Jump to content
hunter

Vanalt alustada võistlustega?

Recommended Posts

Nonii täna hakkasin mõtlema, et võiks kunagi võistelda kuskil rammumehe võistlusel!! Vanalt oleks normaalne minna? Hetkel vanust 16a. Mis tulemused on ok ? ( Kükk, Jõutõmme ja Lamades surumine )

Oleks väga tänulik vastajatele!! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõmbele olen üldiselt vähe rõhku pannud, aga mingi üle 100 peaks ära tulema.

no oleksin rahul, kui saaksin mingi 2 ja 3 koha.

Oleks siis mõtet, kui tulemused oleks sellised : Kükk 100 , L - Surumine 85kg - 90kg ja kükk 110 .

Kuidas seal süsteem ültse on, et kas palju maxi jõuad või korduste peale?

Pm olen võhik sel teemal VÄGA !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka max on jõutõstmises jah ning iga alaga on sul III katset

sinu katsed võiks siis olla näiteks; kükk 100, 105, 110

surumine 75 80 85

tõmme 90, 95, 100

no siis sul oleks kogusumma 300kg umbes

ikka võid proovida saad kogemusi ja näpunäiteid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka max on jõutõstmises jah ning iga alaga on sul III katset

sinu katsed võiks siis olla näiteks; kükk 100, 105, 110

surumine 75 80 85

tõmme 90, 95, 100

no siis sul oleks kogusumma 300kg umbes

ikka võid proovida saad kogemusi ja näpunäiteid

nja Jõutõstmise võistlustel sain kogu summas kokku 300+, jäin ise igatepidi rahule kuna olin võistlejate seast kõige noorem... ise kaalun juba küla rammumehe võistlustel osaleda.... kolma päev lähen kummi kantima 350 kg :-) see on mul ka juba varem õnnestunud kuid kohvreid jõuan tõsta aga kõndida pole proovind ning kivide tõstmist peaks kaa proovima...... kuid endale kehakaal jäääb alla 85 kg on mul pikkust piisavalt aga tuleks seda massi kaa :huh: Ei see võtab omajagu aega nagu kogemusedki... kunagi on ikkagi ükskord... soovitan soojalt to hunter: tee veel trenni söö kõvasti tee tööd ikka jõusaalis mina parandasin just niimodi oma tulemusi kohe kg- des

Jõudu ja jaksu edasiseks :) baka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, klassivend läheb balticupile, tahaks ka mingi samalaadne vend olla.

Kusile rammu katsuma minna

Igatahes panen kõrvataha need soovitused.

räägi sellest klassivennast lähemalt nimi, ja raskused !?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raskustest pole siin juttu, ta tegeleb taekwon do-ga ( võistluskunst ) .

Siis mõtlesin ka, et ega ma kehvem vend pole, lihtsalt saavutaksin ka saali kõrvalt midagi

alguses läksin vormi parandama, siis võistlustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raskustest pole siin juttu, ta tegeleb taekwon do-ga ( võistluskunst ) .

Siis mõtlesin ka, et ega ma kehvem vend pole, lihtsalt saavutaksin ka saali kõrvalt midagi

alguses läksin vormi parandama, siis võistlustele.

mõtlesin ikka ega ta kangi ja raskustega ei tegele kui võistlus kunstiga, siis ma tegelen näiteks ilu võimlemisega ja hardstyliga :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad osaleda rammumehel, siis ehk ikka noor rammumehe võistlustel. Ja seal on esikolmiku vendade näitajad ka ikka väga suured ( kükk kindlalt üle 200, tõmme 250 kanti ja surumine üle 150 vähemalt ). Esikoha venna omadest ei maksa rääkidagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teadmiseks, et rammumehe võistlused ja jõutõstmine pole samad asjad.

Jõutõstmises võisteldakse kolmes alas(kükk, jõutõmme, rinnalt surumine) kas koos või eraldi.

Rammumehe võistlusel võivad alad varieeruda, st pole alati samad(kohvrite vedu, rehvi kantimine, palgi tõstmine, auto vedamine, kivide tõstmine ja palju teisi alasid).

Jõutõstmises on kaalukatekooriad, rammumees toimub absoluutkaalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teadmiseks, et rammumehe võistlused ja jõutõstmine pole samad asjad.

