Jump to content
big poppa pump

Hea geneetika?

Recommended Posts

Kui 2 aastat teha tõesti korraliku trenni, nagu rääkis ka Marek, siis on see täiesti võimalik. Suudaksin isegi vabalt, kuid pole seda viitsimist ja muid tegemisi vaja teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see 2 aasta saavutus nii tavaline ja lihtne on siis ma olen küll kehvakese geneetika ja halva toitumis ja treening kava peal! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 2 aastat teha tõesti korraliku trenni, nagu rääkis ka Marek, siis on see täiesti võimalik. Suudaksin isegi vabalt, kuid pole seda viitsimist ja muid tegemisi vaja teha.

Ei suudaks.

Vaata seda Aaronit, see Maxim või kes iganes see on mingi kilu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas ei maksa tavaharjutatel vaadata nende "imemeeste" vormi või treeningkoormust, kes suure tõenäosusega keemikud on, ja end surnuks treenida, et samasugust vormi saavutada. Mõni noor ja sinisilmne vaatab, et keegi suur koll treenib 2 korda päevas meeletu intensiivsusega ja proovib ka. Kahe kuu pärast on noorel ületreening, aga suur koll tegelikult süstis igasuguseid toredaid preparaate, mis aitasid tal sellisele intensiivsusele vastu pidada. Olgem ausad, suurtest kollidest on tänapäeval väga vähesed naturaalsed. Ka Eestis.

Ma ei väida, et ei ole vaja pühenduda ja trennist maksimumi võtma. Peab lihtsalt tundma oma piire ja mitte langeda masendusse, et mõni noor tüüp areneb 2 aastaga rohkem, kui normaalne inimene (naturaalne) 10 aastaga.

Läheb natuke antud teemast välja aga.........

............Olgem ausad, suurtest kollidest on tänapäeval väga vähesed naturaalsed. Ka Eestis......... !!!

Kes on need SUURED kollid Eestis ja huvitav kus neid näha oleks võimalik??? Kolle pole Eestimaal ei põhjas, lõunas, läänes ega isegi idas mitte. Aga äkki ma ei tea midagi mida sina tead?

Mis teemasse puutub siis see nn. õige vend on vähe kapim küll ja piir jookseb sellisel juhul sealt, et nii ja naa. See võib olla naturaalne vend ja võib ka mitte. Midagi üle mõistuse seal nüüd küll ei ole. Aga jah... Paljud profikulturistidki on oma tegevkarjääri ajal jutu järgi puhtad. Mõni neist tunnistab hiljem mida ja kuipalju sõi, enamus jäävadki nö. puhasteks meesteks, naturaalideks.

Olgu ta mis ta on ja söögu ta mida tahes, eks aeg näitab tavaliselt kellega ja millega tegu. Kas me just konkreetselt tema puhul seda teada saame aga üldiselt see nii ikka on elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×