Jump to content
big poppa pump

Hea geneetika?

Recommended Posts

http://www.teenbodybuilding.com/teenam.htm

2 aastat treeningstaaži, ning ta ei treeni treeningkava järgi ja sööb nii umbes "silma" järgi - ei mõõda midagi.

Mina ütleks, et päris hea. Rind ja jalad on VÄGA hea, massi iganes. Biitsepsikuju on hea, ning käsivarred on lihtsalt nagu pakud.

Super geneetika lihtsalt. Tahaks arvamusi kuulda teisteltki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treeningkava on tal suures plaanis siiski olemas, lihased nädala peale jaotatult ja alati teeb baasharjutuse esimesena... niiet väga mööda ei saagi panna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Geneetika geneetikaks. Hoopis huvitavam küsimus on, mis putru ta süs..eee...sööb..

Miks kohe kahtlustama...?

Ma tean poissi kes esimene kord elus jõusaali astudes surus külmalt 90kg

Teine kord 5x90 seeria tegi ja kolmas kord 10x90kg

peale seda ta aga ei ole viitsinud jõusaalis käia kuna leiab et see on mõttetu.

Söömine on tal kuidas juhtub. Joob, suitsetab jne. Ja kaalus 85kg 180cm juures.

Kas sa kahtlustaks teda kah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et ta surub kohe 90kg annab selle, ei tähenda ju, et temast saab kulturist või?

Seda venda vaadates ikka suht unreal, seda kuidas ma olen teinud trenni 2 aastat ja nüüd sinisilmselt arvata, et ta on selline nagu nüüd. Nu ei tea... ma vist ei tea asjast midagi ja seal läänes ikka mehed on nagu jumalad ja. 1 aastat veel ja kiivikale teeks tuule alla. Eks ta ise teab seda. Ma lähen ikka ja jälle jõusaali ja pingutan edasi ! :rolleyes:

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah eks ta ole, endal oli kunagi sõber, kes surus 17 aastaselt täiesti lambist ilma mingi eelneva treeninguta 130 kg. Muidugi on vennal ikka jõhker luustik ja välimus kah selline nagu oleks juba aastaid raud tõstnud. Kahju, et endal sellist stardikat pole antud. Aga selliste vendadega kipub ikka nii olema, et huvita neid musklite kasvatamie ega raua kangutamine. Ja lõpuks keeras naine tal ajud ka put....i :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoh vaata mis toidulisandeid ta ka kasutab :rolleyes: NO shotgun ja NO superpump <_<:D ma millegi pärast arvan et ta kasutab mõlemat veel korraga....need aitavad päris korralikult minuteada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siiski arvan, et pooled "toidulisandid" jättis ta mainimata. Kui neid ameerika saite uurida, siis see poiss ei ole sugugi mitte erakordne juhus, kes 2 aastaga sellisesse vormi sai. Neid ikka leidub ja mitte vähe. Aga samas ma ei näe ka ühtegi põhjust, miks võiks arvata, et ta puhas on. Kui ta oleks kuskil võistlusel käinud ja dopinguproovi andnud, siis ma veel ehk usuks. Aga praeguse seisuga ei ole mul põhjust arvata, et ta puhas on. Kes usub, see usub. Palun väga.

Ameerikas on päris tugev ja vabalt saadaval "farma".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siiski arvan, et pooled "toidulisandid" jättis ta mainimata. Kui neid ameerika saite uurida, siis see poiss ei ole sugugi mitte erakordne juhus, kes 2 aastaga sellisesse vormi sai. Neid ikka leidub ja mitte vähe. Aga samas ma ei näe ka ühtegi põhjust, miks võiks arvata, et ta puhas on. Kui ta oleks kuskil võistlusel käinud ja dopinguproovi andnud, siis ma veel ehk usuks. Aga praeguse seisuga ei ole mul põhjust arvata, et ta puhas on. Kes usub, see usub. Palun väga.

Ameerikas on päris tugev ja vabalt saadaval "farma".

Üldine mulje, mis USA foorumitest jääb on tõesti selline. Kas see konkreetsel juhtumil ka nii on see on muidugi iseküsimus. Ja inimeste andekus on ikkagi väga erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks kohe kahtlustama...?

