Jump to content
ristokru

5x5 kava?

Recommended Posts

teen ise praegu 5x5 kava, asi areneb küll. Ainult selle kükiga on jah nii, et originaalis antud 3x nädalas kükk on nats palju. Ise olen täheldand jõu kasvu rohkem kui massi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen ise praegu 5x5 kava, asi areneb küll. Ainult selle kükiga on jah nii, et originaalis antud 3x nädalas kükk on nats palju. Ise olen täheldand jõu kasvu rohkem kui massi.

See tundub nagu kõige parem siis: kulturistile kohendatud 5x5 süsteem

Sellega peaks massi küll saama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna on kava vahetuse aeg siis prooviks 5x5 kava.See peaks ka massi hästi andma??

Aga kuna osad harjutused olid ka eelmises kavas siis äkki keegi oskab aidata teisi effektiivseid harjutusi pakkuda ;)

Märgin need küsimärgiga kavasse!

Kava:

Esmaspäev - Rind/triiteps/aeroobne

Surumine lamades 5x5

Surumine hantlitega kaldpingil 2x8-10

Hantlite lennutamine kaldpingil 2x8-10

Surumine lamades kitsa haardega 5x5 ???

Surumine rööbaspuudel (lisaraskusega) 2x8-10 ???

Tr. sirutamine hantliga istudes ühe käega 2x8-10

25 min aeroobne

Teisipäev - Selg/trapets/kõht

Jõutõmme 5x5

Lõuatõmbed v. allatõmbed plokil althaardega 2x8-10

Rowing istudes (lai pealthaare) 2x8-10 ??? Mis see on?

Õlgade tõsted 3x8-10

Jalgade tõsted 3x15-20 ??? Mis see on?

Istesse tõus 3x8-10 ??? Mis see on?Kõlab nagu kükk :)

Crunches kõhupõikilihastele 3x8-10

Neljapäev - Õlad/biitseps/aeroobne

Surumine kangiga istudes kaela tagant 5x5 ???See baasharjutus oli ka eelmises kavas

Hantlite tõstmine kõrvale seistes 3x8-10 ??? Samuti oli eelmises kavas

Hantlite tõstmine kõrvale ette kallutades 2x8-10

Biitsepstõste seistes kangiga 5x5 ???

Biitsepstõste hantlitega vahelduvalt istudes kaldpingil 2x8-10

Kontsentreeritud biitsepstõsted 2x8-10

25 min aeroobne

Reede - Jalad/kõht

Kükk 5x5

Surumine jalgadega 2x8-10

Sääre painutused 2x8-10

Jõutõmme sirgete jalgadega 2x8-10

Päkkadele tõus seistes 5x15

Istesse tõus 3x15-20

Crunches kõhu põikilihastele 3x15-20

Jalgade tõsted pingi äärel 3x15-20

Panen ka eelmise kava ka igaks juhuks: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3750

Ja veel millest aru ei saa,et kirjas 5x5 rinnalt siin seletab juba ma ei tea millest ;)

Tekst:

Oletame, et sa teed lamades surumist nt. 100 kg 8-9 kordust, siis on paras alustada nt. 87.5 kg-ga. Algul on see kindlasti kerge, kuid kui sooritus on puhas, seeriad kontrollitud ja mõõduka tempoga, saad hea "pump" efekti, tuleb hea treening ning treeningust tulenevat efekti ei pea kaua ootama.

Suured tänud abistajatele!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja veel millest aru ei saa,et kirjas 5x5 rinnalt siin seletab juba ma ei tea millest :)

Tekst:

Oletame, et sa teed lamades surumist nt. 100 kg 8-9 kordust, siis on paras alustada nt. 87.5 kg-ga. Algul on see kindlasti kerge, kuid kui sooritus on puhas, seeriad kontrollitud ja mõõduka tempoga, saad hea "pump" efekti, tuleb hea treening ning treeningust tulenevat efekti ei pea kaua ootama.

See tähendab, et kui jaksad 100kiloga teha 8-9 korda, siis treeningtsüklit alustad 87,5 kiloga, järgmine nädal 90kg, ülejärgmine 92,5 jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tähendab, et kui jaksad 100kiloga teha 8-9 korda, siis treeningtsüklit alustad 87,5 kiloga, järgmine nädal 90kg, ülejärgmine 92,5 jne.

Ma saan aru sellest aga artikli juttust saab aru et tee väiksema raskusega ja pumpa palju saad,et saada pump effekt.

kui 100 kiloga teen 8-9 korda siis 87,5 teha 5x5? See siis sulg kerge ju kehale. Norm selle raskusega oleks vist teha 15-17korda :)

Mis kasu siis oleks trennist kui teen sellise raskusega 5x5? Sellega saab ainult soojaks aga baas peaks olema ikka raskem ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru sellest aga artikli juttust saab aru et tee väiksema raskusega ja pumpa palju saad,et saada pump effekt.

kui 100 kiloga teen 8-9 korda siis 87,5 teha 5x5? See siis sulg kerge ju kehale. Norm selle raskusega oleks vist teha 15-17korda :)

Mis kasu siis oleks trennist kui teen sellise raskusega 5x5? Sellega saab ainult soojaks aga baas peaks olema ikka raskem ju.

Kui sa iga nädal raskust juurde paned, siis see läheb üsna kiiresti raskeks. See ongi mõeldud nii, et kaks-kolm esimest nädalat jaksad kordused kindlalt ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi siit on proovinud seda kava ka? Ja mis targemad ütleks selle kava kohta?

Täna tegin selga ja tundsin et väheks jääb neist harjutustest,tegin niigi rohkem :)

Seljale 2 harjutust ja nii vähe kordusi, imelik.Biitsepsile isegi rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai veidi aega 5x5 surumist tehtud, päris hästi töötas minupuhul, mida tavaliselt ei esine.

Iga kava nagu ei sobi, arengu pärast , seda oli kohe näha ( arengut )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kava võiks peale 5x5 edasi teha?

3x3 nt. ?

Ma ise arvan et teeks veel 3x3 peale ja siis peale seda 10x10 kava mis peaks suht hästi rasva ka põletama.

Soovitusi kellelgi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rääkida jõust, siis baasharjutuste raskused kasvasid esialgu 2,5+ kg nädalas. Hiljem oli 2,5 kg nädalas ja kui hakkas aeglasemalt tulema, muutsin kava. Üldiselt jõudu tuli mühinal..

Massist nii palju, et minul hakkas alles massi tulema 5x5 kavaga, see 3x8, 4x10 minu puhul ei olnud nii efektiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×