Jump to content
4Qlimax

Saalihuumor.

Recommended Posts

Ükskord treenisin trennis käevart hantliga, minu juurde tuli üks huumorimees ja ütles "Sa lase parem üks surakas pihku, käevarre kasv 40% võrreldes sellega mis praegu teed, endal ka parem"

Irw sealt tuleb jh paras purakas :)

Aga endalgi juhtunud, surumispingis, tegelen oma asjadega ja teen rahulikult seeriat...ei mäleta palju peal oli....poole surumise peal, kui tuli kõige raskem punkt...tuli ka gaasi suure lärinaga kaasa... ;) Ei noh...kino peab saama ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aja jooksul ikka juhtub saalis nii mõndagi, eredam hetk oli kord nii, et kõht polnud just kõige paremas korras ja enne trenni üritasin siis asjaga vastavas asutuses maha saada, no ei tulnud. Kellel on kõht korrast ära olnud see teab, et käsu peale ei tule, kuigi tunne on selline, et kohe kohe. Nii ka tol korral. Mis seal ikka , sai mindud trenni. Peale esimest seeriat aga kohe ka pesema, sest ühel ollusel olid nö pikad juhtmed. See juhtus õnneks olema sel ajajärgul kui ma hommikul varakuti trenni tegin, olin saalis üksi. Noh aga nüüd teate sellest kõik, et ka tegijatel juhtub. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aja jooksul ikka juhtub saalis nii mõndagi, eredam hetk oli kord nii, et kõht polnud just kõige paremas korras ja enne trenni üritasin siis asjaga vastavas asutuses maha saada, no ei tulnud. Kellel on kõht korrast ära olnud see teab, et käsu peale ei tule, kuigi tunne on selline, et kohe kohe. Nii ka tol korral. Mis seal ikka , sai mindud trenni. Peale esimest seeriat aga kohe ka pesema, sest ühel ollusel olid nö pikad juhtmed. See juhtus õnneks olema sel ajajärgul kui ma hommikul varakuti trenni tegin, olin saalis üksi. Noh aga nüüd teate sellest kõik, et ka tegijatel juhtub. ;)

steroidide kõrvaltoimed :);):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
steroidide kõrvaltoimed :);):D

OOOOOOO, Mr kõva ise platsis jälle! ;) No tavai, lase oma pasavood valla. Mees kes sa kõikidest kõike tead. Julge oled sa ainult siin foorumis. Saaks kokku, ;) vaatame kui julge sa siis oled.Ah, mis, mr kõva.

Moded võiks vaadata üle selle lolli postitused, tehku neist statistiline ülevaade. Ma pakun , et 90% neist on pasamaigulised. Aga noh, see on ka esimene teema kuhu sa oma sisutihedate kommentaaridega sobid. Tubli töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OOOOOOO, Mr kõva ise platsis jälle! ;) No tavai, lase oma pasavood valla. Mees kes sa kõikidest kõike tead. Julge oled sa ainult siin foorumis. Saaks kokku, ;) vaatame kui julge sa siis oled.Ah, mis, mr kõva.

Moded võiks vaadata üle selle lolli postitused, tehku neist statistiline ülevaade. Ma pakun , et 90% neist on pasamaigulised. Aga noh, see on ka esimene teema kuhu sa oma sisutihedate kommentaaridega sobid. Tubli töö!

ära võta südamesse champ...see oli naljaga öeldud...ausalt...ja muidugi ma ei julgeks sinuga kohtuda...vaata kui suured musklid sul on... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hämmastav, et enamus nalju ###### ümber käivad.....

...ongi nii. Need aastad, mis ma saalis viibisin ca 35 tundi n2dalas... P6hiteema on seedekulgla. Seda kuuleb oksendamiseni (nu n2ed siis, ei saanud minagi ilma... ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OOOOOOO, Mr kõva ise platsis jälle! ;) No tavai, lase oma pasavood valla. Mees kes sa kõikidest kõike tead. Julge oled sa ainult siin foorumis. Saaks kokku, :) vaatame kui julge sa siis oled.Ah, mis, mr kõva.

Moded võiks vaadata üle selle lolli postitused, tehku neist statistiline ülevaade. Ma pakun , et 90% neist on pasamaigulised. Aga noh, see on ka esimene teema kuhu sa oma sisutihedate kommentaaridega sobid. Tubli töö!