Ma tean poissi kes esimene kord elus jõusaali astudes surus külmalt 90kg

Teine kord 5x90 seeria tegi ja kolmas kord 10x90kg

peale seda ta aga ei ole viitsinud jõusaalis käia kuna leiab et see on mõttetu.

Söömine on tal kuidas juhtub. Joob, suitsetab jne. Ja kaalus 85kg 180cm juures.

Kas sa kahtlustaks teda kah?

Nõustun tankiga kuna tead ka sellist venda ja sama moodi ei viitsi jõusaalis käija.Osadel lihtsalt super geenid.

Ühikas oli mul toa naaber 187 pikk ja selline koljad(suured lihased) aga trenni ei teinud ega viitsinutki! Ega ei söönud ka midagi, korra päevas,suitsetas ,jõi viina jne.

Samas endal geenid selline 0! Söö palju tahad ikka ei kasva, Aastas käe ümbermõõtu kasvatada mingi 0,5 max absurdne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks kohe kahtlustama...?

Ma tean poissi kes esimene kord elus jõusaali astudes surus külmalt 90kg

Teine kord 5x90 seeria tegi ja kolmas kord 10x90kg

peale seda ta aga ei ole viitsinud jõusaalis käia kuna leiab et see on mõttetu.

Söömine on tal kuidas juhtub. Joob, suitsetab jne. Ja kaalus 85kg 180cm juures.

Kas sa kahtlustaks teda kah?

Nõustun tankiga kuna tead ka sellist venda ja sama moodi ei viitsi jõusaalis käija.Osadel lihtsalt super geenid.

Ühikas oli mul toa naaber 187 pikk ja selline koljad(suured lihased) aga trenni ei teinud ega viitsinutki! Ega ei söönud ka midagi, korra päevas,suitsetas ,jõi viina jne.

Samas endal geenid selline 0! Söö palju tahad ikka ei kasva, Aastas käe ümbermõõtu kasvatada mingi 0,5 max absurdne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, see on teoreetiliselt nagu suht võimatu, et kaalu juurde ei tule - sööd vähe ehk ??

Oleneb jah, vb on kaasasündinud head geenid spordis. <_<

treening paistab suht tavaline olema, võimatu see isegi vb pole. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usas on üldse teine kultuuri kui meil siin. Mina ei tunne, seda ja ka enamus teist ei tunne sealset jõuaalikultuuri. Aga ma väga hästi aiman milline see on seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvates on sellel tegelasel keskmise kergejõustiklase keha.

mind ka häirib see mentaliteet, et kellel vähegi lihast see on kohe automaatselt keemik ja "mõttetu mees" vms.

Muudetud kasutaja paprica poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustaks siis et õige link on http://www.teenbodybuilding.com/aaronc.htm vist? Üldiselt 2 aastaga saaks küll sellise vormi puhtalt hea geneetikaga. Mul endalgi on koolist meenutada üks klassivend, kes ühe suvevaheajaga muutus kapiks täiesti, see oli vanal vene ajal ja puberteet just hakkas. Praegu pole teda ammu näinud aga paar aastat tagasi oli ta suht kulturisti mõõtu juba ja minuteada eriti regulaarselt trenni ei teinud. Vot selline jutt nagu http://www.usplabsdirect.com/testimonials.html on see Armando Aversa, see ajas küll juba naerma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et JOKER viitsib peagi ÜLESSE PANNA MINU 92 AASTAL TEHTUD VIDEO KUS MUL ON TR. STAAZI JÕUSAALIS 3 AASTAT. TEHTUD ON SEE 2 NÄDALAT ENNE MINU ESIMEST VÕISTLUST JUUNIORIDE KLASSIS. KAAL VIDEOL ON TÄPSELT 100KG, VÕISTLUSTEL OLI SEE 98KG. (ehk siis põhimõtteliselt sama mis praegu) On tegemist hea geneetikaga või mitte otsustage siis. Sellel vennal siin, kellest teema algatatud ma küll mingit imet arengus ei tähelda, igati norm.

