Jump to content
Bonsuna

Ullike Oksmaa...

Recommended Posts

Ma suht kahtlen , et Oksmaa ka steroididega Schwarzeneggeri kunagise taseme saavutaks :rolleyes:

Tema pikkuse juures pakun, et see on suht võimatu. Kord jooksis ta mulle vastu. Eeldan, et see oli tema. Arvasin, et ta on ikka pikem aga poiss oli ikka väga lühike ja kriips <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fantaasiat, t2nu Jumalale, jagub meil k6igil. Elu oleks ysna kurb ilma selleta.

Kuidas teis aga nii palju kurjust on? <_<

Eks see testosteroon teeb oma töö :rolleyes:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joker, kähku kaamera kotti ja laevale, me kõik tahame seda imemeest ja tema treeninguid näha. Ja ära unusta juttu salvestamast, sellest saaks suurepärane lisa tegijate treeningutesse.

Miks ka mitte ... pole paha .... POLE PAHA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selleks ei pea delegatsiooni soome saatma, ma olen ise pidevalt siin ja saan mingi lühikommentaari küsida ja võiks ka ta trenni vaadata pulli pärast. Mitte et ma teda tunneks või teaks, aga lihtsalt kogemata sattusin pubisse kus ta töötab ja see pubi on sõbra maja all :rolleyes:

PS! Kui tulete - andke teada, tahaks ka tulla vaatama kuulama trennima.

Muudetud kasutaja gh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

milleks teha treeningut temaga või vaadata trenni? Kahjuks mitte sellepärast, et tarkusi juurde saada, vaid selleks, et teise üle nalja teha ja naerda. Sõbrad, palun, tolerantsust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las pistab jah süstla kanni, testosteroonilaksu oleks tal vaja. Saab ehk siis ka meheks.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tahaks elusees näha arnold oksmaa treeningvideot, ega midagi muud temaga seoses . Hea on, et mees Soomlasi kimbutama on läinud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud, et kui arnold alles kõhus oli, siis ema sidus salliga kõhu hästi kokku, et välja ei paistaks. See on kuskil kinnitust leidnud ka, et kui nii teha, siis laps ei saa normaalselt välja areneda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud, et kui arnold alles kõhus oli, siis ema sidus salliga kõhu hästi kokku, et välja ei paistaks. See on kuskil kinnitust leidnud ka, et kui nii teha, siis laps ei saa normaalselt välja areneda....

Jah, see on tõsi.

Postitas hunter (27.02.2008)

tee rohkem trenni, isegi minul on parem keha.

Väga ebaviisakas sinust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähe mõtetu vend see Oksma ju...

sellepärast, et ta on gay, on ta mõttetu? Või sellepärast, et ta käib jõusaalis? Või sellepärast, et tal on teistsugune hääl? Või sellepärast, et tal on looduse poolt kaasa antud lahja kehaehitus? Või mis pärast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KLe sa v6id V**tu ka k2ia:S:S

Arnold O. ütleks ka sulle v-o seda sama, mida sa mulle just, äkki :rolleyes:

Igatahes sain kinnitust, et oledki mõttetu vend <_<

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähe mõtetu vend see Oksma ju...

Jah, tahaks ka teada miks ? Arvatavasti selle pärast, et ta on homoseksuaalne/biseksuaalne. Aga äkki sinu iidolitest kulturistid on ka samasuguste vajadustega ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoo, Arnold Oksmaa on hakanud ka fitness.ee foorumis kirgi kütma. Kolm lehekülge "asjalikku" juttu. Ühed sõimavad teisi "pedede kaitsjateks", teised saadavad kedagi naissuguorganitesse. Noorte inimeste suhtumine on ikka allpool igasugust arvestust. Teha teiste inimeste kulul nalja, teades samas, missuguse arengutasemega naerualune on.

Ainuke emotsioon, mida ma seda teemat lugedes sain, oli kaastunne; tunnen kaasa Arnoldile, tunnen kaasa nendele, kes siin "mehejuttu" räägivad, tunnen kaasa neile foorumlastele, kellel kahe kõrva vahel ka midagi on ning peavad võitlema "mehejutu" ajajatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×