetega varustatud, k.a. aminohapped.

See ei kehti siis, kui treening koormus metsikult suur on muidugi.

Seega ma arvangi, et sa peaksid tegema mingi kergema v raskema treeningtsükli hoopis. Millal viimati kava vahetasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, et soojalt soovitati mulle vähemalt proteiini võtta, sest see kehatüüp ei pruugi saada toidust kõike vajalikku kätte.

Ma arvan et saab kätte küll aga põletab enamuse ära. Nii et kütust juurde...

Ja kes seda ütles et NaNOX9 toitaineid kätte aitab saada ? ;)

Toitaineid aitavad kätte saada nt seedeensüümid ja HCl. Aminogen ja papaiin on mõnes toitesegus selleks sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×