Ära võta igasuguseid liiga tõsiselt, ei tasu ära, ma tean!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OOOOOOO, Mr kõva ise platsis jälle! :D No tavai, lase oma pasavood valla. Mees kes sa kõikidest kõike tead. Julge oled sa ainult siin foorumis. Saaks kokku, ;) vaatame kui julge sa siis oled.Ah, mis, mr kõva.

Moded võiks vaadata üle selle lolli postitused, tehku neist statistiline ülevaade. Ma pakun , et 90% neist on pasamaigulised. Aga noh, see on ka esimene teema kuhu sa oma sisutihedate kommentaaridega sobid. Tubli töö!

Tundsid ennast puudutatuna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuli meelde üks veider juhtum:

Treenisin kaablimasina peal ning seeriate vahel läksin veepudeli järele. Sel ajal kui H20d endale sisestasin, tuli keegi teine jõusaali külastaja ning pani oma veepudeli minu kaablimasina raskuste virna peale millega on kaks asja väga valesti:

1) Ta ei tulnud selle masinaga treenima vaid lihtsalt oma kampsuni järele mistõttu ei saa aru miks ta sinna selle pudeli pani.

2) Et sinna pudelit panna, pead sa minema ümber ja mööda mitmest kangist ja kaablist.

Ei anna keerulisemat kohta oma veepudeli hoidmiseks välja mõelda, eriti kui seda on vaja käest panna vaid 20 sekundiks.

Teine:

Saan aru, et iga üks ei treeni selleks, et Schwarzeneggeriks end muuta aga kusagilt tuleb ikka piir ette:

Mingi naine tegi 3 kilose hantliga mingit küki-jõutõmbe-õlatrenni kolmikhübriidi. Kui tehnika kõrvale jätta, jääb ikka küsimus mis mõtet on selliste olematute raskustega treenida. Sama hästi võiksid kodus niisama üles alla kükkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuli meelde üks veider juhtum:

Treenisin kaablimasina peal ning seeriate vahel läksin veepudeli järele. Sel ajal kui H20d endale sisestasin, tuli keegi teine jõusaali külastaja ning pani oma veepudeli minu kaablimasina raskuste virna peale millega on kaks asja väga valesti:

1) Ta ei tulnud selle masinaga treenima vaid lihtsalt oma kampsuni järele mistõttu ei saa aru miks ta sinna selle pudeli pani.

2) Et sinna pudelit panna, pead sa minema ümber ja mööda mitmest kangist ja kaablist.

Ei anna keerulisemat kohta oma veepudeli hoidmiseks välja mõelda, eriti kui seda on vaja käest panna vaid 20 sekundiks.

Teine:

Saan aru, et iga üks ei treeni selleks, et Schwarzeneggeriks end muuta aga kusagilt tuleb ikka piir ette:

Mingi naine tegi 3 kilose hantliga mingit küki-jõutõmbe-õlatrenni kolmikhübriidi. Kui tehnika kõrvale jätta, jääb ikka küsimus mis mõtet on selliste olematute raskustega treenida. Sama hästi võiksid kodus niisama üles alla kükkida.

Kui ma ei eksi, siis seda harjtust soovitas Fred Antson miskis tibisaates...P2rlikee..vms. Kaksikud, mis nad nyyd olidki.., juhtisid seda.

Aga, las tema teeb ja sina 2ra muretse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehkem selline test ära, et sööks palju kapsast ja kaalikat ja hoiaks peeru 5 päeva kinni ja siis kui teha tõmmet või kükki ja laseks siis vussu välja, siis tuleks räigelt värsket...... :D

Kena test küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm.

mm.. tuttava juttu siis tsiteerin:

"Oli siis kunagi rinnalt maksimumi proovimine ja sõber ladus raskusd peale, ütles, et seal 100kg.

Hakkasin siis proovima, et äkki läheb.. ja OPPA.. kohe üleval. Kuna läks kergelt, siis pandi veel 10kg juurde. Et vana rekord oleks siis 20kg-ga purustatud. Ka see läks kergelt.

