Jump to content
Wire

Homme eksamile..?!

Recommended Posts

Kes kirjutas kirjandit eelmine aasta ? Mis teema valisite ja palju punkte saite?

Ise kirjutasin eelmine aasta,teemaks- Rõõmsalt saeb inimkond oska millel ise istub,

punkte 45 :huh:

täpselt sama teema, õnneks sai grammatika eest makspunktid, muidu läks suht jamasti, 53 punni, ma proovisin rääkida keskkonnast ja poliitikast-sõdadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpselt sama teema, õnneks sai grammatika eest makspunktid, muidu läks suht jamasti, 53 punni, ma proovisin rääkida keskkonnast ja poliitikast-sõdadest.

ka sama teema aint 59

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spordi poisid ja keegi 5. Sport tähendab võitude hinda ja kaotuse kibedust ei kirjutanudgi või :huh:

ise kirjutasin sellest aega läks 3,5h ja enam vähem sai :)

Kas siis see kes teeb sporti, peab seda igal pool nii väga rõhutama ja sellest igal võimalikul hetkel rääkima ja kirjutama jne ? Natuke ühekülgsena ei tundu ? Endal seisab see ees alles 2 aasta pärast ja spordi teemal ei julgeks kirjutada, liiga lihtsakoeline teema, sellist keerukat teksti kokku keerata, mille eest kõvasti punkte saaks, oleks raske.

Muide, millega te eelmise aasta kirjutajad siis orki lendasite M.Unt-i tsitaadiga ? Ise oleksin kah selle valinud eelmine aasta arvatavasti !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis see kes teeb sporti, peab seda igal pool nii väga rõhutama ja sellest igal võimalikul hetkel rääkima ja kirjutama jne ? Natuke ühekülgsena ei tundu ? Endal seisab see ees alles 2 aasta pärast ja spordi teemal ei julgeks kirjutada, liiga lihtsakoeline teema, sellist keerukat teksti kokku keerata, mille eest kõvasti punkte saaks, oleks raske.

Muide, millega te eelmise aasta kirjutajad siis orki lendasite M.Unt-i tsitaadiga ? Ise oleksin kah selle valinud eelmine aasta arvatavasti !

Vaidlen vastu. Kirjutasin 2 aastat tagasi spordist. Sain 71 punkti. ei saa just eriti vinguda :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlen vastu. Kirjutasin 2 aastat tagasi spordist. Sain 71 punkti. ei saa just eriti vinguda :D

Igal reeglil on erandeid :D . 71p oli meil eelmine aasta väga tugevalt alla kooli keskmise, aga tegelikult päris normaalne tulemus.

Muide, keegi võiks siia copyda Mart Juure "kirjanditeemad", tõeliselt andekad olid need, meil üks õpetaja luges ette, aga vot nüüd ei leia netist üles enam !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ole näha, mis tuleb :)

"Eksamiruumi võib kaasa võtta ka vajalikud ravimid ning lubatud on väike karastusjook. Muid isiklikke esemeid eksamil kaasas olla ei tohi."

Mis krt? Süüa ei tohigi siis kaasa võtta? :D

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meile tehakse eraldi laud ja siis käime rea kaupa söömas. Rääkida ei tohi, pudelid peavad olema läbipaistvad, šokolaad tükeldatud. Mul on karvane tunne, et ma ei saa seal vahepeal oma pudrumolli ligi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi hea,kui spordi teema tuleb,aga eelmine aasta see oli ja see pole veel kunagi kahel järjestikusel aastal tulnud rääkis meie õpetaja.Aga eks sporti saab igale mujale ka sisse lükata,kui osav oled.Edu kõigile kirjutajatele :) ..Mainiks ära,et ise skoorisin eelmisel aastal 61sanga ja väga rahul,sest proovikirjandil tuli ainult 9:D...Järelikult pol eüldse mõtet pablada selle kirjandi pärast:P

Muudetud kasutaja Djud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain mõned aastad tagasi proovikirjandi 61 ja eksami 100. Teema oli hea ja grammatika oli ka koolis veatuks lihvitud. Lõppkokkuvõttes sõltub kõik ikkagi hindajate tujust, kuna meil suurem osa klassist sai 90+.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis erilisi toite seal pakutakse siis? Paar võileiba ja kohvilurr?

Kuusalus on võileivad, kohv ja tee. Vähemalt mul oli. Ma kütsin aga oma hera 80 koos piimaga sisse :D Kirjanduse õpetaja veel küsis mis piimalähker mul kaasas on. Kuradi mõrd.. :D

Pange siis paar tsitaati kah sisse. Ise valisin "Pole inimest - pole probleemi" ja paar taolist veel :) Aga jah, peaasi et mõla jookseks. Alla ei tohi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ka homme kirjadit kirjutama....panustan spordile :)

omal ajal panustasin ka spordile. tuli 75 p, millega võis rahule jääda. edu homseks kõigile! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul proovikirjand 65 ja eksamil 96. 12ndas klassis tehtutest kirjandite eest üle kolme õpetaja mulle kordagi ei pannud ka.

Sain mõned aastad tagasi proovikirjandi 61 ja eksami 100. Teema oli hea ja grammatika oli ka koolis veatuks lihvitud. Lõppkokkuvõttes sõltub kõik ikkagi hindajate tujust, kuna meil suurem osa klassist sai 90+.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×