JOKER! Otsi see kasset välja, pealkiri on sellel "ATLEET" leiad selle videolõigu kindlasti kergelt ülesse, all nurgas on aasta ja kuupäev olemas. Praegustele noortele-juunioridele võib see ollla päris põnev vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sorry, mulle vaatas seal lehelt vastu see kõurik: http://www.teenbodybuilding.com/maximm.htm

see aaron on ikka natsa parema kehaga, kui keskmine kergejõustiklane:)

Kuule eks ta ole jah :D

Sinu arvamus nüüd: keemik või ei?

Tõesti, vaadake käsivarsi, ükskõik mida teha, nii suureks nad loomulikult teel kaheaastase treenimisega ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule eks ta ole jah :D

Sinu arvamus nüüd: keemik või ei?

Tõesti, vaadake käsivarsi, ükskõik mida teha, nii suureks nad loomulikult teel kaheaastase treenimisega ei lähe.

Kas kellelgi on kahtlus, millega tegu?

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule eks ta ole jah :D

Sinu arvamus nüüd: keemik või ei?

Tõesti, vaadake käsivarsi, ükskõik mida teha, nii suureks nad loomulikult teel kaheaastase treenimisega ei lähe.

Päris kindlasti lähevad, kui teha trenni mis on TRENN. Kava võib olla väga hea, toitumine võib olla ideaalne, aga kui mees pingutada ja harjutust õieti sooritada ei oska siis tõesti ei kasva ükski lihas.

Mind on alati natuke sarjatud selle eest, et treenin liiga suurte raskustega. Aga kas ma peaksin siis tegema kergemalt kui ma jõuan? Vaevalt. Vaevalt et mul siis niigipalju lihaseid on nagu on.

Edu võti seisneb peamiselt KOLMES ASJAS: ÕIGE KAVA, ÕIGE TOIT JA TRENNIS TULEB TEHA TRENNI. SEE TÄHENDAB, ET PÄEVAST PÄEVA, KUUST KUUSSE, AASTAST AASTASSE TULEB TRENNIS KESKENDUDA AINULT SOORITUSELE. ÜKSKÕIK MIS PERIOOD KÄSIL ON, MASS, JÕUD VÕI DIEET.

Igat seeriat, igat treeningut tuleb analüüsida ümbes nii: KAS MA OLEKSIN SUUTNUD TEHA SELLES SEERIAS NÄITEKS ÜHE KORDUSE ROHKEM, KAS MA OLEKSIN SUUTNUD ÄKKI TEHA PUHTAMA TEHNIKAGA JA SUUREMA RASKUSEGA? Vastavalt oma küsimuse vastusele tuleb teha kohe järgmine trenn muudatus, üritada vähemalt seda teha.

Kui siin foorumis lugeda nootre postitusi, siis jääb tihti mulje, et tahetakse rohkem kui selle nimel vaeva nähakse. Üsna tavaline on see, et suvel võetakse treeninguid kergemalt, puhatakse nö ja tehakse pulli. Loomulikult võib seda teha, kuid siis ei maksa ka loota eriti tulemust. OK. paljudele ei olegi eesmärgiks kasvada "suureks kolliks". Ei peagi, aga ütlen ka seda, et kolliks kasvamist pole vaja küll karta, pigem kartke seda, et areng pole eriti märkimisväärne. Kahjuks aga just sellised tegelased on esimesed kahtlejad meeste suhtes kelle areng on olnud nende omast edukam.

Ümbes nii.... No see vend paneb kindlasti midagi, Puhtalt pole see võimalik jne jne.

Spordis ei kehti see ütlus, et palju tahad vähe saad. SPORDIS PEAB MEELETULT TAHTMA, ET MIDAGIGI SAADA. (TAHTMA=100% pühendumine) Katsuge seda mõista. Ka nö. andekad vennad näevad kurja vaeva oma arenguga, nende eelis on võibolla ainult see, et nad naudivad seda vaeva.