Üliõnnelik endas juba jutlust pidades JÕUST ja sellest, kui ÕIGESTI ma olen treeninud, ütledi, et tegelikult kangil 85kg. Ühed kettad olid lihtsalt puidust ning spets tänaseks päevaks valmistatud ja väike värv peal.. "

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endale pakub veits nalja kui osad aretavad plokile kuidagi kettaid juurde panna,selle asemel et kangi kasutada (õlakehitused) või siis jalgade sirutusele selle asemel et korralikult sooritada.

Too oleks enale kah praegu naljakas näha, aga just nii ma ise kah kunagi tegin. Panan alaplokile 25kg-se ketta plokinaela külge, ja tegin ühe käega trapetsi üleosale tõmmet, ja seda oma mõni aega ikka, kuni kangile üle läksin. Plokile saab ka hantli(d) panna veel peale, lisaks kettale, ja kätte saaks kombineerida veel võtta kuidagi lisaraskuse lisaks, siis oleks täiuslik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plokile saab ka hantli(d) panna veel peale, lisaks kettale...

Niimoodi võib ka plokkseadme ära rikkuda (tross, rullikud...), sest seade on ikkagi konstrueeritud vastu pidama nende raskustega, mis tal kaasas on. Loomulikult on igal seadmel mingi tugevuse varu, aga kunagi ei tea täpselt kus see piir on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal oli selline situatsioon, kus tegin parajasti kükke, seljas olid mingid tressid, mis olid umbes 3a. vanad. Püksid pideval vajusid alla, siis ma otsustasin nad ülespoole tõsta, tõstsingi ja kui olin 5 küki teinud, siis nad pepu kohalt läksidki katki, naljakas oli veel see, et seisin seljaga peebli poole :D . Õnneks olid teised püksid kaasas! Naegu oli palju, aga ma sellest välja ei teinud, pigem naersin kaasa ;)

ot püksid olid nii suured, et tahtsid ise maha kukkuda onju. ja kui sa kükkisid rebisid su lihased need puruks:D Tahaks seda jalgade massi päris näha ;)B):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegime sõbraga trenni ükskord jõukas aga saalis oli varsti algamas noorte jalka trenn. Ja vahel need poisid käivad ka jõukas enne trenni. Tavaliselt teevad normaalselt aga üks päev oli üks imelik nähtus. Tuleb poiss jõukasse, teeb 5 min soojendust. Siis tõmbab ühe lõua ära ja ütleb "aitab ka vist" ja läheb minema. mõne aja pärast tuleb üks teine tüüp ja sama lugu, ainuke vahe, et tema surus kangi korra:D mõne aja pärast juba kolmas vend platsis:D Tema tegi ka soojenduse ja ühe lõua:D

Ma ei tea kas treener käskis neil nii teha või mis:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgnev lugu on ühest lugupeetud foorumikaaslasest(nimesid ei nimeta, võibolla tunneb ta ennast ise ära).

Tunnen tüüpi nägupidi, saatus viis meid taas kokku jõusaalis, kahjuks.

Tuli saali, vaatas ringi, õnnetuseks nägi mind, kui tuttavat nägu(teisi tuttavaid tal saalis ei paistnud olevat).

Selline väikse õllekõhuga tüüp, paistab nagu oleks natuke trenni ka teinud.

Vaatab, mis harjutusi teen, kuidas teen, millal teen ja muutkui targutab: "Miks nii teed, kas hoopis nii ei oleks parem? Coleman teen küll nii, Kiivikas tegi teisiti,

Tead mida Kalmus sööb?". Ja nii terve trenn, kaks tundi. Kutt oli kusagilt midagi kuulnud ja näinud. Tüütas ikka täiega. Puhkust andis mulle siis, kui vahest

ka mingi harjutuse tegi. Kui ta kasutaks kõiki on tohutuid "teadmisi" enda peal, siis ta olekski Coleman valmis. Nii see kordus mitu trenni, kuni viimaks

läks mul kops üle maksa ja ütlesin ausalt, et ma ei viitsi teda kuulata.

Muna õpetab kana. Kui mulle tegijad õpetussõnu jagavad, siis loomulikult kuulan aga niisuguste vendade peale ei oska ei nutta ega naerda.

Kahju vaesekestest, tehku parem trenni ja ärgu ajagu p...ska!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×