Jump to content
MoloM

Toitumis-treeningkava

Recommended Posts

Tere, küsimus selline, et kui soovin tellida toitumis-treeningkava, siis käseb valida treeneri ja pakub neli varianti, a kust ma tean, keda valida, või pole vahet? Ja siis et kas treeningkava saab ka tellida ainult vabaraskustega treenijale või ilmtingimata peab ka jõusaalis hakkama käima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, küsimus selline, et kui soovin tellida toitumis-treeningkava, siis käseb valida treeneri ja pakub neli varianti, a kust ma tean, keda valida, või pole vahet? Ja siis et kas treeningkava saab ka tellida ainult vabaraskustega treenijale või ilmtingimata peab ka jõusaalis hakkama käima?

Valid selle kelle soovid, kõik valdavad teemat. Treeningkava saad just sellise nagu soovid. Ankeedi lõpus on lahter lisateave vms. Sinna pane kirja kõik mida vajalikuks arvad olevat ja rohkemgi veel. Mida rohkem infot sinu kohta seda parem

Sama kehtib hetke toitumise kohta, mida täpsemalt seda kirjeldad seda parema ja toimivama menüü ka saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka plaanis tellida kavad, ainult toitumise oma, treeningkava sain ma ise tehtud, muidugi tuttava abiga kes varem tegeles kulturismiga. Nagu sa ütlesid, et kõik variandid on head, võibolla see on tõesti nii, aga siiski kelle soovitaks? Põhimõtteliselt on ju selline värk, et kui sa kava ära tellid, ei pruugi sa ju tagasidet saada.

Niisiis rahvas kes on siis kõige usaldusväärsem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ka plaanis tellida kavad, ainult toitumise oma, treeningkava sain ma ise tehtud, muidugi tuttava abiga kes varem tegeles kulturismiga. Nagu sa ütlesid, et kõik variandid on head, võibolla see on tõesti nii, aga siiski kelle soovitaks? Põhimõtteliselt on ju selline värk, et kui sa kava ära tellid, ei pruugi sa ju tagasidet saada.

Niisiis rahvas kes on siis kõige usaldusväärsem!

No küll sul on ikka raske otsustada. Mis siin enam otsustada, võta siis Kalmus. Kui ta sulle juba siin viitsib vastata, siis pakun, et tagasisidega probleeme tule ju või mis. Või kahtled kalmuse pädevuses we :lol: :lol: ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ka plaanis tellida kavad, ainult toitumise oma, treeningkava sain ma ise tehtud, muidugi tuttava abiga kes varem tegeles kulturismiga. Nagu sa ütlesid, et kõik variandid on head, võibolla see on tõesti nii, aga siiski kelle soovitaks? Põhimõtteliselt on ju selline värk, et kui sa kava ära tellid, ei pruugi sa ju tagasidet saada.

Niisiis rahvas kes on siis kõige usaldusväärsem!

Provikatiivne küsimus, kas sa ei leia? Niipalju kui on erinevaid inimesi, niipalju on ka arvamusi, seega adekvaatset infot ja vastust oma küsimusele ei pruugi sa saada. Kõik nad on tasemel, seega vali see, kes sümpaatsem tundub :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Provikatiivne küsimus, kas sa ei leia? Niipalju kui on erinevaid inimesi, niipalju on ka arvamusi, seega adekvaatset infot ja vastust oma küsimusele ei pruugi sa saada. Kõik nad on tasemel, seega vali see, kes sümpaatsem tundub ;)

emmm... see kes sümpaatsem on? :lol:

kas siis sellel kellel on suuremad musklid? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostetud!(O.K.)

Ootan.

Vaatame kas ma jään rahule. :lol:

eks anna siis teada. tagasiside on alati teretulnud. kellelt siis lõpuks tellisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×