Jump to content
4Qlimax

Saalihuumor.

Recommended Posts

Kirjutage siia jõusaalihuumorit, oleks huvitav lugeda. :huh:

Misasi see on?:)

See pole küll eriline huumor aga tsiteerin ühte tegelast trennist:

"Mehe sõnaõigus algab sajast kilost"

Seda ütles ta ühele teisele tüübile kes ütles, et ta enam alla saja kilo rinnale peale ei pane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole küll eriline huumor aga tsiteerin ühte tegelast trennist:

"Mehe sõnaõigus algab sajast kilost"

Seda ütles ta ühele teisele tüübile kes ütles, et ta enam alla saja kilo rinnale peale ei pane.

Arendan seda "huumorit" edasi: põhimõtteliselt kui parajasti kangi kasutad ja keegi vahepeal küsib, et mitu seeriat veel teed, et ta tahaks ka, siis kõigepealt küsid kui palju ta kangile peale laduda tahab. Kui alla 100 kg, siis saadad p**** ja ütled, et tal pole sõnaõigust. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loo rääkis mulle üks tuttav, kelle sõber õppis loo juhtumise ajal keemiat:

Üks jõusaali jõmm küsis selle keemiku käest, et kas ta oskaks talle steroide valmistada. Keemik: oskaks küll, aga ma ei vastuta, mis sodi sa omale sisse ajad, kuna mul pole ainetele 100% juurde pääs. Jõujõmm: ega ma seda sööma ei hakka, ma süstin ju otse veeni.

vat siuke lugu kui mõistus ja jõud poloe tasakaalus :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldivad need kutid, vahest ka vanamehed, kes teevad hantlite surumist lamades mingi 12-kilostega ja kui viimane kordus on tehtud, siis ülemises faasis viskavad hantlid endast eemale, nagu Ronnie Coleman oma 70-kilostega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle "peeru" teemaga meenub lähiminevikust üks juhtum, kui kord keegi raske kangiga kükkides alumises asendis pani kah meeletu käraka peeru, mille järel tõstepüksid tagant rebenesid ja mitte vaikselt vaid suht "pauguga". Pärast seda ei tulnudki enam tõsisest trennist suurt miskit välja. No juhtub.

Teine lugu on see, kui jooksutrenazööril üks naisterahvas ilmselt hindas oma võimeid üle, tõstes lindi tempot, suurendamata aga oma jalgade kiirust. Loomulikult oli seejärel üsna vaatemänguline kukerpall lindil ja maandumine kuskil veidi trenazöörist tagapool. Haiget ta õnneks märkimisväärselt ei saanud ning seetõttu jätkus temalgi naeru kauemaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine lugu on see, kui jooksutrenazööril üks naisterahvas ilmselt hindas oma võimeid üle, tõstes lindi tempot, suurendamata aga oma jalgade kiirust. Loomulikult oli seejärel üsna vaatemänguline kukerpall lindil ja maandumine kuskil veidi trenazöörist tagapool. Haiget ta õnneks märkimisväärselt ei saanud ning seetõttu jätkus temalgi naeru kauemaks...

Juhtusin analoogset asja nägema paar aastat tagasi, aga kahjuks nii hästi "jooksjal" ei läinud. Sõitis lindi pealt taha maha, siis kukkus kehaga ette lindi peale, kus käed ette üritas panna. Kahjuks aga liikuvale lindile. Lindilt sõitsid muidugi käed kohe minema ning järgmisena puutus linti nägu mille tulemusena liikuv lint rebestas tal ühe kulmu täispikkuses lahti. Üks osa kulmust põhimõtteliselt rippus silma peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arendan seda "huumorit" edasi: põhimõtteliselt kui parajasti kangi kasutad ja keegi vahepeal küsib, et mitu seeriat veel teed, et ta tahaks ka, siis kõigepealt küsid kui palju ta kangile peale laduda tahab. Kui alla 100 kg, siis saadad p**** ja ütled, et tal pole sõnaõigust. :huh:

HAhaha :)

Väga hea arendus :D

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal oli selline situatsioon, kus tegin parajasti kükke, seljas olid mingid tressid, mis olid umbes 3a. vanad. Püksid pideval vajusid alla, siis ma otsustasin nad ülespoole tõsta, tõstsingi ja kui olin 5 küki teinud, siis nad pepu kohalt läksidki katki, naljakas oli veel see, et seisin seljaga peebli poole :huh: . Õnneks olid teised püksid kaasas! Naegu oli palju, aga ma sellest välja ei teinud, pigem naersin kaasa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei noh...peeretamine, tegijal ikka juhtub. Tavaline kõrvalnäht :huh:

Andestatav asi...

Mõistlik oleks toidukord 2 tundi enne trenni, sest trenni ajal koguneb veri siseelunditest lihastesse. Mao seeditavus on seejärel vääga väike, vaat et ei seedigi. Ja see toit mis seal seisab, hakkabki tasapisi gaase eritama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu treeningsaali jooksutrenazööril oli mingi viga ja ta tekitas staatilist elektrit.

Kõigil, kes kasutasid trenazööri, oli peale 5 minutilist jooksu "plahvatus makaronitehases" soeng ja nad olid ka "särtsu" täis. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehkem selline test ära, et sööks palju kapsast ja kaalikat ja hoiaks peeru 5 päeva kinni ja siis kui teha tõmmet või kükki ja laseks siis vussu välja, siis tuleks räigelt värsket...... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehkem selline test ära, et sööks palju kapsast ja kaalikat ja hoiaks peeru 5 päeva kinni ja siis kui teha tõmmet või kükki ja laseks siis vussu välja, siis tuleks räigelt värsket...... :D

milline huumor vau

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehkem selline test ära, et sööks palju kapsast ja kaalikat ja hoiaks peeru 5 päeva kinni ja siis kui teha tõmmet või kükki ja laseks siis vussu välja, siis tuleks räigelt värsket...... :)

Pakun,et see saaks sulle jõukas ühel või teisel viisil saatuslikuks :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord treenisin trennis käevart hantliga, minu juurde tuli üks huumorimees ja ütles "Sa lase parem üks surakas pihku, käevarre kasv 40% võrreldes sellega mis praegu teed, endal ka parem"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehkem selline test ära, et sööks palju kapsast ja kaalikat ja hoiaks peeru 5 päeva kinni ja siis kui teha tõmmet või kükki ja laseks siis vussu välja, siis tuleks räigelt värsket...... :D

Kui sa viis päeva midagi kinni hoiad, siis sul vaevalt ainult peer tuleb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×