Jump to content
Wire

Homme eksamile..?!

Recommended Posts

ohh,hea ,et mul see eelmine aasta tehtud, ei kujuta ettegi,kui peaks taas minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pean ka minema, kuigi ma olen ebaplastiline, kohmakate lausetega ja iseloomutu.

Kaasa võtan arvatavasti 2 sheiki, hea oleks kaseiin+ piim, eriti hea oleks diet recovery, milles on ka veits süsivesikuid+piim.

Varsti lähen toon poest ühe 3,5 % piima, et veidi rohkem rasva saaks ja kõht täis püsiks.

Muudetud kasutaja kirp2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pen ka minema, kuigi ma olen ebaplastiline, kohmakate lausetega ja iseloomutu.

Kaasa võtan arvatavasti 2 sheiki, hea oleks kaseiin+ piim, eriti hea oleks diet recovery, milles on ka veits süsivesikuid+piim.

Varsti lähen toon poest ühe 3,5 % piima, et veidi rohkem rasva saaks ja kõht täis püsiks.

Oled juba unustanud?

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9646

Ja teine:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=8542

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida pekki, mees. Hommikul laen ennast jah omletiga täis, aga soolapekki ja Vodkat päris eksamile kaasa ei võta. Seal on midagi kiiremat vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida pekki, mees. Hommikul laen ennast jah omletiga täis, aga soolapekki ja Vodkat päris eksamile kaasa ei võta. Seal on midagi kiiremat vaja.

Aga selle eest mõte jookseb. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, mul pole muidu kunagi kirjandite ajal mõte liikunud. Aga eksamile läksin ikka täileiku pohmakaga, kui õieti mäletan ega siis polnud ka veel täiesti kaine :) Aga paberid täitusid küll nagu võluväel. Möla jooksis nii mis ................. :huh:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise küll kirjutasin kirjandit paar aastat tagasi, aga mäletan seda, nagu oleks see toimunud eile. Olin ikka jubedalt närvis, kõige hullem asi maailmas oli nende teemade kuulamine. Kuulamise ajal pidevalt lootsid, et tuleks nüüd midagi ka, milles kirjutada annaks. Õnneks läks hästi ja 50 punkti oli minu kohta tegelikult väga hea.

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kellel nüüd eksam kirjutatud, rääkige kuidas läks ka :) mul järgmine aasta sama saatus :huh:

kell neli on mu kirjutatud.. siis võin rääkida :D

Ma põen :|

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kirjutan ka täna

erilist närvi sees ei ole, kuid ma arvan, et see jõuab tulla veel.

Ilm ei ole kahjuks soosiv aint, liiga ilus on:D

jõudu abiturientidele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kaua keegi siis aega kulutas?

Mäletan oma kirjandis mõned aastad tagasi, et endal oli jube kiire, kuskile Tartusse kontserdile jõudmisega ja seepärast oli viskasin 2 tunniga kiiresti jutu paberile ja vehkat.

Tagantjärele oleks võibolla tunnikese võinud viimistleda, aga ega eriti poleks see vist midagi muutnud. Punktisumma oli päris hea isegi. 6 tundi tundub ikka jube pikk aeg, mõni istub tõesti terve selle aja ära?

Kui paljud teavad kedagi, kes on kirjandis 100 punkti saanud? Endal üks selline sõber on - see kirjutas ikka jumal teab millest, viitas mingitele Jaapani kodusõdadele ja igasugu maailma sündmustele ja keerkäikudele. Ja kõike seda siis veatu grammatikaga... :huh:

Aga edu eksamitel! Vaadake siis, et hoiate sportlaste taseme kõrgel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle aasta teemad on ka postimehes olemas nüüd. Esmapilgul tundusid suht utoopsed, teistkorda vaadates tundusid täitsa kirjutatavad.

http://www.postimees.ee/260408/esileht/sis...ised/326560.php

ma kirjutaks neist :

3. Virtuaalsed inimsuhted

4. Tänapäeva maailma hirmud

Viimasest saaks päris hea kirjandi kokku kirjutatud ma arvan. Maailmas probleeme ja hirmusid ohohoh kui palju, alates hirmust, et mingi asteroid põrutab maale kuni täiesti päevakohase teemani - hirm rasvumise ees. Viimane on just tänapäeva maailmas suur hirm ja probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uhh..aasta tagasi tehtud ja ei igatse mitte miskit sellest. Ma valiksin 4nda teema vist.. suht igaleühele on midagi tglt :huh: nagu ikka. Nüüd need selgitused veel kah juurest millest võiks kirjutada jne. Ma mäletan et närveerisin nii jõhkralt et kõht oli lahti:D lasin end ikka väga tühjaks enne seda kodus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eelmine aasta sai ära tehtud ja päris hästi läks 80 punkti

teema oli ka siis väga super "Eesti mured on ka minu mured"

aga selle aasta kirjutajatele jõudu ja jaksu õige teema leidmisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes kirjutas kirjandit eelmine aasta ? Mis teema valisite ja palju punkte saite?

Ise kirjutasin eelmine aasta,teemaks- Rõõmsalt saeb inimkond oska millel ise istub,

punkte 45 :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valisin ka 7. teema ehk siis - Olla nagu kõik või jääda iseendaks?

Omastarust ei tulnud just kõige parem aga eks näis. Närvi sees polnud ja aega kulus täpselt 4 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordi poisid ja keegi 5. Sport tähendab võitude hinda ja kaotuse kibedust ei kirjutanudgi või :huh:

ise kirjutasin sellest aega läks 3,5h ja enam vähem sai :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×