Jõutõstmises võisteldakse kolmes alas(kükk, jõutõmme, rinnalt surumine) kas koos või eraldi.

Rammumehe võistlusel võivad alad varieeruda, st pole alati samad(kohvrite vedu, rehvi kantimine, palgi tõstmine, auto vedamine, kivide tõstmine ja palju teisi alasid).

Jõutõstmises on kaalukatekooriad, rammumees toimub absoluutkaalus.

Siiski on küki/tõmbe tulemuse ja rammumeeste võistluste tulemuse vahel kindel korrelatsioon olemas. Eriti nende puhul, kes ei ole spetsiaalselt rammumeeste alasid eriti treeninud. Ehk siis: kui sa tõmbad 100 kilo, siis ei maksa unistada, et sa 250kg tõmbajaga võrdne oleksid. Noh, asi on ju loogiline - kui sa üleni tugev oled (nagu rammumehed), siis sa jõuad tõmmata ja kükkida ka. Nii ei ole, et sa jõuad 350kg kummi kantida, aga 150kg kangi tõmmata ei jõua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa tahad osaleda rammumehel, siis ehk ikka noor rammumehe võistlustel. Ja seal on esikolmiku vendade näitajad ka ikka väga suured ( kükk kindlalt üle 200, tõmme 250 kanti ja surumine üle 150 vähemalt ). Esikoha venna omadest ei maksa rääkidagi...

no näiteks Eestimaa Noor Rammumees 2008 võitja Tanel Mustassaar´e tulemused jõutõstmises olid Eesti mv-l

320kükk, 215kg surumine ja 335kg tõmme ehk siis kokku 870kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no näiteks Eestimaa Noor Rammumees 2008 võitja Tanel Mustassaar´e tulemused jõutõstmises olid Eesti mv-l

320kükk, 215kg surumine ja 335kg tõmme ehk siis kokku 870kg

Nii ta on. Need on väga kõvad tulemused, kuid tema on ka täiskasvanud rammumeeste seas täiesti konkurentsivõimeline. Tegelikult peakski olema taolisel tasemel, et saaks sujuvalt noortest täiskasvanutesse minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin erinevaid rinnalt surumise võistluste teemasid , kuid ei leidnud ikkagi ühtset vastet sellele et kui palju tavaliselt -75kg kaalukategooriasse kuuluvad vennad suruvad? Mõtlesin ka ise mõnest võistlusest osa võtta , kuid tahaks lugeda täpseid määrusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin erinevaid rinnalt surumise võistluste teemasid , kuid ei leidnud ikkagi ühtset vastet sellele et kui palju tavaliselt -75kg kaalukategooriasse kuuluvad vennad suruvad? Mõtlesin ka ise mõnest võistlusest osa võtta , kuid tahaks lugeda täpseid määrusi.

www.silbaum.net seal on olemas nii rekordid kui ka viimaste aastate MV tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma õieti mäletan siis viimati Tartus suruti juuniorides 75 või oli see 80kg kehakaaluklassis kõige rohkem 190 kanti.

Aga kui 2x oma kehakaalu surud siis on ka juba väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võisteldakse ju enda jaoks. Väiksemates jõutõstmise võistlustest võib selliste tulemustega vabalt osa võtta. Annab hea kogemuse ja motivatsiooni trenni edasi teha. Isiklikult mulle on alati suurimaks motivatsiooniks olnud võistlused ja trennitahe pärast võistlust alati tõuseb, sest näed, milline areng on olnud. Samuti motiveerib see, kui teised on tugevamad.

Mida rohkem võistled, seda suurem huvi tekib ala vastu. Samuti näed, kuidas asjad kõrgemal tasemel käivad. Saad tugevamaks, tuleb varustus ja näed, et polegi teistest nii palju maas kui algul tundus. Võrratu spordiala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõmbele olen üldiselt vähe rõhku pannud, aga mingi üle 100 peaks ära tulema.

no oleksin rahul, kui saaksin mingi 2 ja 3 koha.

Oleks siis mõtet, kui tulemused oleks sellised : Kükk 100 , L - Surumine 85kg - 90kg ja kükk 110 .

Kuidas seal süsteem ültse on, et kas palju maxi jõuad või korduste peale?

Pm olen võhik sel teemal VÄGA !!

Pikk oled ja palju kaalud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×