Jump to content
Tervis7

Rasvapõletajate valik

Recommended Posts

Mõtlesin, et prooviks trenni kõrvale mõnd põnevat rasvapõletajat, aga valik on hetkel fitness.ee e-poes ikka päris kasin. Maailmas müüduimatest toodetest pole haisugi (Nutrex Lipo 6, Animal Cuts jms).Miks nii ja kas lähiajal on täiendusi oodata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakun et enamus rasvapõletajatest on ravimiameti arust ravimid ja seega võid sa nendest suu puhtaks pühkida - interneti teel neid tellida ei tohi ja apteegis ka neid pole miskipärast. Ise oleks ka huvitatud näiteks Hot-Rox-ist või Lipo6-st. Üldiselt ma saatsin Magnum Medicalile Ja Apothekale järelepärimise, kas nad tahaks äkki maale tuua mingeid rasvapõletajaid, eks vaatab mis nad vastavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Animal Cutsi pikaajaliselt ei soovita kasutada, sisaldab soja isoflavoone. Mingiks ürituseks kuivaks ajamiseks sobib küll, eriti sellepärast et osa efekti tuleb diureetikutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PARIM rasvapõletaja on õieti koostatud menüü.

Noh, nii ja naa. Sõltub su hormonaalsest profiilist ja seda päris õiget menüüd ära tabada on üsna keeruline.

Sest alakaloraazhiga väheneb kilpnäärmehormoon ja selle aktiivne vorm ja alakeha rasvarakud hakkavad rasva kõvemini kinni hoidma.

Kui kilpnäärmehormooni niigi vähe on, siis võib päris raskeks minna.

Kui toitumist ei jälgi ei ole abi mingist rasvapõletajast.

Mõned inimesed ei pea midagi jälgima ja põhimõtteliselt on igal inimesel võimalik sama efekt tekitada.

Aga neid asju ei tule ealeski müügile, vähemalt Eestis :huh:

Aga midagi ligilähedast... sõltub fitness.ee-st ja Ravimiametist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna peaks vist teadma, mida räägib.

Ilmselt ta teab, mis ta räägib. Ma oma toitumise ja treeningu üle antud teemas ei kurtnudki. Tegelen ka selle teemaga jõudumööda.

Minu küsimus antud teemas oli fitness.ee rasvapõletajate sortimendi kohta kui tähele panid. Mõni seotud isik võiks valgustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkab paljudel tervise peale ja on üldse ebameeldivate kõrvalmõjudega. Saadavus Eestis on ka vist kahtlane ?

apteegist saab retseptiga aga nojah,kes v2ga tahab see leiab kuidas seda k2tte saada :) Ise alustasin kaalu langemist ja kui tuleb sein siis v6ib olla lisan natuke EKAt :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsisin siin järgi Magnum Medicalist ja Apothekast ja vastused olid suht ühte auku - nad ei too neid maale, sest tootjatel pole pakkuda korralikku dokumentatsiooni toodete ja nende mõjude kohta ja ilma põhjaliku dokumentatsioonita ei anta Ravimiametist luba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aasta tagasi oli ikka palju pikem nimekiri. Ja nimekirja pikkus polegi nii oluline kui efektiivsus.

Ma võin teile vihjeid anda, mida võiks üritada sisse tuua :huh:

Aga jah, see Ravimiamet...

mis sa muidu supercuts3-st arvad? et miks ta nii soodne on

just kogustest ja koostisest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aasta tagasi oli ikka palju pikem nimekiri. Ja nimekirja pikkus polegi nii oluline kui efektiivsus.

Ma võin teile vihjeid anda, mida võiks üritada sisse tuua :huh:

Aga jah, see Ravimiamet...

Just seda mõtlesin minagi, et oli pikem. Kui on probleeme toomisega, siis võiks seda ju öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahja :huh: Lahjad toimeained ja väikestes kogustes.

Taraxicum ja uva ursi on diureetikud võilillejuur ja leesikas ja neidki on vähe.

Ma ei tea kuidas greipfruut meestele mõjub, naistel tõstab östrogeeni. Peaks uurima, ta mõjutab mitut ensüümi korraga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on probleeme toomisega, siis võiks seda ju öelda.

Päris kindlasti on. Eestis on tõenäoliselt maailma kõige karmim ravimipoliitika ja seda mitte just positiivses mõttes :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Animal Cutsi pikaajaliselt ei soovita kasutada, sisaldab soja isoflavoone. Mingiks ürituseks kuivaks ajamiseks sobib küll, eriti sellepärast et osa efekti tuleb diureetikutest.

OT: Ehk selgitad mulle miks on soja isoflavoonid kahjulikud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris kindlasti on. Eestis on tõenäoliselt maailma kõige karmim ravimipoliitika ja seda mitte just positiivses mõttes :huh:

Nii ta on.

Ravimite alla käivate asjade nimekiri Eestis on päris pikk. Sellega seoses on ka nimekiri poes kokku kuivanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT: Ehk selgitad mulle miks on soja isoflavoonid kahjulikud?

Takistavad kilpnäärmehormooni sünteesi.

Lühiajaliselt võimendatakse sünteesi nii et kogus on sama, pikaajaliselt (3 kuud) hakkab struuma tekkima.

(50 g sojaubadele vastava koguse mõjul päevas).

Samas võib ta meestel östrogeenide koguseid vähendada, mis on hea. Aga see pole veel päris selge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui takistavad sünteesi, siis võib ju asendusravi teha türoksiiniga... Aga üldiselt, mida rohkem ma ringi tuhlan netis, seda rohkem hakkab meeldima Hot-Rox. Pole veel ühtegi negatiivset reviewd näinud ja pidavat ka näiteks clenbuterolist parem olema. Juulis tuleb välismaa tripp, siis kavatsen purgi või paar haarata ja testida enda peal järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×