Jump to content
Bonsuna

Ullike Oksmaa...

Recommended Posts

Kellele see siis uudis on, et suur osa fitness.ee foorumi kasutajaid on väga ebatolerantsed. Siis, kui laiem avalikus ei austa siinseid inimesi, sest meil on keskmiselt suuremad lihased, siis on jube poleemika, et miks meid ei tolereerita. Siis kui on vaja teisi sõimata ja teiste kallal viriseda siis on neid ütlejaid küll. Gayparaadi osas olen Mattiga nõus, olgu minupärast gayd kui tahavad, aga miks nad nii jubedalt poosetama peavad ! Sellega tõmbavad endale ainult skinheadide tähelepanu ja üldist hukkamõistu, eriti vanemalt põlvkonnalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normid määravad tavaliselt loodusseadused. Iga norm on kujunenud tavaliselt aastatuhandete jooksul ja omab tavaliselt ka vägagi kaalukaid põhjendusi. Homoseksuaalsus ei saa loodusseaduste kohaselt mitte mingil juhul normaalseks pidada, kuna antud nähtus mõjub väga halvasti liigi paljunemisele.

Ah et loodusseadused kohe platsis.

Nujah.Ainuke jama,et homoseksuaalsus ei ole omane mitte ainult inimestele,esineb toda ka loomariigis - on erinevaid seisukohti - no nii 3-10%.

Nii et sa väidad,et see on siis tekkinud loodusseaduste vastaselt?Kuidas nimelt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah et loodusseadused kohe platsis.

Nujah.Ainuke jama,et homoseksuaalsus ei ole omane mitte ainult inimestele,esineb toda ka loomariigis - on erinevaid seisukohti - no nii 3-10%.

Nii et sa väidad,et see on siis tekkinud loodusseaduste vastaselt?Kuidas nimelt?

Loomadel on ka homoseksuaalseid isendeid, ükski liik pole vaba väärarengutest. See on umbes sama mis kahe peaga põdravasikas või kahe varbaga karupoeg, muud midagi, neid sünnib samuti aeg-ajalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat selline jutt mis siin räägitakse võib tõesti arvama panna et raua tõstjad on madalalaubalised.alati kellegi meeletu mahategemine ning muude vigade otsimine isegi siis kui sel ei ole mingit seost antud teemaga. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomadel on ka homoseksuaalseid isendeid, ükski liik pole vaba väärarengutest. See on umbes sama mis kahe peaga põdravasikas või kahe varbaga karupoeg, muud midagi, neid sünnib samuti aeg-ajalt.

Ahsoo.Nii et tegemist värdjatega siis sinu arvates.

Kas nagu liiga pikad ja liiga lühikesedL;liiga paksud ja liiga kõhnad ...

äkki ka liiga lihaselised, :rolleyes:

Palju sel juhul sinu arvates on üldse normaalseid isendeid?

Ja kes nood normid kehtestab?

Kui need n-ö värdjad sünnivad loodusseaduste vastaselt,kas siis loodusseadused üldse kehtivad?

Kas loodusseadustes on kusagil defineeritud,mis asi on normaalne?

Kas normaalne on see,keda on rohkem?

Sel juhul,kas targad on samuti ebanormaalsed,väärarengud,kuna lolle on ju rohkem, <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei poolda homoparaade...

@matti

...sa kirjutad siin nagu oleks sul juba j2rglasi mitukymmend <_<

Kogu see suur tsiviliseeritud inimbande elab ju "raiskavat" seksuaalelu. V6i kuhu see piir panna, mis on inimpopulatsiooni pysimaj22miseks hea. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normid määravad tavaliselt loodusseadused. Iga norm on kujunenud tavaliselt aastatuhandete jooksul ja omab tavaliselt ka vägagi kaalukaid põhjendusi. Homoseksuaalsus ei saa loodusseaduste kohaselt mitte mingil juhul normaalseks pidada, kuna antud nähtus mõjub väga halvasti liigi paljunemisele. Teadagi samasoolised isendid järglasi ei saa,seega elavad nad liigi seisukohalt kahjulikku elu: raiskavad ressursse ,kuid ei anna oma panust liigi kestmajäämisele. Seetõttu on igal liigil keskmiselt 4-6 % homoseksuaalseid isendeid, sellest suurem määr võib saada liigile saatuslikuks. Inimesed võivad ajutiselt loodusseadusi rikkuda,kuid mitte kuigi pikalt. Pikemas perspektiivis saab loodusseaduste eiramine saatuslikuks populatsioonile. Praegu ülitolerantsed EL rahvad on suure tõenäosusega paarisaja aasta pärast täielikult kadunud. Asemele tulevad uued,loodusseadusi austavad rahvad. Seega ,homoseksuaalsust ei saa antud kontekstis normaaseks pidada.

Otselt nüüd homoparaadil vahekorras ei olda,aga eelmängud selle toimuvad küll <_< .

Jah,heterote suundumust ei kritiseerita ,homode oma aga küll. Kuid mõelge järele,äkki on selleks siiski põhjus olemas? :rolleyes:

Sinu loogika järgi peaksid siis ebanormaalsed olema kõik täiskasvanud inimesed, kes ei anna ühiskonnale järglasi, või on ainult homod selle tõttu halvas nimekirjas? Planeet Maa on niigi ülerahvastatud, miks peaks homosid selle pärast hukka mõistma, et nad järglasi ei sigita?

