Jump to content
Chiquita

Bodypump, kaal ja toitumine

Recommended Posts

Tervist,

Olen käinud nüüd kuskil kuu, poolteist regulaarselt 4 korda nädalas trennis. 2 korda bodypumpi ja 2 siis kas rattasõitu, stepperil jnejne.

Hommikul söön siis kas müsli joguritga, või kui kiirem siis joon mahla ja söön puuvilja. Lõunal söön siis kas väiksema prae ilma kartulita või siis toorsalati ja võileiva. Trennipäevadel ma õhtuti enam ei söö, kui siis nt õune või banaani, aga seda harva. Tuleb vist kokku liiga palju süsivesikuid. Kuidas oleks parem toituda? Ehk viitsib keegi näited tuua :lol:

Probleem on aga selles, et kaal ei lange, pigem on tõusunud. Tunnen et käel on lihas tekkinud ja ka jalad ei ole enam nii lötendavad, aga kuidas on lood teie kogemustega? Kas kaal hakkab mingil hetkel langema (või ümbermõõt vähenema), või peaksin ma midagi muutma?

Suured tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni poole pealt tundub ok, kui enesetunne ka ok on.

Toitumine on hoopis teine teema. kirjeldatud "kava" on jama.

Toidukordi peaks olema minimaalselt neli, igas korras kindlasti valku (piimatooted, liha, kana, kala, muna, ...)

Peale trenni kindlasti vaja süüa ja toidust peab saama normaalses koguses rasvu.

Ühesõnaga süsivesikuid on vaja mõistlikult piirata, aga rasvu ja valku peab toidust saama korralikult.

Kõige parem oleks loomulikult, kui telliksid toitumiskava. See annab täpsemalt kõik vajalikud juhised toitumise poole pealt, et toetada sinu eesmärkide saavutamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka ise sellele mõelnud, aga hetkel pole sellesk rahalist võimalust. Ehk on ka netis kuskil spetsiaalset toitumiskava üleval, kust saaks snitti võtta :lol:

Kasuta otsingut. Leiad kõvasti lugemist nii foorumi teemade kui ka artklite nöol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole nõus. Saab ka kolmega väga kenasti hakkama.

4 treeningut nädalas -> ei vea naljalt 3 toidukorraga välja päevas. Eriti kui soov kaalu väiksemaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab ka kolmega kaalu vähendada. Maitseasi, aga igasugused rasvavabad asjad jätaksin ma üldse rahule. Rasva tarvitamine ei ole rasvumise peamine põhjus. Rasvu tuleb süüa, muidu ei saa keha vitamiine kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×