Jump to content
Bonsuna

Ullike Oksmaa...

Recommended Posts

Üks kommentaator seal lehel on juba minu mõtte kirja pannud:

meil kõigil on oma unistused, iseasi, kas nad kunagi täide lähevad! Milleks selliseid rumalaid mõttevälgatusi lehes kirjutatakse, see on hoopis küsimus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joker, kähku kaamera kotti ja laevale, me kõik tahame seda imemeest ja tema treeninguid näha. Ja ära unusta juttu salvestamast, sellest saaks suurepärane lisa tegijate treeningutesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise uudise peale hakkad kahtlema tugevalt inimese vaimses tervises :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks miks selline mõttevälgatus küll rumal on?Nõus sellega et lehes ei peaks sellest küll kirjutama.

äkki seepärast,et see on võimatu? :D Arnoldil kulus oma vormi saavutamiseks aastaid+suur kogus steroide, Oksmaa tahab sama saavutada kolme kuuga? :) :) :);):lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
las inimene unistab mida tahab.peasi et oma trenni tõsiselt võtab.

Seda muidugi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te norite?

Las poiss teeb trenni. Kui korralikult teeb, siis äkki jääb lisaks jõule, vastupidavusele ja lihastele ka tibake mõistust külge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T*a, siin pole midagi mõnitada, kui mõnele pole lihtsalt looduse poolt nii palju antud kui teistele. Igatahes edu talle oma eesmärgi saavutamisel. Tahaks näha pilte tema lihastest. Treeningvideot ka oleks huvitav vaadata, muidugi ka juttu, mida ta räägib. Äkki poiss tõesti on palju lugenud ja vaeva näinud ning on targem kui mõni foorumlane siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ta natukenegi lugenud oleks sellest, kuidas asjad käivad, siis ta selliseid väiteid ja lubadusi ei loobiks.

Või ehk on ta leidnud farmakoloogist sponsori?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma ei kaitse pedesid ja mul nende vastu mingit viha ka pole. Las olla kui tahavad.

Aga seda küll, et sellist lubadust ikka ei annaks. Aga samas äkki ta lihtsalt naljaga ütles, et tahab suveks sellist keha, nagu Mr. O'l. Tahtmine on taevalik, saamine on ise asi. Ega meedia võib ise ka vabalt asju juurde lisada :D Keegi fitnessi tegeleastest võiks tõesti minna Soome temaga rääkima minna ja treeningut filmida. Saab asjale parema ülevaate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sarge seisab pedede eest!!

Palju sul vanust on? 9, 10? Hale jutt sinu poolt.

Ma arvan, et Oksmaa lihtsalt käib jõusaalis ja treenib end, see Schwarzeneggeriks jutt on ma arvan ajakirjaniku oma välja ütlemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sul vanust on? 9, 10? Hale jutt sinu poolt.

Ma arvan, et Oksmaa lihtsalt käib jõusaalis ja treenib end, see Schwarzeneggeriks jutt on ma arvan ajakirjaniku oma välja ütlemine.

jep ma eeldan ka sama see on kindlasti lisatud et inimesed loeks ja olegem ausad artikkel ei pärine nüüd ka kõige normaalsemalt leheküljelt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ma ei kaitse pedesid ja mul nende vastu mingit viha ka pole. Las olla kui tahavad.

Aga seda küll, et sellist lubadust ikka ei annaks. Aga samas äkki ta lihtsalt naljaga ütles, et tahab suveks sellist keha, nagu Mr. O'l. Tahtmine on taevalik, saamine on ise asi. Ega meedia võib ise ka vabalt asju juurde lisada :) Keegi fitnessi tegeleastest võiks tõesti minna Soome temaga rääkima minna ja treeningut filmida. Saab asjale parema ülevaate.

see veel puuduks et seda hullu rohkem kajastataks

hakkab veel siin püsikülaliseks, pole vaja, meil siin neid külahullusid juba on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×