Mida pead Sa silmas "eelmängu" all. Kas need heterod, kes avalikus kohas suudlevad ja kallistavad tegelevad ka "eelmänguga" või nimetatakse seda eri suundumustega inimestel erinevalt?

Muudetud kasutaja moniic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

daemoniumi sõnad on väga head. Aga ikkagi liigi säilitamiseks on vaja kaht erinevast soost sugupoolt. Nii palju, kui mina olen TV'st näinud seda "Teine Arnold" saadet, siis tal oli tüdruk ka olemas. Tuleb välja, et Arnold on bixseksuaalne <_<:rolleyes: Aga kas Arnold ise ei pruugi seda teemat lugeda ? Võiks endast märku anda.

Ja siis veel, et võiks teemakohast juttu ajada. Oletame, et ta on tavaline heteroseksuaalne inimene, kes tahab saada samasuguseid lihasmägesid nagu Swarts.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule homoaktivist. Mine Lääne-Euroopasse elama. Seal on teil hea elu. Saate parkides üksteisele peeruvahele keerata ja oi kui lõbus! Aga tõmba palun siit riigist nahuj!

oss

Mnjaa. Oss on kõva tegija. Vähemalt arvuti taga. Tavaliselt sellised nublud ainult seal kõvad ongi... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellepärast, et ta on gay, on ta mõttetu? Või sellepärast, et ta käib jõusaalis? Või sellepärast, et tal on teistsugune hääl? Või sellepärast, et tal on looduse poolt kaasa antud lahja kehaehitus? Või mis pärast?

Sellepärast, et ta on peast soe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahvas,ma üksnes proovisin seletada,miks ei saa homoseksuaalsust normaalseks pidada. Thats all. :rolleyes: Aga jah,antud hetkel on Eestis ka teisi probleeme millega tegeleda,märksa suuremaid probleeme.

Aile,omal mul lapsi pole veel,19 aastaselt lapsi muretseda pole just kõige targem samm.või mis? <_<

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, minu meelest on Arnold kerge arenguhäirega kummalisevõitu noormees lihtsalt. See on ju juba ammu ära tõestatud, et kui poisikesed noores eas meesterahva poolt seksuaalse lähenemise märklauaks saavad, siis nende endi eelistused normist veidi hälbivad. Mis teha, aga ise ta selles süüdi pole.

Ja siis need piiratud teovõimega alaealised isikud, kes siin oma väärtushinnanguid jagavad ... vbl ma hakkan vanaks jääma, aga minu meelest on noorus hukas :rolleyes: Mina oskasin küll 16-aastaselt juba täislauseid moodustada ja evisin teatud arutlus-, kriitika- ja empaatiavõimet.

Homode kohta niipalju, et nad ei tee ju kellelegi liiga. Neid on ühiskonnas alati kindel protsent, mis eriti ei muutu. Nad ei kujuta mingit märkimisväärset ohtu rahva iibele vms, pigem peaks tutkima neid lastetuid ärinaisi, keda meitel lademetes leidub ... paraad on veitsa kehv mõte jah, sest kui osad kloun-isiksused faasanisulgedega kekslinnas ringi eputavad, heidab see varju neile homodele, kes tavainimese moodi elada tavatsevad ja ei kanna naiste pesu ega midagist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi mõtteainet

Natuke veel

Ma ei ole arst ja seega ei saa ma kellelegi diagnoosi panna, ent see arutelu siin pani mind mõtlema selle üle, kui palju sünnib oma vaimselt arengult keskmisest teistsuguseid lapsi? Kas teeme neist kõigist siia teema? Mis kindlustab, et meist endist keegi kunagi vaimupuudega lapse vanem ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poiss oskab artiklitega raha teenida :huh:

Poiss ei teeninud selle artikliga sentigi, ajakirjanik saab oma tavapalga ja kui ta artiklit piisavalt palju loetakse ja kommenteeritakse, ka preemia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veidi mõtteainet

Natuke veel

Ma ei ole arst ja seega ei saa ma kellelegi diagnoosi panna, ent see arutelu siin pani mind mõtlema selle üle, kui palju sünnib oma vaimselt arengult keskmisest teistsuguseid lapsi? Kas teeme neist kõigist siia teema? Mis kindlustab, et meist endist keegi kunagi vaimupuudega lapse vanem ei ole?

Halb on see, et ajakirjandus, meedia üldse kasutab selliseid ära. Loomulikult paljud loevad, vaatavad kes naerab kes tunneb kaasa kuid meedial on mida-keda müüa. Seepeale ullike hakkab end staariks pidama ja vastavalt käituma. Hetkel on Vändra Aveli umbes natuke sama teema. Miks teda näidatakse? Sest tema arvamus iseendast, oma ilust, võimekusest jne on võimendunud mingil põhjusel. Meie vaatame "reporterit" ja naerame. Vastav tegutsemine meedia poolt tekitab ainult selliseid staariks olemise "januseid" aina juurde. Tehakse ükskõik mida, et lehte või telesse pääseda. Kurb, aga noh, keegi ju otseselt haiget ei saa. Neil staarikestel lihtsalt puudub enese adekvaatne hindamis analüüsimis võime ja seda nende õnneks. Õnneks nad ei mõista, et neid naerdakse. ( loodetavasti) Aga meist on see natuke alatu küll.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×