Jump to content
xwcw

uuesti uuesti ja veelkord uuesti

Recommended Posts

Niisiis härrad ja daamid!

Kunagi hammu, hammu tegelesin spordiga(kergejõustikuga)

Oli lihast oli mida ka naistele näidata :lol:

Pärast viskas kopa ette, ise ka ei tea miks ja jätsingi pooleli, hakkasin suitsetama jooma jne jne jne.

See kestis paar aastat.

Umbes 3 kuud tagasi, peale pesemist, otsustasin ma vaadata peeglisse ja see mis ma seal nägin oli täitsa jube. Ei hakka isegi kirjeldama. Siis lõpuks otsustasin, et peab midagi ettevõtma ja hakkasin vaikselt jõusaalis käima, kuid siiski asjatult ei olnud viitsimust. Umbes kuu aega möödudes jätsin maha suitsetamise kuna tervis muutus viletsamaks. Peale seda olen käinud jõusaalis, kuid asjatult jälle kipub laiskus peale.

Tahakski teada, äkki on see millegagi seotud?

Peaks äkki koostama endale söögikava või midagi?

Kõik soovitused on oodatud!

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot just see ongi mix peab sõbraga rääkima et ta akkaks ka trennis käima endal täpselt sama asi oli aga siis jälle sõber vedas trenni kui trenni päeva oleks tahtnud vahele jätta ja jälle vastu pidi !!

et muidu kippus ka endal sellised pausid sisse tulema ja siis kui tuleb pikem siis jälle ei viitsigi minna !!

aga soovitan soojalt võtta mingi sõber kaasa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et sa peaksid tellima toitumiskava, sest juba 3 nädala pärast hakkad sa vahet nägema ja siis motivatsioonist puudust ei tule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et sa peaksid tellima toitumiskava, sest juba 3 nädala pärast hakkad sa vahet nägema ja siis motivatsioonist puudust ei tule

samas ei pea ju tellima, võib ise koostada

Hommik: 4-5 võileiba või puder koos piima või teega

Vahepeal: mingi õun või mandariin

Lõuna: terve või poolik supp, terve praad kas kartuli või riisiga, liha või kala, soust või kaste, 2 või 3 salatit

Vahepeal: juurvili, puuvili

Õhtul: Kartul, makaronid või riis, lihaga või kalaga, kastmega, ja värske salat

See on mu praegune toitumisviis.

Kui on ettepanekuid, soovitusi või peab midagi muutma siis palun andke märku

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun gmasteriga. Isegi kui sõber su jõusaali kaasa veab pole sest ju suurt tolku kui seal midagi teha ei jõua ja niisama lebotad. Pealegi annab õige toitumine ja sellega kaasnevad muutused piisavalt motivatsiooni. Muidugi ei tähenda, et trennikaaslase olemasolu oleks halb aga mõlemad kokku pandult on kõige efektiivsem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
xwcw, se ju pole mingit korralik toitumiskava, see on ema tehtav toit :lol: ?

kui sa hoolikalt loed, siis seal on kirjas toitumisviis, mitte kava, ja parem väiksid sa mingi soovituse anda, mida juurde panna, lisada jne.

Muudetud kasutaja xwcw poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tsiteerin ROtterit

Hommikusöök: omlett singi, 40% hapukoore, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui ringi muuta ja oleks midagi taolist?

Hommikusöök

kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, müsli,

keeta putru või lisada 2,5% piim müslile.

1 puuvili.

50-100 ml jogurtit.

50g 4% kodujuustu või muna.

1 tass mahla sidruni või tass piima

Lõuna

100-150g liha või kala

100-150g toorsalatit või siis keedetud juurvili

200-300g riisi, makarone või kartulit

võileib

Paar tilka õli

1 tass keefiri või piima

Õhtusöök

100-200g kodujuustu või muna

100-150 g köögivilju

võileib

1 tass kohvi või teed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See viimane kava on rasva põletamiseks. Kuna mul rasva väga palju, tahan ma rasvast lahti saada.

Kui toitun selle kava järgi, saan ma kuskil 2000-2500 kCal

Ja kui hakata käima jõusaalis ja põletada päeva jooksul 3000 (3000-3200)kCal

Siis puudujääk tekib kuskil 7-10%

Ja nii ma saan edukalt vabaneda oma SUURTEST PEKIVOLTIDEST :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks su toidus nii vähe rasvu on selle viimase kava järgi?

Äkki see kala on rasvased lõhe kõhuääred ja 200g muna annab ka 18g rasvu ja pealegi me ei tea ju õlitilga suurust. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See viimane kava on rasva põletamiseks. Kuna mul rasva väga palju, tahan ma rasvast lahti saada.

Kui toitun selle kava järgi, saan ma kuskil 2000-2500 kCal

Ja kui hakata käima jõusaalis ja põletada päeva jooksul 3000 (3000-3200)kCal

Siis puudujääk tekib kuskil 7-10%

Ja nii ma saan edukalt vabaneda oma SUURTEST PEKIVOLTIDEST :lol:

Selleks, et põletada rasvu, tuleb neid rohkem süüa ja vähem süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat ma ei tea, kuidas meestel selle asjaga on, aga minul naisterahvana ei tulnud sõbrantsiga trennis käimisest midagi välja. Helistas, et tema täna ei saa ja mina siis muidugi ka ei läinud. Siis võtsin ennast kokku, sättisin oma ajakava ainult enese järgi, sundisin igal trennipäeval end kohale ja mõne kuu pärast avastasin, et kui tõesti ei saanud trenni minna, olid süümekad ja vastik olla. Sellest on nüüd möödas kolm aastat, treeningud on vahetunud, aga mitte ära jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, aga kui, tekib puudujääk, organism hakkab ju kulutama rasvu, need mis tal varuks on. Kas siis sedasi ei saagi kiiremini pekist lahti?

Ei

Pead sööma piisavalt kasulikke rasvu, siis saab keha aru, et tal pole vaja rasva varuda, kuna saab piisava hulga toidust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peate leidma sellise treeningu , kuhu ei pea ennast vägisi vedama :lol: Asi peab meeldima

Sellisel juhul vedelenuksin ma siiamaani kodus, sest mulle lihtsalt ei meeldinudki ennast liigutada, olenemata treeningust. Aga inimene harjub kõigega ja nüüd on juba täita mõnus jõusaalis käia :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli samamoodi, et ei viitsinud käia saalis, siis vedasin kohale ikka. See sõbra variant on ka väga hea, omal nahal läbi proovitud. :lol:

Soovitan toitumis ja treeningkava tellida, siis hakkab muskel välja tulema ilusti. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisel juhul vedelenuksin ma siiamaani kodus, sest mulle lihtsalt ei meeldinudki ennast liigutada, olenemata treeningust. Aga inimene harjub kõigega ja nüüd on juba täita mõnus jõusaalis käia ;)

Kas sulle tõesti siis ei meeldi/meeldinud ükski füüsiline tegevus ? :lol: Rulluisutamine või rattaga sõita või..?:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sulle tõesti siis ei meeldi/meeldinud ükski füüsiline tegevus ? :lol: Rulluisutamine või rattaga sõita või..?:lol:

Ega ei meeldinud küll. Rulluisutamine ja rattasõit olid lihtsalt aeglane meelelahutus, trenni ma nende vahenditega ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×