Väga hästi on öelnud selle kohta (ma ütleks, eesti parim jalgrattur) Jaan Kirsipuu: " Valu jalgades peab meeldima, muidu sinust jagratturit ei saa".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris kindlasti lähevad, kui teha trenni mis on TRENN. Kava võib olla väga hea, toitumine võib olla ideaalne, aga kui mees pingutada ja harjutust õieti sooritada ei oska siis tõesti ei kasva ükski lihas.

Mind on alati natuke sarjatud selle eest, et treenin liiga suurte raskustega. Aga kas ma peaksin siis tegema kergemalt kui ma jõuan? Vaevalt. Vaevalt et mul siis niigipalju lihaseid on nagu on.

Edu võti seisneb peamiselt KOLMES ASJAS: ÕIGE KAVA, ÕIGE TOIT JA TRENNIS TULEB TEHA TRENNI. SEE TÄHENDAB, ET PÄEVAST PÄEVA, KUUST KUUSSE, AASTAST AASTASSE TULEB TRENNIS KESKENDUDA AINULT SOORITUSELE. ÜKSKÕIK MIS PERIOOD KÄSIL ON, MASS, JÕUD VÕI DIEET.

Igat seeriat, igat treeningut tuleb analüüsida ümbes nii: KAS MA OLEKSIN SUUTNUD TEHA SELLES SEERIAS NÄITEKS ÜHE KORDUSE ROHKEM, KAS MA OLEKSIN SUUTNUD ÄKKI TEHA PUHTAMA TEHNIKAGA JA SUUREMA RASKUSEGA? Vastavalt oma küsimuse vastusele tuleb teha kohe järgmine trenn muudatus, üritada vähemalt seda teha.

Kui siin foorumis lugeda nootre postitusi, siis jääb tihti mulje, et tahetakse rohkem kui selle nimel vaeva nähakse. Üsna tavaline on see, et suvel võetakse treeninguid kergemalt, puhatakse nö ja tehakse pulli. Loomulikult võib seda teha, kuid siis ei maksa ka loota eriti tulemust. OK. paljudele ei olegi eesmärgiks kasvada "suureks kolliks". Ei peagi, aga ütlen ka seda, et kolliks kasvamist pole vaja küll karta, pigem kartke seda, et areng pole eriti märkimisväärne. Kahjuks aga just sellised tegelased on esimesed kahtlejad meeste suhtes kelle areng on olnud nende omast edukam.

Ümbes nii.... No see vend paneb kindlasti midagi, Puhtalt pole see võimalik jne jne.

Spordis ei kehti see ütlus, et palju tahad vähe saad. SPORDIS PEAB MEELETULT TAHTMA, ET MIDAGIGI SAADA. (TAHTMA=100% pühendumine) Katsuge seda mõista. Ka nö. andekad vennad näevad kurja vaeva oma arenguga, nende eelis on võibolla ainult see, et nad naudivad seda vaeva.

Väga hästi on öelnud selle kohta (ma ütleks, eesti parim jalgrattur) Jaan Kirsipuu: " Valu jalgades peab meeldima, muidu sinust jagratturit ei saa".

Samas ei maksa tavaharjutatel vaadata nende "imemeeste" vormi või treeningkoormust, kes suure tõenäosusega keemikud on, ja end surnuks treenida, et samasugust vormi saavutada. Mõni noor ja sinisilmne vaatab, et keegi suur koll treenib 2 korda päevas meeletu intensiivsusega ja proovib ka. Kahe kuu pärast on noorel ületreening, aga suur koll tegelikult süstis igasuguseid toredaid preparaate, mis aitasid tal sellisele intensiivsusele vastu pidada. Olgem ausad, suurtest kollidest on tänapäeval väga vähesed naturaalsed. Ka Eestis.

Ma ei väida, et ei ole vaja pühenduda ja trennist maksimumi võtma. Peab lihtsalt tundma oma piire ja mitte langeda masendusse, et mõni noor tüüp areneb 2 aastaga rohkem, kui normaalne inimene (naturaalne) 10 aastaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leia ka midagi vapustavat selles mehes,pole raske sellist vormi saavutada selle ajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole raske?, minu arvates on küll, olen tegelenud ka nüüd kaks aastat...

vaatasid seda aaronit ikka?

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×